Dva nové objektivy Panasonic UST se zoomem

Publikováno: 11. března 2021 | autor Redakce
Dva nové objektivy Panasonic UST se zoomem

Dva nové objektivy společnosti Panasonic pro projekci na ultra krátkou projekční vzdálenost (UST). Oba nové objektivy jsou určené pro laserové LCD projektory. Díky těmto objektivům se při promítání využije každý centimetr zobrazovací plochy.

Oba nové objektivy jsou určené pro laserové LCD projektory. Díky těmto objektivům se při promítání využije každý centimetr zobrazovací plochy. Promítaný obraz může sahat od podlahy ke stropu bez přítomnosti rušivých stínů i v těch nejmenších prostorech v muzeích, na výstavách a na dalších akcích.

Dva nové objektivy Panasonic UST se zoomem

Promítaný obraz tak může sahat od podlahy ke stropu bez přítomnosti rušivých stínů i v těch nejmenších prostorech v muzeích, na výstavách a na dalších akcích. UST objektiv Panasonic se zoomem ET-EMU100 pro řadu projektorů PT-MZ16K bude k dispozici v srpnu 2021 a UST objektiv Panasonic se zoomem ET-ELU20 pro novou řadu projektorů PT-MZ880 bude k dispozici v září 2021.

ET-ELU20

 

Dva nové objektivy Panasonic UST se zoomem

„Bez ohledu na náročnost prostor mohou tyto objektivy a nejnovější projektory Panasonic zprostředkovat divákům nevídaný vizuální zážitek pomocí širokoúhlé projekce s funkcí spojených obrazů (Edge blending), která dokáže pokrýt jakoukoli zobrazovací plochu,“ řekl Hartmut Kulessa, evropský marketingový manažer společnosti Panasonic Business. „Spojení inovativního designu a flexibilní instalace nabízí zcela novou škálu obrazových kreativních možností.“

ET-EMU100

 

Dva nové objektivy Panasonic UST se zoomem

Variabilní instalace s nulovým posunem obrazovky

Poměr projekční vzdálenosti k velikosti obrazu u objektivu 0,330–0,354:1 (WUXGA) vytváří 200palcový obraz ve vzdálenosti přibližně 1,42 m. Mizí rušivá mezera mezi horní částí obrazu a stropem pro vytvoření lepšího vizuálního dojmu. Projektor lze namontovat přímo na strop, aniž by hrozilo, že bude přesah objektivu zakrývat projekční plochu. Při zadní projekci lze projektor umístit do středu projekční plochy a rovnoměrně rozdělit jas ze středu do rohů a krajů.

Flexibilní přizpůsobení zvyšuje efektivitu při obsluze projektorů

Jakmile je projektor na místě, lze jej snadno nastavit pomocí flexibilního nastavení. Technik může dle libosti snímky upravovat s použitím zoomu objektivu 1,07x a širokého rozsahu posunu objektivu vertikálně: +50 %, -20 %, horizontálně: +20 %, -20 % (ET-EMU100) a vertikálně: +50 %, -50 %, horizontálně: +24 %, -24 % (ET-ELU20). 

Máte už březnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Současný svět v březnovém FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.