Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Publikováno: 13. října 2021 | autor Redakce
Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Společnost Sony představila nový bezdrátový reproduktor na krk SRS-NS7, který spolu s bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 umožňuje vychutnat si pohlcující zvuk osobního kina. WLA-NS7 dokonce umí spolupracovat s vybranými sluchátky Sony a tato kombinace pak také umožňuje vychutnat si stejný zážitek jako ve spojení s modelem SRS-NS7.

Ponořte se do svého oblíbeného filmu nebo písně

Model SRS-NS7 je první bezdrátový reproduktor na krk na světě s Dolby Atmos®, který je kompatibilní s modely Sony BRAVIA XR a přináší jedinečnou technologii Sony 360 Spatial Sound. Ta poskytuje dokonale optimalizovaný filmový zážitek díky aplikaci 360 Spatial Sound Personalizer.

Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Model SRS-NS7 spolupracuje s bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 a televizory BRAVIA XR tak, aby okolo vás vytvořil ideální uspořádání virtuálních reproduktorů Dolby Atmos® – vtáhne vás do filmové scény, jako byste byli přímo součástí děje. Pro ideální použití připojte bezdrátový vysílač k televizoru pomocí optického a USB kabelu a poté spárujte SRS-NS7 s vysílačem prostřednictvím Bluetooth® připojení – jak jednoduché!

 

Pro dokonale personalizovaný zážitek použijte aplikaci 360 Spatial Sound Personalizer, jež pořídí snímky vašich uší, analyzuje jedinečné rysy vašeho sluchu, které následně využije pro vytvoření dokonalého zvukového zážitku pomocí modelu SRS-NS7.

Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Kromě sledování obsahu v Dolby Atmos® na vašem televizoru podporuje SRS-NS7 při použití v kombinaci s chytrým telefonem také poslech hudby v kvalitě 360 Reality Audio – můžete si tak vychutnat atmosféru koncertu. Prostřednictvím chytrého telefonu můžete využívat kompatibilní hudební služby, jako jsou Deezer, nugs.net a TIDAL, a ponořit se tak do hudby, která vás ze všech stran obklopí.

Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Kromě toho, že je dokonalým partnerem pro televizory BRAVIA XR, lze systém SRS-NS7 spárovat také se zařízeními, jako jsou notebooky, tablety a chytré telefony. Tento osobní bezdrátový reproduktor na krk vám umožní vychutnat si oblíbenou zábavu s dvoukanálovým stereofonním zvukem.

Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Strhující zvuk, který obklopí pouze vás

SRS-NS7 využívá proslulé zvukové technologie společnosti Sony a přináší křišťálově čistý zvuk pro bohatší a hlubší reprodukci, která vám zajistí dokonalý zážitek osobního domácího kina. Za těmito vlastnostmi stojí reproduktorová jednotka X-Balanced, která poskytuje optimální velikost reproduktorů v kompaktním těle a snižuje zkreslení pro dosažení čistého zvuku hudby a vokálů. Kromě toho vysílá reproduktor směřující vzhůru čistý zvuk přímo na vás, aniž by rušil ostatní, takže se můžete plně ponořit do filmů a hudby i o půlnoci. Pasivní zářič navíc zvyšuje nízkofrekvenční odezvu pro čistý basový zvuk zajišťující dunivé hudební zvukové efekty a hluboké tóny.

Dokonale synchronizovaný obraz a zvuk

Dodávaný bezdrátový vysílač pomáhá minimalizovat zpoždění zvuku SRS-NS7 při připojení k televizorům BRAVIA XR, takže se můžete plně ponořit do filmů Dolby Atmos® s přesně sladěným zvukem a obrazem.

Sony představuje SRS-NS7 – vaše přenosné osobní kino.

Pohodlí pro nepřetržitou zábavu

Pokud vás baví celonoční filmové maratony nebo sledování oblíbených televizních pořadů, SRS-NS7 se postará o vaši nepřetržitou zábavu.

 

Model SRS-NS7 poskytuje hodiny pohodlného sledování oblíbených filmů, televizních pořadů nebo koncertů díky ergonomickému designu, který zajišťuje, že přístroj pohodlně sedí na krku. Flexibilní pásek na zadní straně reproduktoru vám pomůže reproduktor dokonale přizpůsobit pro naprosté pohodlí při sledování.

Navíc si nemusíte dělat starosti s výdrží baterie. SRS-NS7 vydrží až 12 hodin a až 5 hodin při maximální hlasitosti, takže si i ty nejdelší filmy a televizní pořady přehrajete bez přerušení. Pokud se přece jen reproduktor vybije, rychlé nabíjení pomocí kabelu USB typu C vám během 10 minut poskytne až 60 minut přehrávání navíc.

Reproduktor SRS-NS7 se skvěle hodí nejen pro sledování televize, filmů a poslech hudby – bezdrátový reproduktor na krku je vynikající pomocník také pro práci z domova nebo pohodlné hands-free telefonování. Optimální umístění mikrofonu umožňuje reproduktoru SRS-NS7 zachytit a reprodukovat váš hlas ve vynikající kvalitě. Reproduktorová jednotka X-Balanced zase čistě reprodukuje hlasy kolegů. Navíc díky potlačení ozvěny, které minimalizuje zpětnou vazbu, všichni účastníci hovoru dobře slyší a budou slyšeni.

 

Model SRS-NS7 byl navržen s ohledem na naprosté pohodlí a je vybaven funkcí Multipoint Connection. Ta umožňuje připojit dvě zařízení současně, například notebook a chytrý telefon. Pokud vám tedy na notebooku přijde pracovní hovor a vy zrovna posloucháte hudbu ze smartphonu, můžete hovor přijmout jediným kliknutím na tlačítko Play/Call na levé straně nákrčníku. Jakmile hovor skončí, automaticky se znovu připojíte ke svému oblíbenému seznamu skladeb.

 

Konstrukce SRS-NS7 odolná proti postříkání vodou se stupněm krytí IPX4 vám umožní bez obav sledovat oblíbené pořady a poslouchat hudbu kdekoli v domě, a to i při každodenních činnostech, jako je třeba mytí nádobí. Díky tomu, že se jedná o zařízení typu open-ear, navíc můžete sledovat a poslouchat, i když se vzdálíte od zdrojového zařízení, a přitom mít přehled o tom, co kolem vás se děje.

Prémiový a zároveň praktický design

Model SRS-NS7 má povrchovou úpravu z tkaniny, která zajistí pohodlí při nošení a je příjemná na používání. Díky silikonové povrchové úpravě nákrčníku a měkkému potahu zadní části je SRS-NS7 ideální pro každodenní použití a snadno se čistí.

Model SRS-NS7 je navržen nejen jako elegantní výrobek, ale také je ohleduplný k životnímu prostředí. Méně než 5 % obalu SRS-NS7 tvoří plast, což odráží závazek společnosti Sony snižovat dopad výrobků a výrobních postupů na životní prostředí.

Sluchátka se zvukem 360 Spatial Sound

Technologie 360 Spatial Sound od Sony bude k dispozici také u vybraných sluchátek Sony ve spojení s bezdrátovým vysílačem WLA-NS7 a televizory BRAVIA XR.

  • Model SRS-NS7 se bude prodávat od listopadu 2021 za cenu 7999 Kč.
  • Cena modulu WLA-NS7 bude 1599 Kč a bude k dispozici od listopadu 2021.


 

 

 

Už máte říjnové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Naše říjnové vydání patří každoročně těm, která jsou bohatá na novinky, barvy a osobnosti. Přestože má tentokrát klasicky černobílou obálku, svou podzimní kouzelnou hru barev tohoto období v sobě nezapře. Otevíráte stránky plné krásných slov, ještě krásnějších fotografií a důvěry ve svět, který by mohl být ještě krásnější.

 

Co si vybrat z říjnového, bohatého obsahu?

Začněme třeba od konce? Pravidelné fotografické zamyšlení Františka Dostála najdete tentokrát v úplném závěru na straně 98. Určitě si prohlédněte vašich dvacet nejlepších a vysoce ceněných fotografií z desátého tématu Fotografa roku? Víte, kdo vyhrál v desátém tématu 21. ročníku? Čtěte na stranách 86 a dalších. Nebo naše exkluzivní testy vybrané techniky? Nový Canon EOS R3 samozřejmě nechybí! Také milujete naší Analogovou školu a stále obdivovanou FotoPoradnu?

Uprostřed vydání nabízíme zajímavou fotolokaci, coby inspiraci k podobným soutěžním kategoriím. Určitě vás zaujme úžasné vyprávění Petra Jana Juračky o jeho návštěvě Azorských ostrovů, rozhovor s prvotřídním Michalem Svítokem a úvodní skvělé povídání s Lenkou Hatašovou. Je toho vážně hodně, a nejen ke čtení!

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

První skvělé téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Krajina mých snů má uzávěrku 31. 10. 2021

Jedno z nejstarších fotografických témat, které klade důraz na estetickou hodnotu a vyjádření. Kořeny žánru sahají do 16. století, kdy se v Nizozemsku zrodila krajinomalba. Její postupy se dodnes promítají do krajinné fotografie. Požadavky na kvalitní krajinnou fotografii jsou: precizní kompozice, správně zvolená expozice a dobré světelné podmínky. Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Z říjnového FotoVideo si tedy například vyberte:

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

Upravování fotografií je kapitola sama pro sebe

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

Špičkový slovenský reportážní fotograf odpovídá

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

HISTORIE: RUDOLF BRUNER-DVOŘÁK

Vzpomínka na průkopníka fotografické momentky z pera Pavla Scheuflera

PRAXE: DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

Kouzla jihomoravské vinařské architektury zaujmou nejen vaše fotografické oko

DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

TECHNIKA: CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

Profesionál Pavel Lebeda komentuje nedávno představenou novinku

CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

FOTOGRAF ROKU: KDO VYHRÁL 10. TÉMA?

Řady, řady – toto kolo opět pořádně zamíchalo celkovým pořadím

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začal novými, krásnými tématy, která najdete na našem webu

FOTOGRAF ROKU 2022: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

… a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Je čas na nové předplatné! Vyberete si některou ze čtyřčlenných sad Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

Kouzla říjnového FotoVideo

 

Za 1 den
vyjde nové číslo FotoVideo.
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.