Dynabook dále rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C50

Publikováno: 2. března 2021 | autor Redakce
Dynabook dále rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C50

Společnost Dynabook Europe GmbH představuje Satellite Pro C50-G, další 15'' model, který kombinuje dostupnou cenu, výkon, produktivitu a moderní design. Touto novinkou rozšiřuje Dynabook u notebooků Satellite Pro C50 možnosti výběru dostupných procesorů Intel 10. generace, včetně procesorů Core a Celeron.

Mobilita a design

Notebook Satellite Pro C50-G spojuje výkon a funkčnost s designem a výbornou mobilitou. Atraktivní tmavomodrý design dodává přístroji eleganci, kterou ocení moderní profesionál či student doma, v kanceláři i na cestách. Potřebný výkon zajišťují procesory Intel spolu s operační pamětí DDR4 o kapacitě až 16 GB a možností osazení přístroje rychlým SSD diskem až 512 GB. Díky tloušťce pouhých 19,7 mm a hmotnosti jen 1,8 kg je notebook vhodný na každodenní přenášení a výdrž baterie až 13,5 hodiny mu poskytuje dostatek energie na celý pracovní den. Jeho 15,6” antireflexní HD nebo Full HD displej nabízí komfort velké obrazovky a kvalitní klávesnice se samostatným numerickým blokem a ClickPadem zajišťuje při práci potřebnou efektivitu. Konkrétní konfigurace mohou také využít výhody SecurePadu se čtečkou otisků prstů. Povrch Satellite Pro C50-G je navíc ošetřen speciální antibakteriální vrstvou, která zabraňuje množení bakterií s 99,9procentní účinností.

„Kvalitní nástroj pro produktivní pracovní či studijní den nemusí již zatížit rozpočet více, než je třeba. V Dynabooku jsme se zavázali k tomu, že budeme poskytovat technologie s takovým rozsahem specifikací a cen, abychom vyhověli všem potřebám a rozpočtům,“ říká Damian Jaume, prezident společnosti Dynabook Europe GmbH. „Nový model C50-G představuje vysoce kvalitní pracovní nástroj v kompaktním a atraktivním provedení pro každodenní využití za dostupnou cenu.“

Špičková konektivita kdekoli

Díky širokým možnostem konektivity C50-G mohou být uživatelé produktivní, ať jsou kdekoli. O bezdrátové připojení se stará modul WiFi 802.11 AC s rozhraním Bluetooth a navzdory tenkému profilu je notebook osazen množstvím portů – multifunkčním rozhraním USB type C zajišťujícím nabíjení, přenos dat i obrazu, a také dvěma dalšími porty USB 3.1 type A, HDMI konektorem v plné velikosti a zdířkou pro kabelové připojení Gigabit-LAN. Možnosti datového úložiště a přenosu dat rozšiřuje dále slot pro kartu Micro SD.

Dynabook dále rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C50

Pro dnes často vyžadovanou vzdálenou práci a studium nabízí C50-G všechny nástroje pro udržení kontaktu s kolegy i zákazníky. Notebook je vybaven HD webkamerou, stereofonními reproduktory a vestavěným mikrofonem s podporou Cortany. Slot pro mikrofon/sluchátka a rozhraní Bluetooth usnadňuje připojení sluchátek či náhlavní soupravy při poslechu hudby i videohovorech.

Dynabook dále rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C50

Zabezpečení, kterému lze důvěřovat

Důležitým faktorem pro mnoho společností i vzdělávacích institucí je důsledné zabezpečení citlivých dat. Satellite Pro C50-G nabízí proto firmware Trusted Platform Module (fTPM) 2.0, který umožňuje šifrovat data uložená na disku a snižuje tak riziko jejich zneužití.

Dynabook dále rozšiřuje řadu notebooků Satellite Pro C50

První obrannou linií proti stále sofistikovanějším počítačovým zločincům a neoprávněnému přihlášení a přístupu jsou také samostatně definovatelná uživatelská a administrátorská hesla. Fyzickému odcizení notebooku při práci na cestách pomáhá předcházet volitelný slot pro zámek Kensington.


Máte už březnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

 

Současný svět v březnovém FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.