Agnieszka Lorek bude v Praze

Publikováno: 29. března 2016 | autor Redakce
Agnieszka Lorek

Agnieszka pochází z Polska, posledních deset let žije v Anglii. Od malby se dostala k fotografování. Její tajuplné, magické fotografie s téměř pohádkovou náladou mají své velké fanoušky a obdivovatele, zdobí stránky magazínů po celém světě.

Agnieszka Lorek bude mít svůj první workshop v České republice v květnu 2016 v rámci Foto Art Fabriky. A o jedno místo na fotovíkend s Agnieszkou v hodnotě 7 900 Kč soutěžíme na stránkách ZDE v soutěži nazvané Můj poslední sen o budoucnosti.

Více o Agnieszce najdete v rozhovoru v dubnovém FotoVideo.

FotoVideo 4/2016

Za 13 dní
vyjde nové číslo FotoVideo.
new-magazine.jpg
http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry http://gdecz.hit.gemius.pl/lshitredir/id=AutLa_uGUH.Dib0SUx5F04Xzj3fFUWcXST72IrBlqOX.27/fastid=jhpgcaaeirbssjglbzyamdctlhjb/stparam=kmipfwsrwe/url=http://www.nikon.cz/cs_CZ/product/digital-cameras/slr/consumer/d3400?utm_source=ifotovideo.cz&utm_medium=branding&utm_campaign=DSLR_Entry
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.