Špičkový herní telefon s obří baterií!

Publikováno: 11. prosince 2020 | autor Redakce
Špičkový herní telefon s obří baterií

Realme 7i přináší nový zážitek z mobilních her. Tento smartphone ve svých útrobách schovává ultimátní obří baterii o velikosti 6000 mAh, 18W rychlonabíjení, 48MP fotoaparát se třemi snímači a také silný procesor G85, který je vyhlášený svým herním výkonem. Nejen díky tomu je realme 7i herním superhrdinou.

l Obří 6000mAh baterie, superrychlé 18W nabíjení a výkonný procesor G85, to je nový realme 7i, smartphone určený pro vynikající herní zážitky

l Herní telefon realme 7i je na českých e-shopech a prodejnách k dostání od 10. prosince 2020 za skvělou cenu 4299 Kč

Tento smartphone ve svých útrobách schovává ultimátní obří baterii o velikosti 6000 mAh, 18W rychlonabíjení, 48MP fotoaparát se třemi snímači a také silný procesor G85, který je vyhlášený svým herním výkonem. Nejen díky tomu je realme 7i herním superhrdinou.

Realme 7i disponuje 6000mAh baterií, což znamená, že na jedno nabití vám toto zařízení umožní telefonovat s přáteli až 43 hodin, poslechnout si 1200 písniček nebo zhlédnout 18 filmů! Dny přerušených hovorů nebo hledání napájecího kabelu uprostřed filmu či hry jsou dávno pryč. Náruživí hráči budou nadšeni z 18W rychlého nabíjení, které dokáže realme 7i dodat 29 % energie již za půl hodiny.

pickovy-herni-telefon-s-obri-baterii-fv-1.jpg

Baterie o velikosti 6000mAh byla také optimalizována pro dlouhotrvající výkon bez vlivu na každodenní používání. Aplikace Quick Freeze inteligentně zmrazí aplikace, které nejso používány, a optimalizace displeje sníží zobrazovací efekty tak, aby bylo zajištěno správné využití baterie.

pickovy-herni-telefon-s-obri-baterii-fv-2.jpg

Gameři, radujte se! Novinka realme 7i přichází s herním procesorem MediaTek Helio G85 a GPU Mali-G52, což umožňuje hrát vaše oblíbené mobilní hry v nejvyšší kvalitě bez jakéhokoliv trhání. Díky výkonnému procesoru dosahuje realme 7i hodnoty benchmarku přes 200 000 bodů. V kombinaci s vysokým výkonem nabízí realme 7i pohlcující zážitek ze sledovaní 6,5“ displeje, který zabírá 88,7 % v poměru obrazovky k tělu. Hráči a filmoví nadšenci se tak mohou zcela vnořit do jiného světa.

pickovy-herni-telefon-s-obri-baterii-fv-3.jpg

Díky realme 7i mohou ale uživatelé také věrně zachytit svět reálný. Telefon je vybaven UI trojitým fotoaparátem, jehož primární „oko“ má rozlišení 48 MP, dále disponuje ultra širokým objektivem s úhlem záběru 119° a 4cm makro objektivem. Ten dokáže zachytit život ze všech uhlů. Milovníky fotografovaní nadchne rozlišení 6000 x 8000, díky němuž fotoaparát umožnuje zachycení každého okamžiku v ultra vysokém rozšíření s úžasně živými detaily.

Realme 7i je superhrdina plný energie za cenu jen 4299 Kč. K dostání je od 10. prosince na e-shopech a prodejnách Alza.cz, Datart, CZC.cz, Mall.cz, Hurá Mobil a dalších.


 

Už máte čerstvé prosincové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Mrkněte:

„Ku..a fix Vladimírku!“

Poměrně neslušný citát vložený do úst filmovému Egonu Bondymu tak trochu napovídá třetí plán naší prosincové titulky. Fotografie je dokonalá v tom, že těch plánů má tolik, že jí lze stejně jako obraz vysvětlovat a komentovat mnoha způsoby. A tak si třeba i díky té naší titulní, jejíž protagonistou je Arnošt Goldflam a autorem David Turecký, vzpomeneme nejen na slavný Menzelův film, na Bohumila Hrabala a třeba, a hlavně na Vladimíra Boudníka, jehož smutné výročí si právě v prosinci (5. 12.) připomínáme. Za příběhy lidí, které David portrétoval si toho můžeme představovat hodně. Jedno však je jisté! Dokonalému portrétu dokážeme pak věnovat i hodiny a stále se k němu vracet a nacházet nové a nové myšlenky. Takže jsme rádi, že se v rozhovoru a třeba i v rozhovorech dalších dozvíte, jak taková opravdu dobrá fotografie vzniká!

„Photography is pretty simple. You just react to what you see"

Určitě víte, jak to Elliott Erwitt myslel. Legendou fotografie se stal i proto, že umí nazývat a zobrazit věci přesně a jednoduše, a navíc pravými jmény. V tomto vydání ho nenajdete, ale my věříme, že si popovídáme hodně brzy.

Prosincové FotoVideo nabízí…

„Světlo je alfa a omega všeho“, říká v jednom z dalších rozhovorů Silvie Lintimerová. „Mám ráda zajímavé typy lidí“, neoponuje Karolína Ryvolová. „Nechci být nikým a ničím omezován“, tvrdí Manfred Baumann, A další a další. Navíc pro vás máme i tentokrát spoustu praktických článků a technických informací a výsledků Fotografa roku. Je toho opravdu na celý měsíc!

Vyberte si z rozšířeného prosincového vydání časopisu FotoVideo třeba následující:

INTERVIEW: DAVID TURECKÝ A JEHO OSOBNOSTI

„V rámci samotné realizace je vše o improvizaci…“

david-turecky-a-jeho-osobnosti.jpg

ROZHOVOR: KAROLÍNA RYVOLOVÁ

Fotografka spojující spojuje ženskou krásu s přírodou.

karolina-ryvolova-1.jpg

RECENZE: MANFRED BAUMANN CALENDAR 2021

Na obálce je tentokrát playmate Delfina Aziri.

manfred-baumann-calendar-2021.jpg

PRAXE WILDLIFE: MARCIN DOBAS

„Miluji nezapomenutelná setkání s divokými zvířaty.“

marcin-dobas.jpg

TECHNIKA: OBJEKTIVY JSOU V TOMTO VYDÁNÍ ZASTOUPENY HOJNĚ

Objektiv Laowa 15 mm f/4,5 Zero-D Shift je v současnosti nejširším shiftovým objektivem pro fullframové fotoaparáty.

objektivy-jsou-v-tomto-vydani-zastoupeny-hojne.jpg

TECHNIKA: JAKUB CEJPEK PŘEDSTAVUJE

Ještě lepší širokáč FUJINON XF10-24mmF4 R OIS.

jakub-cejpek-predstavuje.jpg

TECHNIKA: NÁŠ VELKÝ TEST TISKÁRNY

Nová Canon imagePROGRAF PRO-300 posunula laťku ještě výše.

nas-velky-test-tiskarny.jpg

FOTOGRAF ROKU: DALŠÍ ROČNÍK JE ZA NÁMI

Dvanácté téma dvacátého ročníku bylo nádherně lidské! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Celkové pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

dalsi-rocnik-je-za-nami.jpg

… a další a další!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A máme pro vás další a další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Je čas si udělat radost (a také vašim blízkým?) pod stromeček! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách (a to celý příští rok!), a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetřete s námi!

Opravdu velké prosincové FotoVideo

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.