Půvabné a úspěšné fotografie v dubnovém FotoVideo

Publikováno: 23. března 2016 | autor Redakce
FotoVideo 4/2016

V tomto novém vydání se mimo jiné zabýváme tím, co dokáže vyvolat v některých našich fotografech až hysterické nálady. Ano, peníze za fotky! Peníze jsou nakonec vždy na prvním místě, že?

Vedle půvabných fotografií ženských stvoření vytvořenými krásnými ženskými fotografkami přinášíme i velmi zajímavý rozhovor s nejúspěšnějším fotobankéřem u nás. Je to pecka vidět, jaké snímky dokáží vydělat spousty peněz, jak vznikají a jak velký je o ně zájem. A není to rozhovor obyčejný, jsou v něm i důležité rady: „Chceš-li prodávat hodně, musíš se ve vyhledávání na dané klíčové slovo zobrazit na předních pozicích. Aby se fotka zobrazila na čele vyhledávání, musí po uploadu získat rychle nějaké prodeje.“ A tak dále, a tak dále. Přečtěte si, stojí to za to!

Je toho opravdu hodně, co by vás mohlo zaujmout. Instagram a jak na něj, spousta nejnovějších objektivů, co je to Hoax, kamerka do auta, a? Nechte se překvapit!

VYBÍREJTE SI TEDY Z OBSAHU DUBNOVÉHO VYDÁNÍ ČASOPISU FOTOVIDEO:

 

  • ODPOVÍDÁ AGNIESZKA LOREK - Fotografka ženských snů a něžných pohádek
  • JAKÝ JE NÁŠ NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ FOTOBANKÉŘ? - Odpovídá tak trochu utajený Ilja Mašík
  • SVĚTLO I ZVUK V DÁVNÉM ATELIÉRU - Připomínáme dvorního fotografa Jana Tomáše
  • BLAHOPŘEJEME: VÍTĚZOVĚ SOUTĚŽE S GITZO - Kdo získá unikátní a drahé stativy?
  • FOTOGRAFICKÉ MÉDIUM PŘITAHUJE HOAXY - Proč? Dozvíte se ve velké rubrice Digiškola
  • NIKON JE NOVÝM GENERÁLNÍM PARTNEREM! - Fotograf roku 2016 inovuje a roste

 

Prodáváme se po celé české a Slovenské republice. A pokud FotoVideo nebudete moci najít, napište nám. Doporučíme vám nejbližší prodejnu, kde ho zaručeně koupíte.

Mnohé z vás zaujala jedinečná nabídka našeho předplatného. Jsme rádi, že můžete získat náš časopis na celý rok a ještě navíc s batohem, brašnou či poukazem na workshop či fotoknihu za bezkonkurenční cenu. Pokud jste spokojení s tím, co vám v tomto dubnovém vydání nabízíme, objednejte si hned předplatné časopisu FotoVideo v papírové či elektronické podobě a budete ho mít i v jeho dalších vydáních stále u sebe. Je už fakt čas si nás předplatit! Koupí našeho předplatného ušetříte téměř 50% vašich výdajů oproti koupi v běžné prodejně. A ještě si můžete příslušný dárek vybrat! A nezapomeňte, že v každém vydání najdete více než 20 nejlepších snímků z aktuálně vyhodnoceného tématu soutěže Fotograf roku 2016 a další desítky čtenářských snímků z našich bohatě dotovaných soutěží!

Najdete nás také na facebooku:

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.