FotoVideo - 11/2019 Datum vydání: 24.10.2019

Tištěná verze časopisu s dárkem Objednat na send.cz

Elektronické verze časopisů

přečíst na Alza M. přečíst na rajknih.cz

Čas běží a letošní předposlední vydání vašeho FotoVideo je mezi námi. Proč je větší?  Protože vám chceme alespoň občas nabídnout ještě víc a k tomu za nezměněnou cenu? Do tohoto jedenáctého vydání tohoto roku se nám podařilo shromáždit práce více než třiceti skvělých autorů a to navíc vítězné snímky předposledního kola devatenáctého ročníku soutěže Fotograf roku ani nepočítáme!

 

Je to skvělé vydání!

Ano, víme, že samochvála někdy zatraceně páchne, ale ten výraz „skvělé“ nepochází z nitra redakce. Naše dávná externí kolegyně se těsně před předáním listopadového FotoVideo zastavila na pokec v redakci (přilétla právě z Londýna a my nejsme od pražského letiště zase tak daleko…), koukla na tiskové pdf a pěla chválu o tom, kolik kvalitních článků se nám podařilo do jediného vydání „narvat“. Vypila kávu, slíbila, že zase někdy něco napíše a pošla a spěchala dál někam do Asie, za novými fotografickými výzvami.

Takže o čem je?

Když to vezmeme odzadu, tak o skvělých technických novinkách, o rozjíždějícím se dvacátém ročníku soutěže Fotograf roku a o skvělých fotkách z vyhodnoceného jedenáctého tématu jejího devatenáctého ročníku s názvem „Co vytvořila lidská ruka“, kde výrazně zabodoval Lukáš Uher a průběžné pořadí před posledním, dvanáctým tématem se nám pěkně zamíchalo! Stále ještě vede se stobodovým náskokem Otakar Metlička před Janinou Foldynovou a tak to poslední kolo bude fakt napínavé, stále ještě není rozhodnuto!

Tohle vydání je o fotografickém surrealismu, krásných fashion fotografiích, o vynikajících fotkách z cest a hlavně diskuzi nad nimi, o nádherných produktových fotkách a o rozhovorech s výbornými fotografy a inspiraci z jejich snímků. Máte se na co těšit, až si ho přinesete domů. Věříme, že si vyberete!

fv11-2019-1000px.jpg

A POZOR! Máme 108 stran!

Z obsahu listopadového FotoVideo nabízíme třeba toto:

ROZHOVOR: ERIK JOHANSSON – NEJDŘÍVE SKICI
„Víte, já jsem vlastně malíř!“.

NA CESTÁCH: NEUVĚŘITELNÝ JIŘÍ KOLBABA
„Se svými fotkami jsem stejně většinou nespokojený.“

ROZHOVOR: ELIŠKA SKY KYSELKOVÁ
„Odmalička jsem byla kreativní…“

TECHNIKA: DLOUHO OČEKÁVANÁ SONY ALPHA 9 II
Tak takový špičkový stroj opravdu není pro každého!

TECHNIKA: OLYMPUS OM-D E-M5 MARK III
Novinka střední třídy s profesionálními vlastnostmi

FOTOGRAF ROKU: JEDENÁCTÉ TÉMA SE VÁM POVEDLO
Téma „Co vytvořila lidská ruka“ jste si zamilovali, že?

Celoroční předplatné časopisu FotoVideo se vyplatí!

Předplaťte si nás! Je na čase ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Dostanete současně výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednávejte hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a také elektronicky na: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60% jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! UŠETŘÍTE!


Napiště nám

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.