Headset Arozzi Aria

Publikováno: 1. března 2021 | autor Redakce
Headset Arozzi Aria

Pro ty, kteří se zabývají videem, jsme si tentokrát od oblíbené značky Arozzi (jistě si vzpomínáte na zajímavé mikrofony pro videotvorbu, které jsme popsali v lednovém FotoVideo) vybrali dva další zajímavé produkty. Tím prvním jsou cenově přístupná a kvalitní sluchátka, vlastně kompletní headset pro všechny, kteří chtějí v klidu kontrolovat a spravovat zvuk u vlastních videí.

Klasický náhlavní headset poskytuje díky 50mm měničům skvělý zvukový zážitek.

Headset Arozzi Aria

Mikrofon je rovněž odnímatelný a poskytuje velmi čistý přenos, který je základem kvalitní hlasové komunikace. Pohodlné náušníky a polstrovaný hlavový most zajistí dlouhé hodiny práce s videem či poslech s nejvyšším komfortem. Pevný opletený kabel je zakončený dvojicí 3,5mm konektorů. Součástí balení je také redukce ze samostatných konektorů pro sluchátka a mikrofon na jeden combo jack.

Headset Arozzi Aria

Robustní, přesto pohodlná

Sluchátka mají robustní mušle ze syntetické kůže, které dokonale obejmou uši, odhluční okolí a jejich prostřednictvím si vychutnáte zvuk té nejvyšší kvality. Kromě velkých mušlí oceníte i pohodlnou širokou měkce polstrovanou čelenku, která dokonale padne na každou hlavu a díky ní nebude ani dlouhodobé nošení sluchátek obtěžující.

Headset Arozzi Aria

Headset Arozzi Aria

Odpojitelný mikrofon

Sluchátka jsou vybavena citlivým mikrofonem, který vám umožní flexibilní využití i pro telefonování a jiné činnosti. Protože je mikrofon odpojitelný, můžete ho jednoduše odebrat, když jej nepotřebujete nebo vám bude…

Celý článek si přečtete v březnovém vydání časopisu FOTOVIDEO.

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Současný svět v březnovém FotoVideo

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.