Nová sluchátka Audictus Explorer Type-C

Publikováno: 5. března 2020 | autor Kateřina Davidová
Nová sluchátka Audictus Explorer Type-C

Sluchátka, která umožnují využít možnosti rozhraní USB Type-C pro přenos audio signálu. Prémiové kovové provedení, opletený kabel i moderní design sluchátek. Kvalitní zvuk i citlivost.

Audictus Explorer Type-C jsou sluchátka, která umožnují využít možnosti rozhraní USB Type-C pro přenos audio signálu. Prémiové kovové provedení a opletený kabel dokreslují moderní design sluchátek. Kvalitní zvuk zprostředkovávají 9mm měniče. Citlivost sluchátek je 102 dB při frekvenčním rozsahu 20 – 20 000 Hz. Impedance 16 Ohm. Délka opleteného kabelu s konektorem USB-C je 120 cm. Na kabelu je ovládání hlasitosti a mikrofon. K dostání je i verze Audictus Explorer 2.0 v kovově šedém i bílém provedení s klasickým 3,5mm konektorem mini-jack.Nová sluchátka Audictus Explorer Type-C

Sluchátka Audictus Explorer Type-C vám otevírají dveře k bezpočtu nových možností. Objevujte nová místa a zůstaňte ve spojení s vašimi blízkými. Propojte vášeň a poslech skvělé hudby, která vám dodá energii a sílu pokračovat v objevování radostí světa. Nedovolte nikomu, aby vám zabránil získávat nové zážitky. Pečujte o své sny a rozšiřujte horizonty.

Cena a dostupnost:

Bezdrátová sluchátka Audictus Explorer Type-C jsou dostupné prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 594 Kč včetně DPH.

Verze Audictus Explorer 2.0 s konektorem Mini Jack 3,5 mm je dostupná prostřednictvím vybraných prodejců a internetových obchodů. Doporučená koncová cena je 369 Kč včetně DPH.

Specifikace:

Průměr a typ měničů: Neodymové 9 mm

Impedance sluchátek: 16 Ohm

Citlivost sluchátek: 102 dB +/-3 dB

Frekvenční rozsah: 20 - 20 000 Hz

Hmotnost: 14 g

Materiál: ABS/PU kůže

Konektory: USB Type-C

Vzdálené ovládání: Na kabelu

Více na: http://audictus.com/en/

Už jste četli březnové FOTOVIDEO? Podívejte se, co vás v něm čeká: ZDE.

Březnové FOTOVIDEO

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.