Jak na to

 • Nikol Janovská dokumentární fotografie

  HOMELESS DOG TOUR / aneb jak se fotí dokument v terénu

  Chystáte se vyjít do terénu a vyzkoušet si dokumentární nebo reportážní fotografii? Máte chuť být součástí silných příběhů, chcete na chvíli prostřednictvím fotoaparátu splynout se životy jiných lidí?

  29. března 2017
 • finální fotografie reklamní fotografie

  Reklama v ateliéru, která nemusí vypadat jako reklama v ateliéru

  Reklamní fotografie různého druhu jsou všude kolem nás, ať se nám to líbí, nebo ne. Každý, kdo se pustí do fotografování jakéhokoli výrobku, by si měl předem zjistit  jeho přednosti. Vystihnout pravou podstatu fotografované věci je základ toho, aby si diváci této...

  29. března 2017
 • Digiškola digiškola

  Tucet tipů na ořezy

  Výřezy fotografií jsou jedním z nejzákladnějších a nejmocnějších nástrojů pro úpravu fotografií, což platí na monitoru stejně jako pod zvětšovákem.

  24. března 2017
 • KurzyŽivě.cz Kurzy živě

  Kurz pózování pro fotografy

  Kurz pózování pro fotografy? Ano! Určitě jste se již nejednou setkali s tím, že vám osoba před objektivem zapózuje, domů si odnášíte hromadu fotek, ale po stažení do počítače zjistíte, že na jinak skvělé fotografii je na póze něco špatně. Ruka, noha, vyděšený výraz.......

  22. března 2017
 • KurzyŽivě.cz Kurzy živě

  Portrétní fotografie - čarování světlem

  Chcete se věnovat portrétním fotkám a ukázat světu, že jste skvělí nejen venku, ale i v ateliéru? Podívejte se, jak čarovat světlem v ateliéru a vytvářet tak mistrovské portréty.

  21. března 2017
 • Fomei workshop

  Výroba fotografií jinak

  Společnost Fomei pro vás připravila odborný seminář pro všechny event fotografy, minilabisty a umělecké fotografy - tiskaře. Řadíte se mezi ně? Tak byste neměli chybět na workshopu v Praze 6. 4. 2017.

  17. března 2017
 • Fomei tisk

  Jak vybrat fotopapír?

  Máte doma nebo v ateliéru inkoustovou fototiskárnu Canon, EPSON či HP? Chtěli byste používat prémiové fotopapíry, ale brzdí vás jejich příliš široká nabídka („neumíte si vybrat“) a omezená šance mít s kým výběr fotopapíru pro váš záměr konzultovat?

  17. března 2017
 • Boris Stojanov a Tokina Fírin 20 mm f/2 FE MF test

  Na široko s Tokinou

  Boris Stojanov otestoval novinku ve světě objektivů! Tokina Fírin 20 mm f/2 FE MF.

  9. března 2017
Za 3 dny
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.