Philips má v prodeji dva prémiové soundbary

Publikováno: 21. prosince 2020 | autor Redakce
Philips má v prodeji dva prémiové soundbary

Oba soundbary mají vylepšit zvukovou kulisu televizorů i z relativně malého těla.

Společnost TP Vision přidává dva nové produkty do obnovené řady prémiových produktů Fidelio

  • Produkty sdílejí principy řady Philips Fidelio, které nabízejí nejlepší rovnováhu mezi vynikajícím zvukovým výkonem, prvotřídní kvalitou a designem pro dosažení maximální spokojenosti uživatele
  • Nekompromisní výběr vysoce kvalitních zvukových komponentů je charakteristický pro celou řadu
  • To nejlepší z evropského designu s reálnými, autentickými materiály včetně prémiového kovu a kůže Muirhead
  • Dedikovaná mobilní aplikace Philips zaručuje snadnou instalaci i obsluhu
  • Široká podpora vysoce kvalitních zvukových formátů
  • Široká kompatibilita s hlasovým ovládáním – včetně Asistenta Google a Amazon Alexa

 

Philips Fidelio B97 je štíhlý soundbar s vícekanálovou konfigurací 7.1.2, obsahující jak speciální měniče Dolby Atmos Elevation, tak technologii Philips Fidelio’s Surround-on-demand.

Surround-on-demand u soundbaru B97 zahrnuje dva oddělitelné bezdrátové reproduktory, které fungují jako součást levého a pravého kanálu, pokud jsou umístěny hned vedle soundbaru nebo jako vyhrazený levý a pravý prostorový kanál, pokud jsou umístěny odděleně od soundbaru v místnosti.

Systém B97 obsahuje celkem 17 elektroakustických měničů, včetně osmi basových/středových měničů o rozměrech 1 × 3,5 palce. V každém odpojitelném reproduktoru je namontován jeden měnič a při umístění hned vedle soundbaru spolupracuje s dalším párem měničů pro levý a pravý kanál. Další dva měniče pak pracují jako součást středového kanálu.

Soundbar je také vybaven šesti 19mm kopulovitými výškovými reproduktory, dvěma směrovanými dopředu a jedním s vyzařováním do strany, namontovanými v každém z odnímatelných reproduktorů. Další dva směrové výškové reproduktory jsou skryty v hlavním těle soundbaru a aktivují se po oddělení odpojitelných reproduktorů.

B97 je vybaven směrovými 2,5palcovými jednotkami Dolby Atmos Elevation. A osmipalcový basový reproduktor, který je umístěn v samostatném bezdrátovém subwooferu, se stará o nejnižší basové frekvence až do frekvence 35 Hz.

Konektivitu zajišťují dva konektory HDMI 2.1 s konektivitou eARC a 4K. B97 také nabízí bezdrátové připojení prostřednictvím Bluetooth a Apple AirPlay. Zvukový panel je také součástí bezdrátového systému Philips Home, který nabízí snadné bezdrátové připojení pro více místností pomocí technologie Play-Fi.

Philips Fidelio B95 je sesterským produktem modelu B97 ovšem s prostorovým zvukem ve formátu 5.1.2 a bez podpory technologie Surround on Demand.

B95 obsahuje celkem 14 elektroakustických měničů včetně pěti 19mm kopulovitých výškových měničů – tři jsou umístěny vpředu a dva jsou směřovány do stran. Dále je soundbar osazen třemi páry středových/basových měničů o rozměrech 1 × 3,5 palce a dvěma jednotkami Dolby Atmos Elevation.

Systém rozděluje měniče na vyhrazené pro levý, pravý a středový kanál, aby byla zajištěna vždy ta nejlepší a pohlcující zvuková scéna se skutečně průzračným zvukovým podáním.

Nejhlubší tóny až do 35 Hz jsou podávány samostatným bezdrátovým subwooferem s velkým 8palovým reproduktorem.

Zdroj napájení zvládá 450 W zvukového výkonu pro hlavní systém a 240 W pro subwoofer.

 

Už máte prosincové vydání časopisu časopisu FOTOVIDEO ?

Mrkněte:

„Ku..a fix Vladimírku!“

Poměrně neslušný citát vložený do úst filmovému Egonu Bondymu tak trochu napovídá třetí plán naší prosincové titulky. Fotografie je dokonalá v tom, že těch plánů má tolik, že jí lze stejně jako obraz vysvětlovat a komentovat mnoha způsoby. A tak si třeba i díky té naší titulní, jejíž protagonistou je Arnošt Goldflam a autorem David Turecký, vzpomeneme nejen na slavný Menzelův film, na Bohumila Hrabala a třeba, a hlavně na Vladimíra Boudníka, jehož smutné výročí si právě v prosinci (5. 12.) připomínáme. Za příběhy lidí, které David portrétoval si toho můžeme představovat hodně. Jedno však je jisté! Dokonalému portrétu dokážeme pak věnovat i hodiny a stále se k němu vracet a nacházet nové a nové myšlenky. Takže jsme rádi, že se v rozhovoru a třeba i v rozhovorech dalších dozvíte, jak taková opravdu dobrá fotografie vzniká!

„Photography is pretty simple. You just react to what you see"

Určitě víte, jak to Elliott Erwitt myslel. Legendou fotografie se stal i proto, že umí nazývat a zobrazit věci přesně a jednoduše, a navíc pravými jmény. V tomto vydání ho nenajdete, ale my věříme, že si popovídáme hodně brzy.

Prosincové FotoVideo nabízí…

„Světlo je alfa a omega všeho“, říká v jednom z dalších rozhovorů Silvie Lintimerová. „Mám ráda zajímavé typy lidí“, neoponuje Karolína Ryvolová. „Nechci být nikým a ničím omezován“, tvrdí Manfred Baumann, A další a další. Navíc pro vás máme i tentokrát spoustu praktických článků a technických informací a výsledků Fotografa roku. Je toho opravdu na celý měsíc!

Vyberte si z rozšířeného prosincového vydání časopisu FotoVideo třeba následující:

INTERVIEW: DAVID TURECKÝ A JEHO OSOBNOSTI

„V rámci samotné realizace je vše o improvizaci…“

david-turecky-a-jeho-osobnosti.jpg

ROZHOVOR: KAROLÍNA RYVOLOVÁ

Fotografka spojující spojuje ženskou krásu s přírodou.

karolina-ryvolova-1.jpg

RECENZE: MANFRED BAUMANN CALENDAR 2021

Na obálce je tentokrát playmate Delfina Aziri.

manfred-baumann-calendar-2021.jpg

PRAXE WILDLIFE: MARCIN DOBAS

„Miluji nezapomenutelná setkání s divokými zvířaty.“

marcin-dobas.jpg

TECHNIKA: OBJEKTIVY JSOU V TOMTO VYDÁNÍ ZASTOUPENY HOJNĚ

Objektiv Laowa 15 mm f/4,5 Zero-D Shift je v současnosti nejširším shiftovým objektivem pro fullframové fotoaparáty.

objektivy-jsou-v-tomto-vydani-zastoupeny-hojne.jpg

TECHNIKA: JAKUB CEJPEK PŘEDSTAVUJE

Ještě lepší širokáč FUJINON XF10-24mmF4 R OIS.

jakub-cejpek-predstavuje.jpg

TECHNIKA: NÁŠ VELKÝ TEST TISKÁRNY

Nová Canon imagePROGRAF PRO-300 posunula laťku ještě výše.

nas-velky-test-tiskarny.jpg

FOTOGRAF ROKU: DALŠÍ ROČNÍK JE ZA NÁMI

Dvanácté téma dvacátého ročníku bylo nádherně lidské! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Celkové pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

dalsi-rocnik-je-za-nami.jpg

… a další a další!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A máme pro vás další a další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Je čas si udělat radost (a také vašim blízkým?) pod stromeček! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách (a to celý příští rok!), a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetřete s námi!

Opravdu velké prosincové FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.