Soutěže

 • z-30-usdd-08-mk-4965.jpg Soutěž o Nikon

  Léto s Nikonem – soutěž o Nikon Z 30 Vlogger kit

  Natáčíte videa? Zveřejňujete je na Instagramu? Nebo „jen“ fotíte? A nechtěli byste vyhrát zbrusu nový Nikon Z 30 Vlogger kit, aparát pro vlogování doslova stvořený?

  17. srpna 2022
 • epoty-22-logo.png

  Environmental Photographer of the Year 2022 už zná svoji porotu

  Společnost Nikon společně s charitativní organizací CIWEM, zabývající se ochranou životního prostředí a správou vodních zdrojů, platformou pro bezplatné streamování WaterBear, orientující se na budoucnost naší planety, a firmou ARUP, poskytující profesionální služby...

  14. srpna 2022
 • ludek-maderyc---moucha-domaci.jpg Makropříroda

  Makropříroda

  Předposlední téma letošního Fotografa roku vás viditelně baví. Přestože je to jedna z náročnějších fotografických disciplín a k focení makra je potřeba dost znalostí, speciálního vybavení, trpělivosti i času.

  4. srpna 2022
 • create-with-cinema-line---sony.png Sony a krátké filmy

  Sony Future Filmmaker Awards – ceny pro krátké filmy

  Organizace Creo s potěšením oznamuje zahájení soutěže Sony Future Filmmaker Awards, nového významného programu pro udílení výročních cen v oblasti krátkých filmů, který je vstupní branou pro rozvoj špičkové tvůrčí práce.

  29. července 2022
 • JIŘÍ HAKAUF - Skógafoss Voda kolem nás

  Voda kolem nás

  Voda kolem nás je dalším tématem dvanácti měsíčního fotografického maratonu soutěže Fotograf roku 2022. Voda pokrývá více než 70% zemského povrchu a také tvoří 70% našeho těla. Tedy je tématem velmi dostupným, poutavým, zajímavým i krásným.

  28. června 2022
 • MARCEL REBRO - Stádo Zvířata

  Zvířata

  Uzávěrka IX. kola soutěže Fotograf roku, jehož tématem jsou zvířata je v podstatě za dveřmi. Už jste vložili své soutěžní snímky? Příležitostí k focení zvířat je opravdu mnoho – domácí mazlíčci, ZOO, zvířata z exotických destinací i naší volné přírody. Uzávěrka je 26....

  22. června 2022
 • ANTONÍN GERŽA - Prodavač novin Skenuj a vyhraj SilverFast

  Skenuj a vyhraj SilverFast

  Soutěži Skenuj a vyhraj SilverFast zbývá do uzávěrky už jen chvíle. Uzávěrka soutěže je 30.6. 2022. Pokud vás zajímá analog a skenování, máte šanci ještě vložit svě naskenované snímky a soutěžit o ceny v celkové hodnotě téměř 100 000 Kč.

  16. června 2022
 • BARBARA POLÁKOVÁ - Bioluminiscenční plankton a hvězdná obloha Fotograf roku na cestách 2022

  Fotograf roku na cestách 2022

  V dnešní době cestuje a na cestách fotí každý. Ukažte své fotografie světu a vyhrajte ceny věnované partnerem kategorie Fotograf roku na cestách, kterým je Centrum FotoŠkoda.

  14. června 2022
Právě vychází
fv10-22-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.