Vítězové soutěže o unikátní stativy značky Gitzo

Publikováno: 23. března 2016 | autor Redakce
Soňa Buchelová

Roční fotografická soutěž o unikátní stativy Gitzo s časopisem FotoVideo je vyhodnocena. V dubnovém FotoVideo si můžete v klidu prohlédnout šestici vítězných snímků.

Soutěžilo se po dobu dvanácti měsíců ve dvou tématech: Řeka a její mosty a Krajina za soumraku.

 

 

V dubnovém FotoVideo se dozvíte jména autorů vítězných snímků.

Na výstavu některých fotografií, které vybírali ambasadoři a porotci soutěže Gitzo, se můžete přijít podívat do Písecké brány (K Brusce 5, 160 00 Praha 6 - Hradčany) od 20.-24.4. 2016. Na vernisáž výstavy budou zváni účastníci soutěže, kteří obdrží oficiální pozvánku.

A jaké ceny se budou na slavnostním večeru předávat?

1.misto-gitzo.jpg

2.misto-gitzo.jpg

3.misto-gitzo.jpg

 

FotoVideo 4/2016

Za 14 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.