Jak se fotí parkoviště?

Publikováno: 21. prosince 2015 | autor Redakce
© Aaron Pegg

Řada fotografů se snaží překonat docela frustrující pocit, takzvaný "vemödalen", tedy snahu zachytit něco úžasného, když existují již tisíce stejných fotek, tím, že proměňují fotografie všedních a nudných věcí.

Jedna významná fotografická společnost nedávno pozvala čtyři zkušené fotografy, aby proměnili všední parkoviště v "něco nového". Profesionálové se tak pokusili ukázat, že svými nápady a schopnostmi a samozřejmě také s dobrým vybavením lze vytvořit působivé fotografie i v těch nejnudnějších prostředích.

Fotografové byli vybráni pro svou prokazatelnou schopnost nalézt krásu i ve věcech s omezenou, konvenční estetickou hodnotou.

Jací fotografové byli osloveni a jak se s nelehkým úkolem poprali najdete v lednovém FotoVideo.

FotoVideo 1/2016

Za 14 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.