Soutěže

 • OTA HALBICH - Changing Of Guards Athens Jdeme do ulic

  Jdeme do ulic

  Druhé téma FR 2022 je zaměřeno na street fotografii. Pouliční fotografie je žánr zahrnující reportáž, dokument i portrét. Je to v podstatě jediný typ fotografie, kdy je obsah důležitější než technická kvalita fotografie. Autenticita, nenucenost a jedinečnost okamžiku...

  2. listopadu 2021
 • MARTINA HERŠTUSOVÁ - Magické světlo Krajina mých snů - uzávěrka

  Krajina mých snů - uzávěrka

  Téma Krajina mých snů vás evidentně baví. Přinášíme dálší dávku inspirace a připomínáme, že uzávěrka tématu je 31.10. a ještě zbývá pár dní na vložení fotografií.

  29. října 2021
 • DAVID KOTAČKA - Duby v podzámčí Fotograf roku v přírodě

  Fotograf roku v přírodě

  Nepochybně máte ve svých archivech spousty fotografií přírody. Ať už krajiny, makro, zvířata nebo třeba osamělé stromy. Pochlubte se jimi v kategorii Fotograf roku v přírodě.

  22. října 2021
 • ZBYNĚK NANTL - V bublině Makro - vyhraj objektiv Laowa III

  Makro - vyhraj objektiv Laowa III

  Vyhrajte s časopisem FotoVideo makroobjektiv Laowa a příslušenství dle vlastního výběru v celkové hodnotě 17 000 Kč. Uzávěrka soutěže je již 15. listopadu 2021.

  20. října 2021
 • JAN VODRAZKA - Cathedral cove Krajina mých snů II

  Krajina mých snů II

  Krajina, která nás obklopuje, upoutá a mnohdy přímo fascinuje. Téma Krajina mých snů nalákalo v podstatě hned po otevření hodně kreativních autorů, kteří slibují krásnou podívanou.

  18. října 2021
 • FRANTIŠEK TÓTH - Jazero nad oceánom Fotograf roku na cestách

  Fotograf roku na cestách

  Léto, největší cestovatelské období, je definitivně za námi a blížící se podzimní deštivé dny mohou být správnou dobou na uspořádání a úpravy cestovatelských fotografií a jejich vložení do kategorie Fotograf roku na cestách.

  18. října 2021
 • 63.ročník Mapového okruhu Vysočina – MOV 63.ročník Mapového okruhu Vysočina – MOV

  63.ročník Mapového okruhu Vysočina – MOV

  Pořadatelem 63.ročníku Mapového okruhu Vysočina bylo Fotostředisko Havlíčkův Brod. Setkání proběhlo ve dnech 27.-29.srpna 2021. Tento mapový okruh je z těch současných nejstarší. Zúčastnilo se ho 15 fotoklubů. Pro účastníky závěrečného setkání byl připraven zajímavý...

  16. října 2021
 • Fotolokace – Kouzlo vinařské architektury

  Fotolokace – Kouzlo vinařské architektury

  Nedávno jsme v rámci naší největší fotografické soutěže Fotograf roku vyhlásili dvě nové kategorie #czfotolokace a #skfotolokace. Váš úkol v nich je jasný: určit svou nejoblíbenější fotografickou lokaci, nafotit ji, vložit do soutěže a k tomu si připravit ještě text...

  5. října 2021
Právě vychází
FotoVideo podvanácté
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.