Nový model realme 8i s obnovovací frekvencí 120 Hz vstupuje na trh s atraktivní cenovkou 4 999 Kč

Publikováno: 19. října 2021 | autor Redakce
Nový model realme 8i s obnovovací frekvencí 120 Hz vstupuje na trh s atraktivní cenovkou 4 999 Kč

Ve snaze navázat na úspěch oblíbené řady realme 8 společnost dnes uvede do prodeje nového kandidáta na bestseller – model realme 8i. Bude dostupný ve dvou provedeních, v konfiguraci 4+64GB za 4 999 Kč a 4+128GB za 5 499 Kč. Spolu s realme 8i vstupuje na trh také model C11 2021.

Oblíbená řada realmme 8 pokračuje! Kandidát na bestseller – model realme 8i. Bude dostupný ve dvou provedeních, v konfiguraci 4+64 GB za 4 999 Kč a 4+128GB za 5 499 Kč. Spolu s realme 8i vstupuje na trh také model C11 2021.

Realme, nejrychleji rostoucí značka mobilních telefonů, nadále plní své poslání zpřístupňovat špičkové technologie všem lidem a jako první v segmentu levných telefonů uvádí na trh telefon s obnovovací frekvencí 120 Hz. realme 8i je navíc vybaven výkonným procesorem Helio G96 a masivní 5000mAh baterií s rychlým 18W nabíjením. Nic mu tak nebrání v cestě stát se dokonalým superhrdinou.

Nový model realme 8i s obnovovací frekvencí 120 Hz vstupuje na trh s atraktivní cenovkou 4 999 Kč

Mezi ostatní výbavu patří Bluetooth 4.2, 3,5mm audio konektor, všechny relevantní polohové systémy či starší microUSB. O výdrž se stará baterie s kapacitou 5000 mAh, která má k dispozici 10W nabíjení. Zadní straně vévodí jeden fotoaparát s rozlišením 8 Mpx a clonou f/2.0, na přední straně se poté nachází selfie kamera s rozlišením 5 Mpx. Operačním systémem je Android 11.

Procesor Helio G96 byl u evropského telefonu použit poprvé. Obsahuje dvě velká jádra A75 a šest malých A55. I proto jeho hlavní frekvence snadno dosáhne 2,05 GHz. Ani tady však prvenství nekončí. realme 8i je prvním modelem, u kterého je možné jas displeje snížit až na 1 nit. Díky 6,6palcové obrazovce s poměrem 90,8 % k tělu telefonu si uživatelé mohou užít plynulý herní zážitek naplno.

Disponuje také novou funkcí Dynamic RAM Expansion (DRE), která umožňuje využít část vnitřního úložiště jako doplněk operační paměti. Spuštěné aplikace, na něž už operační paměť nestačí, telefon odloží do virtuální RAM. realme 8i tak v případě potřeby zvládne zvětšit svou RAM až na 7 GB. Funkce je dostupná pouze u varianty 4 GB + 128 GB.

Nový model realme 8i s obnovovací frekvencí 120 Hz vstupuje na trh s atraktivní cenovkou 4 999 Kč

Model realme 8i nabízí nejen plynulý, ale díky 5000mAh baterii také dlouhodobý výkon během celého dne. Telefon na jedno nabití zvládne až 40 hodin telefonního hovoru, poslech 1 200 skladeb nebo přehrání 18 filmů.

Společně s realme 8i uvede značka na trh také osmijádrový telefon C11 2021. Model určený především pro mladé uživatele zaujme masivní baterií o kapacitě 5000 mAh s ultra úsporným režimem a 6,5palcovým displejem. Na pultech se objeví za bezkonkurenčních 2499 Kč.


Už máte říjnové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Naše říjnové vydání patří každoročně těm, která jsou bohatá na novinky, barvy a osobnosti. Přestože má tentokrát klasicky černobílou obálku, svou podzimní kouzelnou hru barev tohoto období v sobě nezapře. Otevíráte stránky plné krásných slov, ještě krásnějších fotografií a důvěry ve svět, který by mohl být ještě krásnější.

 

Co si vybrat z říjnového, bohatého obsahu?

Začněme třeba od konce? Pravidelné fotografické zamyšlení Františka Dostála najdete tentokrát v úplném závěru na straně 98. Určitě si prohlédněte vašich dvacet nejlepších a vysoce ceněných fotografií z desátého tématu Fotografa roku? Víte, kdo vyhrál v desátém tématu 21. ročníku? Čtěte na stranách 86 a dalších. Nebo naše exkluzivní testy vybrané techniky? Nový Canon EOS R3 samozřejmě nechybí! Také milujete naší Analogovou školu a stále obdivovanou FotoPoradnu?

Uprostřed vydání nabízíme zajímavou fotolokaci, coby inspiraci k podobným soutěžním kategoriím. Určitě vás zaujme úžasné vyprávění Petra Jana Juračky o jeho návštěvě Azorských ostrovů, rozhovor s prvotřídním Michalem Svítokem a úvodní skvělé povídání s Lenkou Hatašovou. Je toho vážně hodně, a nejen ke čtení!

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

První skvělé téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Krajina mých snů má uzávěrku 31. 10. 2021

Jedno z nejstarších fotografických témat, které klade důraz na estetickou hodnotu a vyjádření. Kořeny žánru sahají do 16. století, kdy se v Nizozemsku zrodila krajinomalba. Její postupy se dodnes promítají do krajinné fotografie. Požadavky na kvalitní krajinnou fotografii jsou: precizní kompozice, správně zvolená expozice a dobré světelné podmínky. Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Z říjnového FotoVideo si tedy například vyberte:

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

Upravování fotografií je kapitola sama pro sebe

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

Špičkový slovenský reportážní fotograf odpovídá

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

HISTORIE: RUDOLF BRUNER-DVOŘÁK

Vzpomínka na průkopníka fotografické momentky z pera Pavla Scheuflera

PRAXE: DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

Kouzla jihomoravské vinařské architektury zaujmou nejen vaše fotografické oko

DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

TECHNIKA: CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

Profesionál Pavel Lebeda komentuje nedávno představenou novinku

CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

FOTOGRAF ROKU: KDO VYHRÁL 10. TÉMA?

Řady, řady – toto kolo opět pořádně zamíchalo celkovým pořadím

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začal novými, krásnými tématy, která najdete na našem webu

FOTOGRAF ROKU 2022: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

… a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Je čas na nové předplatné! Vyberete si některou ze čtyřčlenných sad Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

Kouzla říjnového FotoVideo

 

 

 

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.