Motorola uvádí na trh nový přírůstek do rodiny cenově dostupných modelů moto e – výkonný moto e40

Publikováno: 8. října 2021 | autor Redakce
Motorola uvádí na trh nový přírůstek do rodiny cenově dostupných modelů moto e – výkonný moto e40

Potřebujete zařízení, které podpoří vaši kreativitu jako nikdy předtím? moto e40 nabízí vynikající trojitý fotoaparát se 48 MPx snímačem s technologií Quad Pixel,1 vlastní osmijádrový procesor se 4 GB RAM a 6,5palcový displej Max Vision HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz.

Společnost Motorola vždy přistupovala k inovacím s ohledem na zákazníka a chápe, že fotoaparát, displej a výkon jsou důležité vlastnosti i pro ty nejnáročnější zákazníky. Systém fotoaparátu moto e40 je navržen tak, aby zachytil každý okamžik, za jakéhokoli světla a z jakéhokoli úhlu. 48megapixelový snímač s technologií Quad Pixel poskytuje 4× lepší citlivost při slabém osvětlení a ostřejší a živější fotografie za jakéhokoli světla.1 Snímač hloubky spolupracuje s hlavním fotoaparátem a rozostřuje pozadí pro profesionálně vypadající portréty. A speciální fotoaparát Macro Vision vám umožní přiblížit se k objektu 4× blíže, takže si můžete pomocí standardního objektivu prohlédnout drobné detaily, které byste jinak přehlédli.

Motorola uvádí na trh nový přírůstek do rodiny cenově dostupných modelů moto e – výkonný moto e40

V porovnání s modelem moto e20 nabízí moto e40 o 38 % vyšší grafický výkon díky vlastnímu osmijádrovému procesoru.4 Ať už hrajete hry, sledujete videa nebo si užíváte večer s přáteli, moto e40 má veškerou potřebnou rychlost. Multitasking je díky 4GB paměti RAM telefonu moto e40 hračka.

Motorola uvádí na trh nový přírůstek do rodiny cenově dostupných modelů moto e – výkonný moto e40

Už vás nebaví pomalý displej? Díky rychlé obnovovací frekvenci 90 Hz vám moto e40 poskytne plynulejší zážitek ze sledování, ať už streamujete svůj oblíbený pořad, nebo vedete videohovor s přítelem. A 6,5palcový displej Max Vision HD+ poskytuje maximální zobrazení s poměrem stran 20:9, takže vám nic neunikne.

S baterií s kapacitou 5 000 mAh můžete pracovat i hrát déle. Nebojte se, že vám dojde energie – moto e40 vám vydrží v provozu více než 40 hodin.2 A vše, co potřebujete, máte doslova na dosah ruky! Díky dvěma rychlým a snadným způsobům odemykání telefonu jsou hesla minulostí. Stačí se dotknout čtečky otisků prstů umístěné diskrétně pod logem "batwing" nebo odemknout pouhým pohledem do fotoaparátu. Motorola také na bok telefonu umístila speciální tlačítko Google Assistant, které vám umožní ovládat telefon hlasem a získat všechny potřebné odpovědi...

Už máte říjnové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Naše říjnové vydání patří každoročně těm, která jsou bohatá na novinky, barvy a osobnosti. Přestože má tentokrát klasicky černobílou obálku, svou podzimní kouzelnou hru barev tohoto období v sobě nezapře. Otevíráte stránky plné krásných slov, ještě krásnějších fotografií a důvěry ve svět, který by mohl být ještě krásnější.

 

Co si vybrat z říjnového, bohatého obsahu?

Začněme třeba od konce? Pravidelné fotografické zamyšlení Františka Dostála najdete tentokrát v úplném závěru na straně 98. Určitě si prohlédněte vašich dvacet nejlepších a vysoce ceněných fotografií z desátého tématu Fotografa roku? Víte, kdo vyhrál v desátém tématu 21. ročníku? Čtěte na stranách 86 a dalších. Nebo naše exkluzivní testy vybrané techniky? Nový Canon EOS R3 samozřejmě nechybí! Také milujete naší Analogovou školu a stále obdivovanou FotoPoradnu?

Uprostřed vydání nabízíme zajímavou fotolokaci, coby inspiraci k podobným soutěžním kategoriím. Určitě vás zaujme úžasné vyprávění Petra Jana Juračky o jeho návštěvě Azorských ostrovů, rozhovor s prvotřídním Michalem Svítokem a úvodní skvělé povídání s Lenkou Hatašovou. Je toho vážně hodně, a nejen ke čtení!

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

První skvělé téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Krajina mých snů má uzávěrku 31. 10. 2021

Jedno z nejstarších fotografických témat, které klade důraz na estetickou hodnotu a vyjádření. Kořeny žánru sahají do 16. století, kdy se v Nizozemsku zrodila krajinomalba. Její postupy se dodnes promítají do krajinné fotografie. Požadavky na kvalitní krajinnou fotografii jsou: precizní kompozice, správně zvolená expozice a dobré světelné podmínky. Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Z říjnového FotoVideo si tedy například vyberte:

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

Upravování fotografií je kapitola sama pro sebe

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

Špičkový slovenský reportážní fotograf odpovídá

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

HISTORIE: RUDOLF BRUNER-DVOŘÁK

Vzpomínka na průkopníka fotografické momentky z pera Pavla Scheuflera

PRAXE: DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

Kouzla jihomoravské vinařské architektury zaujmou nejen vaše fotografické oko

DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

TECHNIKA: CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

Profesionál Pavel Lebeda komentuje nedávno představenou novinku

CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

FOTOGRAF ROKU: KDO VYHRÁL 10. TÉMA?

Řady, řady – toto kolo opět pořádně zamíchalo celkovým pořadím

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začal novými, krásnými tématy, která najdete na našem webu

FOTOGRAF ROKU 2022: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

… a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Je čas na nové předplatné! Vyberete si některou ze čtyřčlenných sad Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

Kouzla říjnového FotoVideo

 

 

 

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.