CANON UVEDENÍM NOVÝCH MULTIFUNKCÍ VYCHÁZÍ VSTŘÍC POTŘEBÁM DOMÁCÍCH, MALÝCH i SDÍLENÝCH KANCELÁŘÍ

Publikováno: 19. března 2021 | autor Redakce
CANON UVEDENÍM NOVÝCH MULTIFUNKCÍ VYCHÁZÍ VSTŘÍC POTŘEBÁM DOMÁCÍCH, MALÝCH i SDÍLENÝCH KANCELÁŘÍ

Společnost Canon Europe představila nejnovější přírůstky v produktových řadách multifunkčních zařízení i-SENSYS[i] a MAXIFY, včetně prvního modelu MAXIFY s technologií doplňování inkoustu MegaTank.

Nároky zákazníků a pracovních prostředí se vyvíjejí a společnost Canon se snaží firmám pomoci se v nové situaci rychle přizpůsobit. Modely i-SENSYS MF832Cdw a MAXIFY GX6040 a GX7040 jsou zaměřené na produktivitu, spolupráci a úspornost. Jsou ideální pro široké spektrum způsobů využití a v rozličných pracovních prostředích. S nejnovějšími přírůstky v rozsáhlé nabídce společnosti Canon mají společnosti a uživatelé jistotu, že naleznou výkonné a přizpůsobitelné řešení podle svých potřeb – pro zaměstnance pracující z domova, malé kanceláře i sdílené pracovní prostory.

Podpora produktivity

Malé kanceláře a sdílené prostory jsou stále běžnější. To znamená, že firmy potřebují veškeré funkce nejvyšších modelů pro menší počet uživatelů. Multifunkce i-SENSYS MF832Cdw tomuto trendu vychází vstříc a rozšiřuje oblíbenou produktovou řadu Canon i-SENSYS o špičkový barevný laserový model s tiskovými výstupy na profesionální úrovni. Dokáže tisknout barevně rychlostí až 38 stran za minutu a skenovat rychlostí až 150 obrazů za minutu. Jedná se tedy o nejrychlejší zařízení této řady, vhodné pro tisk a skenování ve velkých objemech. Maximální kapacita zásobníků papíru je 2300 listů, takže uživatelé nemusí trávit tolik času doplňováním. Na přehledné dotykové obrazovce o úhlopříčce 17,8 cm jsou k dispozici různé užitečné funkce a možnosti přizpůsobení. Díky podpoře formátů A4, A5, A5R a A6 je zařízení i-SENSYS MF832Cdw ideální pro nasazení v různých malých kancelářských prostředích.

CANON UVEDENÍM NOVÝCH MULTIFUNKCÍ VYCHÁZÍ VSTŘÍC POTŘEBÁM DOMÁCÍCH, MALÝCH i SDÍLENÝCH KANCELÁŘÍ

Dvojice inkoustových multifunkcí MAXIFY GX6040 a GX7040 v kompaktním stolním provedení nabízí rychlé kopírování a skenování spolu s tiskem kancelářské kvality díky systému čtyř pigmentových inkoustů. Jako první v této řadě nová zařízení nabízí technologii doplňování zásobníků inkoustu označovanou MegaTank. Vyznačují se snazší údržbou a jednodušším ovládáním pomocí přizpůsobitelného dotykového LCD displeje s úhlopříčkou 6,9 cm. Velký objem tisku až 14 000 stran na jednu sadu barevných inkoustových nádobek a zásobník papíru s kapacitou až 600 listů snižují dobu nutných odstávek na minimum. Uživatelsky vyměnitelný zásobník odpadního inkoustu zároveň omezuje nutnost odesílat tiskárnu do servisu. Obě zařízení MAXIFY nyní podporují široké spektrum kancelářských tiskových médií, od obálek až po plakáty dlouhé 1,2 m. Společnost Canon tím potvrzuje svoji zásadu, že technika má být o krok napřed před potřebami zákazníků. Díky tomu jsou nové modely MAXIFY GX s možností doplňování inkoustu vhodné pro řadu odvětví, kde je zapotřebí kompaktní tiskové zařízení pro použití v menším sdíleném prostoru, včetně maloobchodu, zdravotnictví, školství, nemovitostí a pohostinství.

CANON UVEDENÍM NOVÝCH MULTIFUNKCÍ VYCHÁZÍ VSTŘÍC POTŘEBÁM DOMÁCÍCH, MALÝCH i SDÍLENÝCH KANCELÁŘÍ

Spolupracujte odkudkoli

S ohledem na postupující přechod na hybridní pracovní prostředí musí kancelářská zařízení umožňovat spolupráci i uživatelům, kteří nejsou fyzicky přítomni na pracovišti. Všechny nové modely, i-SENSYS MF832Cdw i MAXIFY GX6040/GX7040, nabízejí chytré připojení spolu se vzdáleným monitoringem, správou a obsluhou, takže se chod kanceláře nemusí zastavit. Uživatelé i-SENSYS MF832Cdw mohou tisknout, skenovat, kopírovat, připojovat se ke cloududovým službám pomocí aplikace Canon PRINT Business a využívat kompatibilitu se stávajícími softwarem a technologiemi včetně hojně využívaných AirPrint a Mopria.

i-SENSYS MF832Cdw je kompatibilní rovněž se službou Universal Print společnosti Microsoft, která poskytuje jednoduchý a bezpečný cloudový tisk a efektivnější proces zpracování dokumentů. Nové zařízení je vybavené řadou bezpečnostních funkcí, díky nimž je vhodné i pro bezpečnostně náročná prostředí, jako je bankovnictví, zdravotnictví a finanční služby. Řešení McAfee Embedded Control neustále sleduje možné hrozby v zařízení a dokáže zabránit některým bezpečnostním hrozbám.

Bezkonkurenčně nízkonákladový tisk

Společnosti všech velikostí dnes fungují s omezenými rozpočty a potřebují, aby se investice do tiskových zařízení vyplatily ještě více než dříve. Spolehlivé a energeticky šetrné multifunkce Canon maximálně optimalizují využití spotřebního materiálu a papíru za každé situace. Funkce plánovaného vypnutí u i-SENSYS MF832Cdw zajišťuje úsporný provoz zařízení.

Uživatelům inkoustových zařízení MAXIFY, kteří plánují zařízení pro velký tiskový objem, nabízí technologie zásobníků s doplňováním inkoustu Canon MegaTank úsporné řešení pro spolehlivý tisk velkých objemů. Při srovnání technologie Canon MegaTank s 10 nejprodávanějšími inkoustovými a laserovými tiskárnami je možné docílit až 85 % úspory celkových nákladů na vlastnictví a provoz zařízení.

Nízká spotřeba na stranu výtisku a inkoustové nádržky s vysokou výtěžností výrazně snižují potřebu častého doplňování inkoustů. Ekonomický režim snižuje spotřebu inkoustu a umožňuje díky 50% zvýšení výtěžnosti oproti standardním tiskovým režimům vytisknout až 21 000 stran. Nižší energetická náročnost inkoustového zařízení znamená sníženou spotřebu energie a celkově nižší provozní náklady.

Máte už březnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Současný svět v březnovém FotoVideo

 

 

 

 

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.