Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Publikováno: 22. března 2021 | autor Redakce
Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Rychlost a kvalita tisku spolu se spolehlivostí a nízkými náklady

v kompaktním modelu OKI C650.Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Nejmenší výkonná barevná A4 tiskárna na světě od OKI přináší vysoký výkon, spolehlivost a možnost tisku na širokou škálu médií.Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Model OKI C650 je určen pro malé kanceláře, pohodlně se vejde i do těch nejmenších prostorú, a zároveň rychle tiskne velké objemy dokumentů v profesionální kvalitě. Proto je vhodný pro různá odvětví, jako jsou maloobchod, zdravotnictví, stavebnictví, vzdělávání, hotely či restaurace.

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Barevná A4 tiskárna C650 využívá úspornou digitální LED technologii společnosti OKI a poskytuje vysokorychlostní barevný tisk. Poradí si se širokou škálou podkladů, od kancelářských dokumentů až po marketingové a propagační materiály, včetně značení a bannerů.

Zařízení s rozlišením 1 200 × 1 200 DPI tiskne rychlostí 35 stran za minutu na média s gramáží od 60 do 256 g/m² s rozměry od B8 (62 × 88 mm) až po 216 × 1321 mm. První stránka barevně i černobíle je vytištěna již za 6,5 vteřiny. Zařízení je vybaveno automatickým oboustranným tiskem, tzv. duplexem. Nechybí ethernetový port, USB 2.0

a volitelná Wi-Fi 802.11 a/b/g/n. Je podporován tisk z nejrozšířenějších operačních systémů Windows, macOS, OS X, iOS, Android, Chrome OS a Linux.

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Inovativní technologie Space Saving, použitá v modelu C650 pro maximální úsporu místa, kromě malých rozměrů 29 x 39,5 x 43 cm také zajišťuje, že všechny provozní i servisní úkony lze provádět z přední strany zařízení, což dále výrazně snižuje potřebu prostoru pro obsluhu. Kvůli údržbě postačí ponechat po stranách zařízení pouhé 2 cm místa. Potřebný provozní prostor tak činí pouhých 49 x 43,5 x 65,4 cm (výška, šířka, hloubka). Vejde se tedy i do nejtěsnějších prostor bez omezení funkčnosti.

Spolehlivost byla při vývoji modelu C650 klíčovým parametrem a využití odolných komponent namísto plastů činí z této tiskárny jednu z nejrobustnějších ve své třídě, což zaručuje dlouhou a bezproblémovou životnost. Hmotnost, včetně spotřebního materiálu, činí 28,2 kg.

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

Samostatné tonery a válce umožňují maximální využití spotřebního materiálu. Díky tomu je zařízení ideální pro organizace vyžadující velkoobjemový tisk s vysokým barevným pokrytím. Maximální kapacita papíru s přídavnými zásobníky je 1 940 listů, výška sestavy v takovém případě dosahuje 81 cm. Doporučovaný pracovní cyklus je až 8 tisíc stran měsíčně.

Nejmenší LED barevná tiskárna na světě na českém trhu

V čem je OKI C650 inovativní a jedinečná ukazuje produktové video: https://youtu.be/04RUwgoxPvs

Pro rozšíření tiskárny C650 o kopírování a skenování OKI doporučuje používat aplikaci ABBYY FineScanner. Jedná se o chytrý mobilní skener využívající umělou inteligenci pro skenování papírových dokumentů a pořizování digitálních kopií určených k tisku a ukládání. To tiskárně C650 přidává funkci pro občasné skenování a současně odstraňuje potřebu samostatného stolního skeneru nebo multifunkčního zařízení.

Zákazníci se také mohou přihlásit k odběru služeb centra The Design Hub na bázi softwaru Shoppa, které vyřeší většinu jejich potřeb při tisku i tvorbě návrhů. Tato uživatelsky přívětivá kreativní platforma rozšíří možnosti firem a poskytne jim nástroje k produkci plně přizpůsobené vizuální komunikace a marketingových materiálů v profesionální kvalitě, interně a po pouhých několika kliknutích.

„Prostor je při výběru správné tiskárny pro mnoho firem důležitým faktorem,“ říká Lee Webster, General Manager Product Marketing v OKI Europe. „Nákup malé tiskárny obvykle znamená nutnost kompromisu v oblasti výkonu, produktivity, kvality nebo úspory nákladů. Avšak nový model C650 poskytuje kvalitní tisk, rychlost i spolehlivost a zároveň návratnost investic. Tato malá, ale výkonná a robustní tiskárna najde své místo ve skladu, na výrobní lince, v kompaktním stánku nebo v provozní kanceláři maloobchodu.“

Máte už březnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Současný svět v březnovém FotoVideo

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.