HUAWEI Watch GT 3 Pro získaly ocenění EISA za nejlepší chytré hodinky pro rok 2022/23

Publikováno: 31. srpna 2022 | autor Redakce
huawei-watch-gt-3-pro-titanium-key.jpg

Společnost HUAWEI obdržela za své nejnovější chytré hodinky Watch GT 3 Pro ocenění od respektované asociace EISA (Expert Imaging and Sound Association). Na základě nezávislých technických recenzí od jejích členů se Watch GT 3 Pro staly nejlepším produktem v kategorii chytrých hodinek pro rok 2022/23. HUAWEI je v této kategorii oceněn již třetím rokem v řadě.

huawei-watch-gt-3-pro-titanium-key.jpg

Prestižní ocenění od EISA se přidává k dlouhému a slavnému seznamu produktových ocenění, které HUAWEI Watch GT 3 Pro nedávno získaly. Mezi nimi jsou například ocenění od společností Android Headlines, Tech Advisor a PhoneArena.

Porotci asociace EISA označili hodinky jako dosud nejdokonalejší hodinky HUAWEI, přičemž také chválili jejich klasický a luxusní design, který se skládá z titanového pouzdra, keramické zadní strany, safírového skla a také z AMOLED displeje, který přináší živé a ostré barvy. Vyzdvihovány byly i za jejich pokročilý operační systém a množství aplikací a funkcí, včetně monitorování hladiny kyslíku v krvi, odolnosti proti vodě a výjimečnou výdrž baterie.


TIP: Podívejte se na oceněné produkty EISA 2022-2023

“Všichni jsme nesmírně poctěni, že Watch GT 3 Pro obdržely ocenění od společnosti EISA za nejlepší chytré hodinky pro rok 2022/23. A to i zejména proto, že je to již třetí rok po sobě, kdy zařízení Huawei vyhrálo jejich cenu,” komentuje Kevin HO, COO společnosti HUAWEI.

huawei-watch-gt-3-pro-titanium-key-vision.jpg

A dodává: “Již před delší dobou jsme se zavázali používat technologie ke zlepšení a zefektivnění našeho každodenního života, což nám umožňuje dosahovat našich osobních i pracovních cílů způsobem, který posiluje náš pocit sebe sama. Se svým množstvím funkcí pro sledování zdraví a kondice jsou Watch GT 3 Pro dokonalým příkladem toho, jak nám technologie HUAWEI pomáhají stát se lepší a šťastnější verzí sebe sama.”

Vlajková loď řady HUAWEI Watch GT

HUAWEI Watch GT 3 Pro jsou nejnovějšími hodinkami řady a také jejich vlajkovou lodí, jejichž cílem je snoubit vynikající řemeslné zpracování s prvotřídní estetikou a umožnit uživatelům posunout své zdraví a kondici na vyšší úroveň. Proto se Watch GT 3 Pro mohou pochlubit prémiovým vzhledem v titanové nebo keramické verzi a jsou perfektním společníkem pro cvičení jakéhokoliv druhu, včetně potápění. A to díky vodotěsnosti až do 30 metrů.

huawei-watch-gt-3-pro-titanium-diving-mode-m.jpg

Hodinky uživatele nadchnou i svou nadstandardní výdrží baterie a až o 30 % rychlejším nabíjením než předchozí generace. Nabízejí také řadu speciálních funkcí sledování, které uživatelům pomohou zlepšit jejich každodenní životní návyky. V nabídce je více než 100 cvičebních režimů, analýza EKG či inteligentní monitorování srdečního tepu a sledování spánku. V souladu s životní filozofií konektivity HUAWEI Seamless AI mohou uživatelé spárovat Watch GT 3 Pro s dalšími chytrými zařízeními, včetně produktů HUAWEI a telefonů s Android i iOS.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.