EISA AWARDS 2022-2023

Publikováno: 15. srpna 2022 | autor Redakce
eisa-award-logo-2022-2023-tested-by-the-experts-outline.jpg

Po roce se opět scházíme nad názvy, snímky a hodnocením toho nejlepšího, co pro nás firmy z celého světa vyrobily a co bylo otestováno a vyhodnoceno vice než šedesáti světovými odbornými médii jako nejlepší. Diskuze a hlasování byly bouřlivé, tentokrát možná ještě vice než jindy.

Řada výrobků byla postižena pozdějším uvedením na trh ze známých důvodů, ale vše se zvládlo a vy si můžete udělat představu o tom nejlepším, co se na světových trzích právě nachází. A třeba si necháte i poradit při vašem příštím nákupu. Více hlav prostě vice ví, zvláště když jsou zkušené.

Text: redakce FotoVideo z podkladů EISA, foto: EISA, Facebook, Twitter


EISA CAMERA OF THE YEAR 2022-2023

eisa-award-nikon-z-9.png

Nikon Z9

Nikon Z9 je v současnosti nejpokročilejší a nejvýkonnější fotoaparát na trhu. Je vybavený fullframovým CMOS senzorem se 45,7 Mpx a rychlým procesorem EXPEED 7, který umožňuje dosáhnout mimořádné kvality fotografií. Rychlost závěrky je až 30 obr./s ve formátu JPEG a 20 obr./s ve formátu RAW v plném rozlišení.

nikon-z-9-web.jpg

Systém rychlého automatického zaostřování Nikon Advanced 3D Tracking dokáže snadno sledovat pohybující se objekty. Pro příznivce videí nabízí Z9 širokou škálu rozlišení a snímkových frekvencí až po 12bitový RAW 8K/60p. S duálním gripem a robustním tělem je Z9 průlomovým fotoaparátem bez jakýchkoli limitů.

EISA MICRO FOUR THIRDS CAMERA 2022-2023

eisa-award-om-system-om-1.png

OM System OM-1

S novou vlajkovou lodí OM Digital Solutions udělaly fotoaparáty se systémem Mikro 4/3 obrovský skok dopředu. Tento výkonný přístroj je sestavený jako tank, se stupněm krytí IP53 vůči prachu a kapkám vody. Je osazen nově vyvinutým 20Mpx senzorem BSI-CMOS, který poskytuje Quad Pixel AF s rychlým a přesným autofokusem s asistencí umělé inteligence.

om-system-om-1-web.jpg

Dokáže sledovat divoká zvířata a rychle se pohybující objekty až do frekvence 50 obr./s. Systém OM-1 využívá počítačovou fotografii, díky níž je přístroj schopný udržet dlouhé časy při focení z ruky a může se také pochlubit působivou stabilizací obrazu. Nabízí i vysokou kvalitu videa v rozlišení 4K DCI.

EISA APS-C CAMERA 2022-2023

eisa-award-canon-eos-r7.png

Canon EOS R7

Canon EOS R7 je výkonný, a přesto cenově dostupný fotoaparát se senzorem APS-C CMOS s 32,5 Mpx a vysoce citlivým DUAL Pixel CMOS AF se skvělými vlastnostmi detekce objektů. Fotoaparát pořizuje snímky o rychlosti 15 obr./s při použití mechanické závěrky a až 30 obr./s s elektronickou závěrkou.

canon-eos-r7-web.jpg

Pro práci s nedostatkem světla je přístroj vybaven stabilizací obrazu a dokáže zaostřit až do –5 EV. Stabilizace těla funguje až se 7 EV korekcí třesu rukou. Fotografie a videa jsou nahrávána na dva paměťové sloty SD UHS-II. Video je dostupné v rozlišení 4K (převzorkování ze 7K) bez časového limitu pro nahrávání.

EISA FULL-FRAME CAMERA 2022-2023

eisa-award-sony-alpha-7-iv.png

Sony Alpha 7 IV

Oproti svému předchůdci Alpha 7 III prošel tento fullframový bezzrcadlový fotoaparát významným zlepšením téměř ve všech aspektech. Nový senzor CMOS Exmor R vyrobený technologií back-illuminated se 33 Mpx a procesor BIONZ XR zajišťují skvělou kvalitu fotografií. Jednoduše ovladatelná dotyková obrazovka usnadňuje práci především filmařům a vloggerům.

sony-alpha-7-iv-web.jpg

Režim nepřetržitého snímání umožňuje velmi dlouhé série 10 obr./s. Rychlé a spolehlivé automatické zaostřování s funkcí Real-Time tracking dokáže detekovat oči lidí, zvířat a ptáků. Tento fotoaparát dokáže pořizovat video ve formátu 4K UHD/30p v celé šířce senzoru anebo 4K/60p v režimu Super 35 mm. Také nabízí řadů kodeků, funkci Creative Look a profily včetně věhlasného S-Cinetone pro bohatý kinematografický vzhled.

EISA BEST BUY CAMERA 2022-2023

eisa-award-fujifilm-x-t30-ii.png

Fujifilm X-T30 II

Fujifilm X-T30 II je jasnou volbou pro fotografy, kteří by si rádi koupili výkonný fotoaparát za zajímavou cenu. Přináší stejnou kvalitu obrazu jako dražší modely Fujifilmu s obzvláště atraktivním zobrazováním barev ve formátu JPEG přímo z přístroje.

fujifilm-x-t30-ii-web.jpg

Kompaktní a lehké kovové tělo nabízí celou řadu externích možností manuálního ovládání. Také přináší velmi vítané vylepšení oproti původnímu X-T30, včetně displeje s vyšším rozlišením, vylepšený systém automatického zaostřování, samostatné nastavení a menu pro fotky a videa. Nejdůležitější však je, že s tímto fotoaparátem je radost pracovat a že generuje výborné výsledky.

EISA PROFESSIONAL CAMERA 2022-2023

eisa-award-canon-eos-r3.png

Canon EOS R3

Canon EOS R3 je špičkový profesionální přístroj určený pro pořizování snímků a natáčení videí. Dispozičně se podobá svým předchůdcům řady EOS jak analogovým, tak digitálním. Disponuje senzorem fullframovým CMOS senzorem se 24 Mpx a systémem Dual Pixel AF a pořizuje snímky rychlostí 30 obr./s.

canon-eos-r3-web.jpg

Uživatel si může vybrat mezi třemi různými metodami a určit, kam zaostří – za použití joysticku, tlačítka touch či Eye Control AF, což je inovativní funkce, která zaznamenává pohyb fotografova oka. Canon EOS R3 také nahrává videa ve formátu 6K/60p a 4K/120p. Je na míru šitý profesionálům z oblasti zpravodajství a sportovních akcí.

EISA VLOGGING CAMERA 2022-2023

eisa-award-sony-zv-e10.png

Sony ZV-E10

Stejně jako vlogovací fotoaparát ZV-1, který vyhrál cenu EISA před dvěma lety, je i ZV-E10 navržen pro tvůrce obsahu a oproti svému předchůdci má výhodu v podobě vyměnitelných objektivů. Je to skvělý přístroj pro focení i pro pořizování videí. Nabízí rychlý a přesný autofokus doplněný funkcí Real-Time Eye AF.

sony-zv-e10-web.jpg

Otočný displej Vari-angle LCD s vyklápěním do strany je výborným pomocníkem v režimu foto i video, včetně pořizování selfie. Při natáčení se vám jistě bude hodit i větrná ochrana špičkového mikrofonu, která zaručuje naprosto čistý zvuk. ZV-E10 navíc podporuje nejnovější video technologie od 4K po živé vysílání. Má ještě další funkce, díky nimž se stává vytváření a sdílení vlogů velmi jednoduchým v jakékoli situaci.

EISA PHOTO/VIDEO CAMERA 2022-2023

eisa-award-panasonic-lumix-dc-gh6.png

Panasonic Lumix DC-GH6

Tento fotoaparát dokáže pořídit působivé fotografie díky novému senzoru CMOS s 25,2 Mpx, ale skutečná radost nastává u tohoto modelu při vytváření strhujícího multimediálního obsahu. Je to velice kompaktní přístroj s extrémně snadno ovladatelnou ergonomií s oddělenými kontrolkami pro video a fotky.

panasonic-lumix-dc-gh6-web.jpg

Jeho ve své třídě nejšpičkovější nástroje pro pořizování videa zahrnují 10bitový formát 5,7K/60p za použití celé šířky senzoru a 5,8K anamorfotické nahrávání v plném formátu 4:3. Neomezené časy záznamu, Dual Output Gain, V-Log a formát ProRes jsou jen zlomkem vlastností, díky kterým je Lumix GH6 ten nejlepší foto/video přístroj sezony.

EISA LENS OF THE YEAR 2022-2023

eisa-award-sony-fe-24-70mm-f2.8-gm-ii.png

Sony FE 24-70 mm F2.8 GM II

Tento rychlý standardní zoom pro fullframové fotoaparáty je vyrobený tak, aby vyhovoval fotografům i filmovým tvůrcům. Nabízí velmi vysokou kvalitu obrazu s krásným bokehem a disponuje čtyřmi rychlými a spolehlivě ovladatelnými motory XD Linear Motors pro autofokus. Druhá generace G Master standardního zoomového objektivu zaujme menšími rozměry i váhou, ačkoli oproti svému předchůdci nabízí mnoho funkcí navíc.

sony-fe-24-70mm-f.28-gm-ii-web.jpg

Kromě kruhové clony, která se dá nastavit na plynulé ovládání, má tento objektiv i přepínač plynulosti zoomu, který fotografovi umožňuje volit mezi volným a těsným oříznutím podle toho, jak to zrovna vyžaduje daná situace. Dvě nastavitelná tlačítka pro aretaci zaostření poskytují praktickou kontrolu nad focením.

EISA WIDE ANGLE LENS 2022-2023

eisa-award-sigma-20mm-f2-dg-dn--contemporary.png

SIGMA 20 mm F2 DG DN | Contemporary

Širokoúhlý objektiv Sigma pro fullframové bezzrcadlové fotoaparáty s bajonety L-Mount nebo Sony E nabízí vysokou kvalitu za rozumnou cenu. I přes svou maximální clonu f/2 je tento objektiv sestaven velice kompaktně. Patří do série Sigma I a je zkonstruován velmi bytelně. Má hliníkový tubus a bajonet je konstruován proti prachu a vodě.

sigma-20mm-f2-dg-dn-web.jpg

Objektiv má také tradiční a praktickou kruhovou clonu, která může být nastavená na automatickou pozici, zatímco speciální členy FLD a SLD a vrstva Super Multi-Layer Coating zajišťují vysokou kvalitu obrazu. Efektivní korekce sagitální komy poskytuje vysokou ostrost i v rozích, což je nesmírně důležitě při pořizování fotografií noční oblohy.

EISA STANDARD LENS 2022-2023

eisa-award-fujifilm-fujinon-xf33mm-f1.4-r-lm-wr.png

Fujifilm FUJINON XF33 mm F1.4 LM WR

S tímto standardním objektivem pro systém APS-C nabízí Fujifilm výrobek, který nemá žádné slabiny. Jeho špičková clona umožňuje pořizovat extrémně ostré snímky a videa za všech světelných podmínek, zatímco digitální zpracování snižuje chromatickou aberaci.

fujifilm-xf-33mm-f1.4-r-lm-wr-web.jpg

Devítilamelová clona pomáhá dosáhnout perfektního bokehu. Díky rychlému a tichému lineárnímu motoru autofokusu a absenci focus breathingu je objektiv vhodný jak pro video, tak pro fotografování zátiší. Detaily jako manuální zamykání kruhové clony a konstrukce odolná proti jakémukoli počasí dělají z Fujinonu XF 33 mm f/1,4 R LM WR perfektní standardní objektiv.

EISA TELEPHOTO LENS 2022-2023

eisa-award-nikon-nikkor-z-800mm-f6.3-vr-s.png

Nikon NIKKOR Z 800 mm F6.3 VR S

Superteleobjektivy se většinou vyznačují obrovskými rozměry, značnou váhou a také vysokou cenou. Nový 800mm teleobjektiv od Nikonu je tedy se svými kompaktními rozměry, nízkou hmotností a cenovou dostupností velmi příjemným překvapením.

nikon-nikkor-z-800mm-f6.3-vr-s-web.jpg

Nikon docílil takového výsledku díky Fresnelově čočce (PF), takže se významně zkrátila délka objektivu. Několik dalších prvků bylo rozmístěno tak, aby se těžiště posunulo blíže k těla, čímž se otevírá reálná možnost pro fotografování z ruky. I přes menší rozměry poskytuje NIKKOR Z 800 mm špičkovou kvalitu snímků a pro fotografy volné přírody bude jasnou volbou.

EISA PROFESSIONAL TELEPHOTO LENS 2022-2023

eisa-award-nikon-nikkor-z-400mm-f2.8-tc-vr-s.png

Nikon NIKKOR Z 400 mm F2.8 TC VR S

Objektiv 400 mm f/2,8 je standardní součástí vybavení pro sportovní fotografování a často se používá s telekonvertorem. NIKKOR Z 400 mm f/2,8 TC VR S je prvním svého druhu, který disponuje vestavěným telekonvertorem 1,4×, který lze aktivovat vhodně umístěným spínačem.

nikon-nikkor-z-400mm-f2.8-tc-vr-s-web.jpg

Fotografové tedy mohou rychle změnit ohniskovou vzdálenost na 560 mm. Tento objektiv je však o 20 % lehčí než jeho předchůdce s bajonetem F. Jak lze očekávat od profesionálního vybavení, je vyroben ze špičkových materiálů, má rychlý autofokus a vynikající optický výkon.

EISA ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-tamron-35-150mm-f2-2.8-di-iii-vxd.png

Tamron 35-150 mm F/2-2,8 Di III VXD

Tamron vyvinul jedinečný rychlý zoomový objektiv pro fullframové bezzrcadlové fotoaparáty s bajonetem Sony E. Nabízí mimořádnou optickou kvalitu a rozšířený rozsah ohnisek. Díky velké cloně a širokému rozsahu by mohl potenciálně nahradit několik objektivů s pevnou ohniskovou vzdáleností. Zaostřovací motor VXD pracuje velmi rychle a s naprostou přesností a skvěle si rozumí s funkcí Eye AF fotoaparátů Sony.

tamron-35-150mm-f2-2.8-di-iii-vxd-web.jpg

Optický design a nejnovější povrchová úprava poskytují vynikající ostrost a kontrast. Je to skvělý objektiv pro portréty a dokumentární fotografii, ale také perfektně slouží jako studiový nástroj. Konektivita a kompatibilita se softwarem Tamron Lens Utility umožňují uživatelům přizpůsobovat si funkce a aktualizovat firmware.

EISA STANDARD ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-tamron-28-75mm-f2.8-di-iii-vxd-g2.png

Tamron 28-75 mm F/2.8 Di III VXD G2

Kvalita snímků předchozího objektivu 28–75 mm pro bajonet Sony E je už tak velmi vysoká, ale nový 28–75 mm f/2,8 Di III VXD G2 je ještě lepší. Optická konstrukce prošla velkými změnami včetně nového antireflexního povrchu, který ještě dále snižuje odlesky a vylepšuje obraz.

tamron-28-75mm-f2.8-di-iii-vxd-g2-web.jpg

Na rozdíl od svého předchůdce má autofokus dvakrát rychlejší díky lineárnímu motoru VXD, minimální vzdálenost zaostření jen 18 cm při 28 mm a přináší poměr zvětšení 1:2,7. Objektiv se navíc může pochlubit vylepšenou ergonomií. Ovládání lze upravit dle potřeb uživatele díky kompatibilitě se softwarem Tamron Lens Utility.

EISA SUPERZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-sigma-150-600mm-f5-6.3-dg-dn-os--sports.png

SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG DN OS | Sports

Superteleobjektiv SIGMA pro fullframové bezzrcadlové fotoaparáty bajonety M nebo Sony E nabízí rozsah ohniska, který je ideální pro fotografování divoké přírody, sportovních událostí a pohybu vůbec. Minimální vzdálenost zaostření poskytuje poměr zvětšení 1:2,8 pro detailní záběry.

sigma-150-600mm-f5-6.3-dg-dn-os-web.jpg

Pro venkovní užití je objektiv bezpečně utěsněn a přední optický člen má speciální vrstvu, na které neulpívá voda ani mastnota. Optický systém se skládá se speciálních prvků a dalších vrstev, které si dokážou poradit s chromatickou aberací a jinými optickými vadami. Vestavěný optický stabilizátor má účinnost až 4 EV. Optická kvalita tohoto objektivu je ohromující, dokonce i při plné cloně.

EISA TELEPHOTO ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-sony-fe-70-200mm-f2.8-gm-oss-ii.png

Sony FE 70-200 mm F2.8 GM OSS II

Tento rychlý telezoom je kompletně přestavěným nástupcem prvního objektivu Sony tohoto typu – FE 70–200 mm f/2,8 G Master. Nový optický design poskytuje ostrost až do rohů v celém ohniskovém rozsahu. Systém autofokusu je vybudován okolo dvou párů lineárních motorů XD (Extreme Dynamic), které popohánějí dvě ohniskové skupiny, což zajišťuje rychlejší zaostření a vylepšené sledování.

sony-fe-70-200mm-f2.8-gm-oss-ii-web.jpg

Kdo si potrpí na videozáznamy, ocení clonový kroužek, který může být v režimu s cvakáním nebo bez něj, a také snížení focus breathingu. I přes tato vylepšení je objektiv téměř o třetinu lehčí než originální verze.

EISA TRAVEL ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-tamron-18-300mm-f3.5-6.3-di-iii-a-vc-vxd.png

Tamron 18-300 mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD

Toto je fantastický objektiv pro uživatele bezzrcadlových APS-C fotoaparátů značek Fujifilm a Sony, kteří chtějí cestovat nalehko, bez tašek plných příslušenství. Široký ohniskový rozsah odpovídající 27–450 mm po přepočtu na full-frame dává uživateli možnost fotografovat a nahrávat videa ve všech situacích od krajiny přes vzdálené detaily až po divokou přírodu.

tamron-18-300mm-f3.5-6.3-di-iii-a-vc-vxd-web.jpg

Efektivní mechanismus stabilizace Vibration Compensation pomáhá docílit ostrých záběrů při horších světelných podmínkách. S minimální vzdáleností zaostření 0,15 mm při ohnisku 18 mm a vysokým poměrem zvětšení (1:2) je tento objektiv skvělý i pro makrofotografii.

EISA PHOTO/VIDEO WIDE ANGLE ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-sony-fe-pz-16-35mm-f4-g.png

Sony FE PZ 16-35 mm F4 G

Nejnovější širokoúhlý objektiv Sony disponuje výkonným zoomovým mechanismem poháněným lineárním motorem XD pro precizní kontrolu. Stává se tak atraktivní volbou pro kameramany, kteří chtějí během natáčení docílit hladkých a přesných zoomů. Také ocení, že není potřeba měnit úhel pohledu ani posun při zaostřování.

sony-fe-pz-16-35-mm-f4-g-web.jpg

Sony FE PZ 16–35 mm f/4 G ale není vhodný jen pro videozáznamy. Díky své kompaktnosti, nízké váze, designu, který chrání před špatným počasím, a vysoce kvalitní optice je také skvělou volbou pro fotografy krajiny, kteří rádi cestují nalehko. Ať už si pořizujete video či fotografie, přínosné pro vás bude jistě propracované ovládání objektivu včetně specializované kruhové clony.

EISA PHOTO/VIDEO ZOOM LENS 2022-2023

eisa-award-panasonic-leica-dg-vario-summilux-25-50mm-f1.7-asph.png

Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50 mm F1.7 ASPH

Tento superrychlý zoom odpovídá výkonu většiny skel s pevnou ohniskovou vzdáleností a jeho rozsah dokáže nahradit několik objektivů. Se svou škálou od normálního až po krátký zoom je perfektní pro dokumentární a cestovatelské účely, focení i pro pořizování videí.

panasonic-leica-dg-vario-summilux-25-50mm-f1.7-asph-web.jpg

Je perfektně ostrý ve všech ohniskových vzdálenostech a clonách a mimořádně účinný při korekci optické aberace. Také skvěle doplňuje model Leica DG Vario-Summilux 10–25 mm f/1,7 ASPH. Tento výjimečný foto/video zoom je navíc vylepšený o intuitivní manuální clonu a kontrolu zaostřování.

EISA MACRO LENS 2022-2023

eisa-award-nikon-nikkor-z-mc-105mm-f2.8-vr-s.png

Nikon NIKKOR Z MC 105 mm F2.8 VR S

Jedná se o téměř dokonalý makroobjektiv. Se svým zcela novým optickým designem je podstatně ostřejší než jeho protějšek s bajonetem F. Při maximální cloně předvádí vynikající výkon, nevykazuje žádné zkreslení a vinětace je téměř neznatelná. Ostření je velmi rychlé díky duálním STM motorům autofokusu, které rozhýbávají dvě sady čoček.

nikon-nikkor-z-mc-105mm-f2.8-vr-s-web.jpg

Díky stabilizaci vibrací s účinností 4,5 EV je jednoduché s ním fotit z ruky. Objektiv nabízí krátkou minimální ohniskovou vzdálenost 0,29 m a disponuje omezovačem, který dokáže snížit pracovní rozsah na 0,5 m. Navíc je chráněn proti povětrnostním podmínkám, aby se s ním dalo pracovat i za nepříznivého počasí.

EISA MANUAL LENS 2022-2023

eisa-award-laowa-90mm-f2.8-2x-ultra-macro-apo.png

Laowa 90 mm F2.8 2x Ultra Macro APO

Tento plně manuální makroobjektiv pro fullframové bezzrcadlové fotoaparáty doplňuje škálu, která již zahrnuje osm specializovaných skel. Od svých konkurentů se odlišuje schopností zvětšení v poměru 2:1, díky které může uživatel zachytit nepatrné detaily, a přitom zachovat velmi dobrou kvalitu snímku.

laowa-90mm-f-2.8-2x-ultra-macro-apo-web.jpg

Dále je nutno ocenit clonu f/2,8, skvělý celokovový tubus a jednoduše ovladatelný ostřicí kroužek. Snímky mají dobrou ostrost a apochromatické členy omezují chromatickou aberaci. Se svým kompaktním designem a nízkou váhou je tento objektiv dobrým společníkem při objevování přírody a zachycování těch nejmenších detailů.


EISA MULTIMEDIA SMARTPHONE 2022-2023

eisa-award-sony-xperia-1-iv.png

Sony Xperia 1 IV

Multifunkční chytré telefony značky Sony zaujmou již od prvního pohledu moderním elegantním designem a robustním skleněným rámem. Ještě atraktivnější je, co uživatel získává uvnitř.

Xperia 1 IV je jako vůbec první smartphone vybavena systémem s plynulým optickým zoomem s rozsahem 85–125 mm a pokročilým snímáním 120 snímků za sekundu na všech objektivech.

sony-xperia-1-iv-web.jpg

V kombinaci s 24mm širokoúhlým objektivem, 16mm ultraširokoúhlým objektivem a 3D iTOF nastavila společnost Sony nové standardy pro profesionální použití jak při fotografování, tak při nahrávání 4K HDR 120fps videa. Výkonný procesor Qualcomm Snapdragon a 5000mAh baterie doplňují specifikace tohoto multimediálního krále mezi chytrými telefony.


Přehled všech EISA AWARDS 2022-2023

EISA AWARD PHOTOGRAPHY

EISA CAMERA OF THE YEAR 2022-2023
Nikon Z9

EISA MICRO FOUR THIRDS CAMERA 2022-2023
OM System OM-1

EISA APS-C CAMERA 2022-2023
Canon EOS R7

EISA FULL-FRAME CAMERA 2022-2023
Sony Alpha 7 IV

EISA BEST BUY CAMERA 2022-2023
Fujifilm X-T30 II

EISA PROFESSIONAL CAMERA 2022-2023
Canon EOS R3

EISA VLOGGING CAMERA 2022-2023
Sony ZV-E10

EISA PHOTO/VIDEO CAMERA 2022-2023
Panasonic Lumix DC-GH6

EISA LENS OF THE YEAR 2022-2023
Sony FE 24-70 mm F2.8 GM II

EISA WIDE ANGLE LENS 2022-2023
SIGMA 20 mm F2 DG DN | Contemporary

EISA STANDARD LENS 2022-2023
Fujifilm FUJINON XF33 mm F1.4 LM WR

EISA TELEPHOTO LENS 2022-2023
Nikon NIKKOR Z 800 mm F6.3 VR S

EISA PROFESSIONAL TELEPHOTO LENS 2022-2023
Nikon NIKKOR Z 400 mm F2.8 TC VR S

EISA ZOOM LENS 2022-2023
Tamron 35-150 mm F/2-2,8 Di III VXD

EISA STANDARD ZOOM LENS 2022-2023
Tamron 28-75 mm F/2.8 Di III VXD G2

EISA SUPERZOOM LENS 2022-2023
SIGMA 150-600 mm F5-6.3 DG DN OS | Sports

EISA TELEPHOTO ZOOM LENS 2022-2023
Sony FE 70-200 mm F2.8 GM OSS II

EISA TRAVEL ZOOM LENS 2022-2023
Tamron 18-300 mm F/3.5-6.3 Di III-A VC VXD

EISA FOTO/VIDEO ŠIROKOÚHLÝ ZOOM OBJEKTIV 2022-2023
Sony FE PZ 16-35 mm F4 G

EISA PHOTO/VIDEO ZOOM LENS 2022-2023
Panasonic Leica DG Vario-Summilux 25-50 mm F1.7 ASPH

EISA MACRO LENS 2022-2023
Nikon NIKKOR Z MC 105 mm F2.8 VR S

EISA MANUAL LENS 2022-2023
Laowa 90 mm F2.8 2x Ultra Macro APO

EISA MULTIMEDIA SMARTPHONE 2022-2023
Sony Xperia 1 IV0

Hi-Fi Expert Group

EISA FLOORSTANDING LOUDSPEAKERS 2022-2023
Paradigm Founder 120H

EISA WIRELESS FLOORSTANDING LOUDSPEAKERS 2022-2023
KEF LS60 Wireless

EISA WIRELESS ON-WALL LOUDSPEAKERS 2022-2023
System Audio legend 7.2 silverback

EISA ALL-IN-ONE LOUDSPEAKER 2022-2023
Sonus faber Omnia

EISA HIGH-END STEREO SYSTEM 2022-2023
MOON Voice 22 & ACE

EISA BEST VALUE WIRELESS LOUDSPEAKERS 2022-2023
SVS Prime Wireless Pro Powered Speakers

EISA HEADPHONE SYSTEM 2022-2023
EarMen CH-Amp, Tradutto & Staccato

EISA STREAMING AMPLIFIER 2022-2023
Roksan Attessa Streaming Amplifier

EISA SMART AMPLIFIER 2022-2023
Marantz Model 40n

EISA BEST VALUE STEREO SYSTEM 2022-2023
Denon PMA-900HNE & DCD-900NE

EISA STEREO SYSTEM 2022-2023
Rotel RA-6000 & DT-6000

EISA VINYL SYSTEM 2022-2023
Pro-Ject X2 B & Phono Box S3 B

EISA TURNTABLE 2022-2023
Thorens TD 1500

EISA BEST VALUE TURNTABLE 2022-2023
Argon Audio TT-4

EISA DAC 2022-2023
Musical Fidelity M6x DAC

EISA STREAMER 2022-2023
Primare NP5 Prisma MK2

EISA HEADPHONE AMPLIFIER 2022-2023
Ferrum Audio OOR

EISA HIGH-END HEADPHONES 2022-2023
Meze Audio Elite

Combined Award with Home Theatre Audio Expert Group

EISA POWER AMPLIFIER 2022-2023
Primare A35.8

Combined Award with Mobile Devices Expert Group

EISA MOBILE DAC 2022-2023
iFi Audio xDSD Gryphon     

Combined Award with Home Theatre Audio Expert Group

EISA LOUDSPEAKER SERIES 2022-2023
Perlisten S Series

Home Theatre Audio Expert Group

EISA COMPACT SOUNDBAR 2022-2023
Polk Audio MagniFi Mini AX

EISA HIGH-END SOUNDBAR 2022-2023
Devialet Dione

EISA BEST BUY SOUNDBAR 2022-2023
TCL C935U

EISA HOME THEATRE SOLUTION 2022-2023
Loewe klang system

EISA INTEGRATED SOUNDBAR 2022-2023
Philips Fidelio FB1

EISA HOME THEATRE SOUNDBAR 2022-2023
Hisense U5120GW

EISA HOME THEATRE PROCESSOR 2022-2023
Anthem AVM 90

EISA HOME THEATRE AMPLIFIER 2022-2023
Trinnov Amplitude 16

EISA HOME THEATRE AV RECEIVER 2022-2023
Denon AVR-X1700H

EISA HOME THEATRE SUBWOOFER 2022-2023
Perlisten D215s

Combined Award with Hi-Fi Expert Group

EISA POWER AMPLIFIER 2022-2023
Primare A35.8

EISA LOUDSPEAKER SERIES 2022-2023
Perlisten S Series

Combined Award with Home Theatre Video & Display Expert Group

EISA MEDIA PLAYER 2022-2023
Zidoo NEO S

Home Theatre Video & Display Expert Group

EISA PREMIUM MINI LED TV 2022-2023
TCL 65C835

EISA HOME THEATRE TV 2022-2023
Philips 65OLED+937

EISA BEST BUY OLED TV 2022-2023
Philips 55OLED807

EISA BEST BUY LCD TV 2022-2023
TCL 55C735

EISA FAMILY TV 2022-2023
Philips 55PUS8807

EISA PREMIUM LCD TV 2022-2023
Hisense 65U8HQ

EISA PREMIUM OLED TV 2022-2023
Sony XR-65A95K

EISA GAMING TV 2022-2023
LG OLED42C2

EISA GAMING PROJECTOR 2022-2023
BenQ X3000i

EISA UST PROJECTOR 2022-2023
XGIMI AURA

EISA HOME THEATRE PROJECTOR 2022-2023
Epson EH-LS12000B

EISA MEDIA PLAYER 2022-2023
Zidoo NEO S

Combined Award with Mobile Devices Expert Group

EISA MOBILE PROJECTOR 2022-2023
Philips GoPix 1

Mobile Devices Expert Group

EISA ADVANCED SMARTPHONE 2022-2023
OPPO Find X5 Pro

EISA BEST BUY SMARTPHONE 2022-2023
Honor 70

EISA MULTIMEDIA SMARTPHONE 2022-2023
Sony Xperia 1 IV

EISA SMARTWATCH 2022-2023
Huawei Watch GT 3 Pro

EISA WIRELESS HEADPHONES 2022-2023
Sony WH-1000XM5

EISA MOBILE SPEAKER 2022-2023
JBL Flip 6

EISA IN-EAR HEADPHONES 2022-2023
OPPO Enco X2

EISA TABLET INNOVATION 2022-2023
TCL NXTPAPER 10s

Combined Award with Home Theatre Video & Display Expert Group

EISA MOBILE PROJECTOR 2022-2023
Philips GoPix 1

Combined Award with Hi-Fi Expert Group

EISA MOBILE DAC 2022-2023
iFi Audio xDSD Gryphon

Za 1 den
vyjde nové číslo FotoVideo.
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.