Luxusní Manfrotto Bumblebee, řada Pro Light

Publikováno: 25. února 2021 | autor Redakce
Luxusní Manfrotto Bumblebee, řada Pro Light

Jste profesionálové každým coulem? Nikdy neslevujete ze svých nároků na vlastní tvorbu ani na vybavení, které používáte? Pak tu pro vás máme dokonalý komfort, vlastně novou dimenzi fotografického, resp. video příslušenství. Kteréhokoli ze čtyř členů rodiny Manfrotto Bumblebee Pro Light si vyberete, určitě vám dokonale poslouží. Vypadá snad tento náš úvod popisu současné špičky v oblasti příslušenství nadneseně? Pojďme se na novou sadu Pro Light podívat blíže a přesvědčit se.

Batohy a brašny Bumblebee Pro Light jsou vyráběny pro profesionální fotografy a kameramany, kteří pracují v exteriérech a požadují ultralehké a spolehlivé řešení pro přenášení a ochranu techniky, které jim umožní zachovat pohodlí i v těch nejnáročnějších podmínkách. Řada Bumblebee Pro Light je sestava vysoce výkonných batohů a brašen na foto/video techniku, které ztělesňují italské dědictví společnosti Manfrotto.

Luxusní Manfrotto Bumblebee, řada Pro Light

 

Luxusní Manfrotto Bumblebee, řada Pro LightV této řadě se současně představuje dlouho očekávaný, na trhu nový systém prodyšného zádového dílu a postroje s názvem AirSupport. Ten výrazně snižuje únavu z přenášení technického vybavení. Interiéry batohů a brašen jsou rovněž nové a byly logicky navrženy tak, aby chránily profesionální vybavení pomocí nového systému Camera Protection. Batohy a brašny této řady jsou plně nastavitelné a vyrobené tak, aby rovnoměrně rozložily přenášenou váhu a zabránily jakémukoli svalovému napětí. Všechny typy mají atraktivní moderní design v kombinaci černé a červené barvy.

Luxusní Manfrotto Bumblebee, řada Pro Light

Manfrotto Bumblebee Pro Light 130 Backpack

Menší ze dvou modelů batohů řady Pro Light. Prostor hlavní komory lze přizpůsobit oddělovacími příčkami velikosti a tvaru uložené techniky. Víko hlavní komory se dá otevřít celé (do boku) nebo samostatně pouze horní část shora (1/3) a spodní z přední strany (2/3), což umožňuje…

Celý článek si přečtete v březnovém vydání časopisu FOTOVIDEO.

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.