Nová verze – CorelDRAW Graphics Suite 2020

Publikováno: 14. března 2020 | autor Kateřina Davidová
Nová verze – CorelDRAW Graphics Suite 2020

Od čtvrtka 12. března 2020 je na trhu nová verze oblíbeného grafického balíčku CorelDRAW. Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020, která nabízí kompletní kolekci profesionálních aplikací pro vektorové ilustrace, sazbu, typografii, úpravu fotografií a mnoho dalšího, poprvé představuje rozsáhlé aktualizace ke zrychlení tvorby složitých projektů a grafik. Aplikaci CorelDRAW.app můžete použít pro virtuální práci se soubory návrhů, ať už jste kdekoli. Předplatitelé mohou poprvé využít nových funkcí aplikace pro spolupráci ke zjednodušení celého procesu revizí a schvalování.

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2020 nabízí nové možnosti pro vytváření vizuálně působivých návrhů a vysoce kvalitních výsledků. Mezi jeho hlavní výhody patří:

Nástroje využívající umělou inteligenci, které rozšiřují návrhářské možnosti a zrychlují pracovní postupy.

Umělá inteligence optimalizovaná pro GPU zaručuje působivé výsledky a úsporu času napříč návrhářskými procesy. Tato hluboká integrace technologie umělé inteligence umožňuje dosažení výjimečných výsledků.

•             Novinka! Zvýšení rozlišení obrázků a odebrání artefaktů: S možnostmi zvýšení rozlišení využívajícími umělou inteligenci, se kterými dosáhnete vysoce kvalitních výsledků s jasnými okraji, ostrostí a jemnými detaily, můžete snadno zvětšovat obrázky. S technikami s pokročilým strojovým učením, které odebírají artefakty komprese JPEG a obnovují barevné detaily bez nutnosti jednotvárných manuálních úprav, získáte z obrázků se ztrátovou kompresí JPEG maximum.

•             Vylepšení! PowerTRACE™: Ty nejlepší výsledky převodu rastrů na vektorové objekty umožňuje nová technologie pro optimalizaci obrázků v aplikaci CorelDRAW, která zvyšuje kvalitu rastrů při jejich převodu.

•             Novinka! Efekty Umělecký styl: Při práci v aplikacích CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT™ lze volit ze široké nabídky ohromujících předvoleb, které využívají umělou inteligenci inspirovanou technikami různých umělců a žánrů, a vytvářet stylizovanou verzi obrázku nebo objektu.

•             Vylepšení! Masky v aplikaci Corel PHOTO-PAINT™: S novou možností Inteligentní maska výběru, která inteligentně určí okraje a rozšíří výběr uživatele, lze rychle a přesně provést výběr obrázku. Nástroj Transformace masky nyní umožňuje použití transformace na pixely v rámci masky.

Plynulá spolupráce pro zrychlení a zjednodušení procesu revizí.

Podpořte produktivitu a využijte zbrusu nové funkce pro spolupráci v aplikaci CorelDRAW.app, které jsou k dispozici exkluzivně s předplatným k sadě CorelDRAW Graphics Suite, s udržovací licencí nebo za příplatek pro zákazníky s trvalou licencí.

•             Novinka! Snadné sdílení souborů pro spolupráci při revizích a schvalování: Aplikace CorelDRAW.app, která nabízí výrazně lepší spolupráci s kolegy a zákazníky v reálném čase, nyní může sloužit jako centrum spolupráce ke sdílení souborů CorelDRAW (CDR) se všemi přispěvateli. Tento nový způsob spolupráce, který umožňuje návrhářům spravovat zpětnou vazbu od jednoho nebo více přispěvatelů v jediném pracovním souboru, usnadňuje změny návrhů, revize a schvalování.

•             Novinka! Komentáře a poznámky: S novým ukotvitelným panelem / inspektorem, který umožňuje zobrazování a řešení zpětné vazby, budou všichni v daný čas na stejné úrovni projektu. Přidání podrobných komentářů a poznámek, včetně šipek, obdélníků, elips a rovných i ručně kreslených čar, přímo do dokumentu šetří čas i místo na obrazovce.

•             Novinka! Jednoduché přihlašování: Spolupracovníci se mohou v aplikaci CorelDRAW.app přihlásit v jakémkoli webovém prohlížeči na jakémkoli zařízení buď jako hosté nebo s použitím zákaznického účtu Corel a přistupovat ke sdíleným souborům návrhu a přidávat návrhy a poznámky.

Zbrusu nové kreativní nástroje a převratná typografie.

Hodnotné kreativní nástroje a výrazné upgrady textových nástrojů, včetně přizpůsobitelných víceúrovňových seznamů, inspirují uživatele k rozšíření návrhářských obzorů a efektivnější práci.

•             Novinka! Práce s variabilními písmy: Využijte nejnovější technologie v oblasti písma s podporou variabilních fontů OpenType, které usnadňují manipulaci se vzhledem textu a dosažení široké škály jedinečných vzhledů jednotlivých písem. Užijte si interaktivní a flexibilní typografii a v mnoha případech také výrazně menší velikosti souborů při vytváření souborů s více styly písma.

•             Novinka! Nástroj Vnitřní stín: Pomocí vnitřních stínů můžete dodat prvkům návrhu 3D hloubku. Nový nástroj Vnitřní stín umožňuje simulovat dopad světla na objekty jediným kliknutím a ladit vnitřní stín.

•             Novinka! Rastrový efekt – čočka: V aplikacích CorelDRAW a Corel PHOTO-PAINT můžete použít rastrové efekty jako čočky. Přesunem a manipulací s čočkou můžete rastrový efekt přesně umístit. Chcete-li plynule prolnout vektorové a rastrové objekty do existujícího návrhu, použijte efekt prolnutí.

•             Novinka! Nedestruktivní efekty v aplikaci Corel PHOTO-PAINT: Nový ukotvitelný panel / inspektor Efekty usnadňuje používání, úpravy a experimentování s efekty bez změny zdrojového objektu. Přidáním několika efektů, změnou jejich pořadí v seznamu nebo jejich přepínáním získáte různé vzhledy.

Výrazná vylepšení výkonu napříč sadou.

S rychlejší a interaktivnější sadou aplikací dosáhnete lepších výsledků. Díky řadě komplexních operací, které jsou oproti předchozí verzi až 10krát rychlejší, mohou uživatelé realizovat návrhy v rekordním čase.

•             Vylepšení! Rychlost a spouštění: Užijte si kratší dobu spouštění, vyšší rychlost při otevírání, zavírání, tisku a exportu i těch nejkomplexnějších návrhů.

•             Vylepšení! Výkon štětců v aplikaci Corel PHOTO‑PAINT: S vylepšenou funkčností štětců v aplikaci Corel PHOTO-PAINT můžete pracovat rychleji. Nástroje Štětec, Retušovací klonování a Guma nyní pracují mnohem plynuleji, zejména při používání větších hrotů.

•             Vylepšení! Objekty PowerClip: Užijte si rychlejší zobrazování a plynulejší úpravy i u těch nejkomplexnějších návrhů obsahujících více objektů PowerClip.

Dostupnost a ceny.

Sady CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Windows a CorelDRAW Graphics Suite 2020 pro Mac jsou dostupné v češtině, angličtině, němčině, italštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, polštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině.

Předplatné činí CZK 9.250, - za rok. Trvalé licence jsou k dispozici za doporučenou maloobchodní cenu CZK 18.500, -. Uvedené ceny zahrnují DPH.

Funkce pro spolupráci aplikace CorelDRAW.app jsou k dispozici exkluzivně s předplatným k sadě CorelDRAW Graphics Suite, s udržovací licencí nebo za příplatek pro zákazníky s trvalou licencí. Další informace a bezplatnou 15denní zkušební verzi ke stažení najdete na adrese www.coreldraw.com.

Další informace o možnostech licencování CorelDRAW, včetně objemových licencí, síťového nasazení a virtualizace, získáte na adrese: www.coreldraw.com/business.

 

Už jste četli hvězdné březnové vydání časopisu FotoVideo? Podívejte se, co vás v něm čeká: SEM.FotoVideo březen 2020

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.