Karel Ševčík a jeho "Fragmenty krásy" ve 4.dílu dokumentu No Limits

Publikováno: 27. února 2016 | autor Redakce
Karel Ševčík

Romana Marie Jokelová píše pro časopis FotoVideo dokument "No Limits". Píše o lidech, kteří mají handicap, přesto se jím nenechají zastavit. Ve 4.dílu dokumentu se sešla s Karlem Ševčíkem a rozhovor si můžete přečíst v březnovém FotoVideo.

I navzdory limitům, způsobeným jeho handicapem, se Karel nevzdává a díky akčním modelkám, především jedné, Milušce, s níž fotí již několik let, se dostává na místa, na kterých zcela překonává své možnosti.

"Když pořád o něco klopýtáte, nebo padáte, tak se naučíte dívat kolem sebe a všímat si detailů."               Karel Ševčík

Jaké přípravy předcházejí focení? Jak si Karel vybírá lokaci a jak se dostal k samotnému focení? To vše a další zajímavé odpovědi najdete v břenovém FotoVideo.

A vyprávění o tom, jak probíhalo setkání Romany a Karla najdete na stránkách zde.

Více o dokumentu No Limits objevíte zde.

 

Nenechte si ujít březnové Fotovideo.

FotoVideo 3/2016

Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.