Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Publikováno: 1. října 2021 | autor Redakce
Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Instantní tiskárna s fotoaparátem Canon Zoemini S2 spojuje zábavné fotografování, inovativní možnosti úpravy fotografií a okamžitý tisk v jednom zařízení. V prodeji od poloviny října 2021.

Společnost Canon Europe představila Canon Zoemini S2 – nejnovější přírůstek do rodiny instantních fotoaparátů pro ty, kdo chtějí fotografovat, upravovat a okamžitě tisknout snímky doslova kdekoli. Nová inovativní tiskárna s fotoaparátem navazuje na svého předchůdce Canon Zoemini S. Umožňuje přidávat okraje a upravovat snímky pomocí filtrů, volit z různých fotografických režimů a ukládat podařené snímky k pozdějšímu tisku – vše v jednom přístroji. Canon Zoemini S2 v tmavě tyrkysovém, perlově bílém nebo zlatorůžovém provedení je lehký a kompaktní, takže jej lze snadno nosit stále při sobě.

Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Dejte prostor kreativitě s aplikací Canon Mini Print

Canon Zoemini S2 je ideální nástroj pro všechny kreativně, výtvarně a rukodělně zaměřené uživatele. Ve spolupráci s aplikací Canon Mini Print App v mobilním zařízení připojeném přes Bluetooth umožňuje vyrábět zábavné výtvory od koláží a kruhových snímků po dopisování textu a tisk předpřipravených nebo vlastních samolepek. Vlastnoruční kresby a symboly lze vyfotografovat mobilním zařízením, upravit v aplikaci a vytisknout na Canon Zoemini S2 – ideální pro podomácku vyrobená alba nebo časopisy. Perfekcionisté mohou pomocí živého náhledu v aplikaci Canon Mini Print upravovat pózy a ujistit se, že v záběru jsou všichni kamarádi nebo celá rodina.

Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2
Fotografujte, tiskněte, nalepujte

Kreativní možnosti zařízení Canon Zoemini S2 rozšiřuje kombinovaná funkcionalita 2 v 1, díky níž mohou uživatelé fotografovat, upravovat a tisknout snímky kdekoli. S využitím vestavěného zrcadla a kruhového blesku mohou pořizovat stylové autoportréty a novými tlačítky Effects a Frames upravovat pomocí filtrů barevné podání a přidávat rámečky. K optimálnímu nastavení při fotografování slouží režimy portrét, venku a autoportrét, mezi nimiž lze přepínat posuvným ovladačem na horní straně. Tisknout snímky je možné v různých formátech na samolepicí fotografický papír Zink™ ze zásobníku na 10 listů a vyzdobit si cokoli od notebooku přes zdi ložnice po deníček.

Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Díky kompaktnímu provedení jej můžete nosit kamkoli

Canon Zoemini S2 je díky svému kompaktnímu provedení a hmotnosti pouhých 188 gramů vynikající fotoaparát do kapsy a společník na dovolenou. Stane-li se, že před cestou zapomenete doplnit zásobník papíru, můžete přesto fotografovat a ukládat snímky na paměťovou kartu MicroSD, odkud je vytiskněte později. Při synchronizaci s chytrým telefonem se u snímků automaticky ukládá i údaj o datu a času pořízení. Tisková fronta je prodloužená oproti předchozímu modelu, čímž se zkracuje nutná doba čekání před dalšími snímky a odstraňuje nutnost častého doplňování papíru. Baterie má výdrž na tisk až 25 fotografií – ideální pro zachycení vzpomínek na cestách.

Canon Zoemini S2 bude na českém trhu k dispozici od poloviny října za cenu 4390 korun.

Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Snímky Canon Zoemini S2 jsou ke stažení ZDE.

Další informace o instantním fotoaparátu Canon Zoemini S2 naleznete: ZDE.

Canon Zoemini S2 – hlavní funkce a vlastnosti:

 • Barevné filtry pro živé nebo starobylé podání, možnost černobílého tisku
 • Automatické vyvážení bílé a úprava expozice
 • Tisk bez okrajů nebo s bílými okraji
 • Možnost tisknout nejen na obdélníkový formát, ale i na kruhový s papírem Zink™ ZP-Circle Photo Paper
 • Kompatibilní s Bluetooth 5.0

Canon rozšiřuje řadu instantních tiskáren s fotoaparátem o nový model Canon Zoemini S2

Specifikace produktu:

 • Napájení – dobíjecí lithium-polymerový akumulátor (700 mAh)
 • Rozměr displeje – N/A
 • Barvy těla – zlatorůžová / perlově bílá / tmavě tyrkysová
 • Rozměry těla (Š x V x H) - 121 x 80,3 x 22,4 mm
 • Hmotnost         - 188 g

Aplikace Canon Mini Print:

 • Vyžaduje připojení instantního fotoaparátu prostřednictvím Bluetooth k mobilnímu zařízení s aplikací Canon Mini Print App, která je k dispozici zdarma v obchodech App Store a Google Play
 • Kompatibilní operační systémy: iOS 9.0 a novější, Android 4.4 a novější
 • Podporované jazyky: angličtina, němčina, francouzština, španělština, italština, arabština, portugalština, holandština, norština, dánština, finština, švédština, estonština, lotyština, litevština, řečtina, čeština, maďarština, polština, turečtina, slovinština, rumunština, bulharština, chorvatština, ruština, kyrgyzština, kazaština, arménština, ukrajinština, hebrejština


Už máte říjnové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Naše říjnové vydání patří každoročně těm, která jsou bohatá na novinky, barvy a osobnosti. Přestože má tentokrát klasicky černobílou obálku, svou podzimní kouzelnou hru barev tohoto období v sobě nezapře. Otevíráte stránky plné krásných slov, ještě krásnějších fotografií a důvěry ve svět, který by mohl být ještě krásnější.

 

Co si vybrat z říjnového, bohatého obsahu?

Začněme třeba od konce? Pravidelné fotografické zamyšlení Františka Dostála najdete tentokrát v úplném závěru na straně 98. Určitě si prohlédněte vašich dvacet nejlepších a vysoce ceněných fotografií z desátého tématu Fotografa roku? Víte, kdo vyhrál v desátém tématu 21. ročníku? Čtěte na stranách 86 a dalších. Nebo naše exkluzivní testy vybrané techniky? Nový Canon EOS R3 samozřejmě nechybí! Také milujete naší Analogovou školu a stále obdivovanou FotoPoradnu?

Uprostřed vydání nabízíme zajímavou fotolokaci, coby inspiraci k podobným soutěžním kategoriím. Určitě vás zaujme úžasné vyprávění Petra Jana Juračky o jeho návštěvě Azorských ostrovů, rozhovor s prvotřídním Michalem Svítokem a úvodní skvělé povídání s Lenkou Hatašovou. Je toho vážně hodně, a nejen ke čtení!

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

První skvělé téma 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Krajina mých snů má uzávěrku 31. 10. 2021

Jedno z nejstarších fotografických témat, které klade důraz na estetickou hodnotu a vyjádření. Kořeny žánru sahají do 16. století, kdy se v Nizozemsku zrodila krajinomalba. Její postupy se dodnes promítají do krajinné fotografie. Požadavky na kvalitní krajinnou fotografii jsou: precizní kompozice, správně zvolená expozice a dobré světelné podmínky. Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Z říjnového FotoVideo si tedy například vyberte:

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

ROZHOVOR: LENKA HATAŠOVÁ

Upravování fotografií je kapitola sama pro sebe

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

Špičkový slovenský reportážní fotograf odpovídá

ROZHOVOR: MICHAL SVÍTOK NEJEN O TOKIU

HISTORIE: RUDOLF BRUNER-DVOŘÁK

Vzpomínka na průkopníka fotografické momentky z pera Pavla Scheuflera

PRAXE: DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

Kouzla jihomoravské vinařské architektury zaujmou nejen vaše fotografické oko

DALŠÍ TIP NA SKVĚLOU FOTOLOKACI

TECHNIKA: CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

Profesionál Pavel Lebeda komentuje nedávno představenou novinku

CANON EOS R3 A NAŠE PRVNÍ DOJMY

FOTOGRAF ROKU: KDO VYHRÁL 10. TÉMA?

Řady, řady – toto kolo opět pořádně zamíchalo celkovým pořadím

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začal novými, krásnými tématy, která najdete na našem webu

FOTOGRAF ROKU 2022: NOVÁ TÉMATA OTEVŘENA

… a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Je čas na nové předplatné! Vyberete si některou ze čtyřčlenných sad Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

Kouzla říjnového FotoVideo

 

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.