Jak na to

 • KurzyŽivě.cz Kurzy živě

  Světlem křížem krážem

  Během tohoto kurzu budete doslova koukat pod ruce portrétnímu fotografovi Antonínu Lavrenčíkovi. Antonín Vám v kurzu poodhalí svůj přístup k světlu, pózování a komunikaci s klientem.

  2. prosince 2016
 • KurzyŽivě.cz Kurzy živě

  Profesionální komerční portrét

  V tomto kurzu půjdete rovnou k věci a bez zbytečné teorie se podíváte na to jak fotografovat PR fotografii a komerční portréty pro manažery, ženy v jakémkoliv věku, fotky pro image, módu.

  30. listopadu 2016
 • Lightroom Kurzy živě

  Efektivní práce v Lightroom

  Naučte se pracovat v Adobe Lightroom efektivně. Odhalte jeho potenciál a ovládněte pokročilé techniky, které vám usnadní práci a rychleji vás dovedou ke kýženému výsledku.

  29. listopadu 2016
 • CeWe fotokniha Fotoknihy

  Kvalitní CEWE fotokniha

  Máte rádi naše testy? Musíme se přiznat, že je děláme rádi, a tímto navíc tak trochu otevíráme další éru testování, prohlubujeme dále servis pro vás a nabízíme i vyšší kvalitu.Vybrali jsme produkt jistě velmi známý, v rámci trhu na špičce a pro fotografy nezbytný....

  11. listopadu 2016
 • Fokapo tisk

  Fokapo nabízí tisk zdarma na matný fotopapír

  Prohlédněte si vzorek tohoto materiálu uvnitř časopisu a nechejte si vytisknout jednu Vaši fotografii zdarma na zkoušku. Vzorek najdou naši předplatitelé v listopadovém FotoVideo.

  10. listopadu 2016
 • Fotíme domácí mazlíčky Kurzy živě

  Fotíme domácí mazlíčky

  Jste chovateli ať už čehokoli co má čtyři nohy, peří, nebo to zarytě setrvává pod vodní hladinou vašeho akvária? Máte chuť si svého svěřence zvěčnit, jak jen nejlépe to jde? Má váš kocour své webovky a profil na facebooku a potřebuje o třídu lepší fotky než sousedovo...

  9. listopadu 2016
 • zakladni-svatebni-kurz Kurzy živě

  Základní svatební kurz pro fotografy

  Baví vás fotografovat a chtěli byste si vyzkoušet něco nového? Vyfotografovali jste již nějakou svatbu a nejste se sebou či se svou prací spokojeni? Znáte opravdu vše podstatné pro fotografování svatby a svateb?

  7. listopadu 2016
 • z paměťové karty k fotografii Kurzy živě

  Capture One - Z paměťové karty k finální fotografii

  Capture One je profesionální softwarový nástroj pro nedestruktivní úpravy fotografií a jejich organizaci.

  7. listopadu 2016
Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.