Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

Publikováno: 19. února 2021 | autor Redakce
Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

Přiznejme si to narovinu. Kdopak z nás splnil všechna svá předsevzetí a podařilo se mu do svátků udělat pořádek ve všech uložených fotografiích, vytvořit naplánované fotoknihy pro příbuzné a děti, vyrobit kalendář na rok 2021 a třeba i vybrat nějaká svá nejlepší díla na výrobu vlastních fotoobrazů?

Dělali jsme si malý průzkum v redakci i mezi externími spolupracovníky a těch opravdu spokojených se splněním plánů ke konci roku 2020 bylo asi 20 %. Mnohá předsevzetí vzala zasvé nejen kvůli krátkodobým předvánočním úkolům typu přípravy bramborového salátu a objednávání opomenutých dárků na poslední chvíli. Většina z nás zjistila, že toho nezpracovaného a nezařazeného má v archivu stále ještě moc a časový limit do konce roku byl nad naše síly.

Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

Text: redakce z podkladů Centra FotoŠkoda, foto: Centrum FotoŠkoda

Proč tedy nepokračovat nyní?

Doba nepřející cestování a volnočasovým aktivitám nám tak trochu nahrává k dalšímu zpracovávání a přípravě našich finálních produktů. A co jimi třeba může být? Tentokrát jsme se podívali do nabídky Centra FotoŠkoda, které je kvalitou svých služeb doslova vyhlášené, a to nejen mezi pražskými fotografy.

Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

Nabídka komplexní a moc fajn, ale jak to provést?

První z volitelných variant je webová aplikace Designer, do které vstoupíte na adrese https://designer.fotoskoda.cz.

Designer je intuitivní software, se kterým snadno a rychle vytvoříte kvalitní fotoknihy a potisky. Chcete-li si zhotovit vlastní fotoknihu, prostě si připravte fotografie vytříděné z archivu a začněte tvořit. Nečekají vás žádné složité instalace, a proto nemějte obavy, že to nezvládnete. Je to opravdu jednoduché a je to on-line. A pokud přece jenom nestíháte, nemusíte se bát, v nabídce je i expresní varianta.

Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

V Designeru najdete poměrně velké množství produktů různých velikostí a barev. Všechny výrobky jsou tištěny na profesionálních strojích a na nejlepší materiály. V nabídce Centra FotoŠkoda je přímo napsáno, že jejich výrobky mají nejdelší životnost na trhu, takže zaručeně budou zdobit váš domov po generace.

Čas na probírku fotoarchivů je tu pořád

Co je Fotobox?

Druhou slibovanou variantou, s jejíž pomocí si můžete vytvářet a objednávat kvalitní zpracování fotografií, je Fotobox, který najdete na adrese www.fotoskoda.cz/fotobox

Celý článek si přečtěte v únorovém FotoVideo...

FV 02 21 OBSAH

Praxe střídá Inspiraci a soutěž následuje

FotoVideo je známé svými praktickými materiály, na které naši čtenáři živě reagují a domáhají se pokračování. Občas se nám povede tu naší praktickou část zvětšit a „zahustit“ a to je i případ tohoto únorového vydání. Zatím je ještě čas studovat a připravovat se na fotografickou sezónu a my věříme, že vám zkušenosti a rady Petra Jana Juračky, Petra Březiny, Jakuba Cejpka, Patra Špelty a třeba i ty naše čistě redakční přijdou vhod. Tentokrát se nezapomeňte pozorně podívat na naší občasnou právní poradnu, kterou opět přípravila JUDr Pavla Nečasová, jejíž rady o uzavírání a typech fotografických smluv vám jistě přijdou vhod. Tak si to únorové FotoVideo pěkně užijte!

FV 02 21

Vybírejte z únorového vydání časopisu FotoVideo a hlavně si ho kupte:

ROZHOVOR: LUKÁŠ BÍBA

Nejraději fotí vlastní reportážní věci, ale stejně většinu z nich pouštím do redakce.

LUKÁŠ BÍBA

OSOBNOST: OTAKAR METLIČKA

Povídáme si s vítězem 19. ročníku Fotografa roku o jeho cestách a speciálních koníčcích.

OTAKAR METLIČKA

ROZHOVOR: JIŘÍ JIROUTEK

Učím fotografy, aby necvakali, ale tvořili.

JIŘÍ JIROUTEK

ROZHOVOR: EDUARD GENSEREK

„Keď som fotil na juhozápade Etiópie rituálne súboje tamojších kmeňov, hned …“.

EDUARD GENSEREK

SOUTĚŽ: NAŠE STOPY

Zúčastnili jste se této speciální japonsko-české soutěže? Přinášíme výsledky.

PRAXE: FOTOGRAFICKÉ PRÁVO

Poradíme, jak dobře a bezpečně uzavřít licenční smlouvu. Fotografové pozor!

FOTOGRAFICKÉ PRÁVO

TECHNIKA: TISKÁRNA CANON PIXMA PRO-200

Chcete také mít radost z vlastnoručně vytištěných fotografií? Tak si přečtěte náš test.

TISKÁRNA CANON PIXMA PRO-200

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „DVA“ VYHODNOCENO!

Najdete svůj úspěšný snímek mezi třiceti nejlepšími? Fotograf roku jede na plné obrátky.

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena a dárek je k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Optimistické únorové FotoVideo

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.