CorelDRAW Graphics Suite 2021 podporuje spolupráci a produktivitu při tvorbě grafických návrhů

Publikováno: 12. března 2021 | autor Redakce
CorelDRAW Graphics Suite 2021 podporuje spolupráci a produktivitu při tvorbě grafických návrhů

Společnost Corel představuje novou produktovou řadu CorelDRAW 2021, která zahrnuje profesionální grafický software CorelDRAW Graphics Suite 2021. Nová sada je k dispozici pro Windows a Mac a zaměřuje se na spolupráci a přístup k nástrojům nové generace, které zjednodušují proces tvorby a kontroly návrhů. Podporuje kreativitu s flexibilním návrhářským prostředím, které uživatelům umožňuje mít projekty včetně jejich jednotlivých prvků pod naprostou kontrolou.

S pokročilými možnostmi pro ilustrace a úpravy fotografií mohou návrháři naplnit své jedinečné kreativní vize v rekordním čase. S ohledem na neustále se měnící pracoviště je nyní aplikace CorelDRAW.app optimalizována i pro dotykové ovládání a nově dostupná pro iPad, což profesionálním grafikům umožňuje předvést svou kreativitu odkudkoli a prakticky na jakémkoli zařízení.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 podporuje spolupráci a produktivitu při tvorbě grafických návrhů

„Způsob, jakým pracujeme, se změnil mnohem rychleji, než si kdokoli mohl představit, a sada CorelDRAW Graphics Suite 2021 se této výzvě staví čelem. Nikdy nebylo tak důležité být v kontaktu, proto naše nástroje pro spolupráci umožňují týmům sdílet inspiraci a zpětnou vazbu v reálném čase, ať už jsou na druhé straně města, nebo druhé straně světa,“ říká John Falsetto, vedoucí správy produktů oddělení grafiky a produktivity. „Přezkoumali jsme pracovní postupy uživatelů a provedli rozsáhlá vylepšení napříč sadou, abychom pomohli návrhářům pomoci přejít od nápadů k finálnímu výstupu v rekordním čase.“

Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021, která nabízí nástroje pro vektorové ilustrace, sazbu a typografii, úpravy fotografií a mnoho dalšího, zjednodušuje složité pracovní postupy a nabízí návrhářům naprostou kontrolu při tvorbě jejich nejlepších prací – ve Windows, na Macu, webu a mobilních zařízeních. Mezi hlavní výhody sady CorelDRAW s ohledem na spolupráci, produktivitu a dokonalé výsledky patří:

Efektivní nástroje pro spolupráci nové generace umožňují zůstat tvůrcům v kontaktu, mít projekty pod kontrolou a spolupracovat odkudkoli a v reálném čase.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 podporuje spolupráci a produktivitu při tvorbě grafických návrhů

Dostupnost a ceny sady CorelDRAW Graphics Suite 2021
Sada CorelDRAW Graphics Suite 2021, která je k dispozici pro Windows a Mac, je dostupná v češtině, angličtině, němčině, italštině, polštině, francouzštině, španělštině, brazilské portugalštině, holandštině, ruštině, zjednodušené čínštině, tradiční čínštině, turečtině a japonštině a nově také ve švédštině.

Předplatné činí CZK 9.250, – za rok. Doporučená maloobchodní cena trvalé licence je CZK 18.500, -. Ceny zahrnují DPH. 

Máte už březnové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Podívejte se na jeho stručný obsah...

Současný svět v březnovém FotoVideo

Výjimka hned na prvních stranách

Když si ale toto vydání otevřete od začátku, narazíte na naprosto exkluzivní materiál, za kterým jsme se vypravili až daleko za sever Norska vysoko za polární kruh, za fantastickým člověkem jménem Audun Rikardsen. Vyprávění tohoto přírodovědce a skvělého fotografa by vydalo na knihu, jeho zážitky jsou pro nás vnitrozemce z poklidného pásu mírného klimatu naprosto unikátní. Tento krásný a velmi náročný rozhovor trval poměrně dlouho hlavně díky Audunově velkému pracovnímu nasazení a podílelo se na něm minimálně pět našich spolupracovníků.

Široká březnová nabídka pro každého

Skladbu našeho časopisu stálí čtenáři už znají a ví, že nejsme monotématičtí. Mnozí z vás svými fotografiemi a portfolii velmi živě plní stále se rozšiřující nabídku našeho webu www.ifotovideo.cz a nápady dalších se často stávají součástí nejbližších tištěných vydání. Jak víte, děláme tento časopis pro vás, a hlavně s vámi. Takže si dále po Audunovi v klidu pročtěte a prohlédněte tvorbu Lenky Požárové, Štěpána Black Černého, Ľubomíra Činčury, Jiřího George Ksandra, Radka Teope Drbohlava, Richarda Horáka, Stefana Forstera, Jiřího Štarhy a dalších. Krásné počtení a hezké jaro!

Konkrétně nabízíme z březnového vydání časopisu FotoVideo například toto:

OSOBNOST: AUDUN RIKARDSEN

Fascinující tance keporkaků a dalších velryb v úžasném článku norského badatele a skvělého fotografa.

Současný svět v březnovém FotoVideo

RECENZE: JINDŘICH STREIT – VILLAGE PEOPLE 1965–1990

Nádherně výpravnou knihu souběžně vydává Buchkunst a KANT. Doporučujeme!

Současný svět v březnovém FotoVideo

ROZHOVOR: ĽUBOMÍR ČINČURA

Reportér lidských duší (s širokým úsměvem). Skvělý rozhovor a vynikajícím umělcem.

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: VYZNÁTE SE V PAMĚŤOVÝCH KARTÁCH?

O tohle jste nám hodně psali. Nabízíme vysvětlení jednotlivých značek a zkratek. Komplet!

Současný svět v březnovém FotoVideo

TECHNIKA: CANON EOS C70

Jak používat kompaktní filmovou kameru C70 s RF bajonetem? Přečtěte si podrobně!

Současný svět v březnovém FotoVideo

FOTOGRAF ROKU: TÉMA „HODINY, STROJE ČASU“

Podívejte se na vítězné snímky seniorů i juniorů. Opravdu stojí za to!

Současný svět v březnovém FotoVideo

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Nemusíte nikam chodit.

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Současný svět v březnovém FotoVideo

 

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.