FotoVideo - 09/2020 Datum vydání: 27.08.2020

Tištěná verze časopisu s dárkem Objednat na send.cz

Elektronické verze časopisů

přečíst na Alza M. přečíst na rajknih.cz

Pomalu se už stává tradicí, že vám toho v zářijovém vydání FotoVideo nabízíme tolik, že se do naší pravidelné stovky stran nevejdeme. My jsme rádi, vy jste rádi, jen je i toto vydání za neměnnou cenu, a tak by to chtělo, abyste si nás opravdu všichni koupili, ale k tomu vás samozřejmě vůbec a vůbec nemůžeme nutit…

Toto vydání nás tedy stálo více práce, více peněz, a hlavně ještě více nadšení. Bez nadšení a lásky k věci, bychom to, co děláme dělat nemohl a vlastně ani nechtěli. Jsme na tom určitě stejně se všemi, které práce s fotografií a videem baví. Nás FotoVideo baví už skoro celých 24 let!

Ale dost nostalgie! Toto zářijové vydání je opravdu velké a má opět pro každého něco. I proto si myslíme, že se vám vyplatí ho koupit nebo alespoň předplatit? Máte spoustu možností, jak to udělat. Kontakty na koupi a předplatné najdete na našem webu ifotovideo.cz, nebo přímo v časopise.

Čím je letošní deváté FotoVideo tak plné?

Vyhodnotili jsme EISA AWARDS 2020-2021, a tak vám přinášíme nejlepší výrobky roku. Porota určila vítěze EISA MAESTO PHOTO 2020 a my vám v tomto vydání nabízíme tři nejlepší z této světové soutěže. Adolf Zika se k naší velké radosti úspěšně vrhl i na další fotografický obor, vybavil se další novou technikou a vy se můžete pokochat jeho snímky včetně obálky! V tomto vydání nechybí ani překvapiví měsíční vítězové soutěže CEWE PHOTO AWARDS a je naším velkým potěšením, že do našeho časopisu zavítali mistři zvučných jmen, jakými jsou Jiří Šimeček, Jan Šimánek, Martin Kozák, Richard Horák, Dušan Křístek, Majo Eliáš a další a další. Musíme vám přece ukázat, co a kdo je u nás aktuálně nejlepší! A to jsme se nezmínili o zcela nových tématech 21. ročníku soutěže Fotograf roku, vynikajících praktických článcích Petra Březiny, vašich nádherných fotografiích na téma Jídlo a výsledcích bohatě honorovaných soutěžních kategorií Fotografa roku.

Takže, milí a vážení čtenáři, vybírejte si sami dle svého uvážení! Máte z čeho:

INSPIRACE K NÁKUPU: EISA AWARDS 2020-21

Jaké nejlepší elektronické výrobky vybrala porota z 62 médií?

INSPIRACE: TAJNÁ PRÁZDNINOVÁ LÁSKA

Když se nám svěří Adolf Zika, tak to stojí za to, přečtěte si náš rozhovor!

INSPIRACE SOUTĚŽ: VÍTĚZOVÉ EISA MAESTRO 2020

Tři nejlepší světoví fotografové z tématu „Movement“.

NÁŠ SERIÁL: DEVÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Výkup a prodej použité fototechniky a další zajímavosti z tohoto stánku fotografie.

PRAXE: ANALOGOVÁ ŠKOLA VÁS EVIDENTNĚ BAVÍ

Na co si dát pozor při prvním fotografování na film?

PRAXE: FOTOPORADNA – JAK A PROČ MĚNIT EXPOZICI?

Jedním ze základních předpokladů dobré fotografie je její správná expozice…

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK JE PŘED NÁMI

Vybírejte a chystejte své snímky na nová soutěžní témata.

FOTOGRAF ROKU: OBLÍBENÉ FOTOGRAFICKÉ TÉMA: JÍDLO

Ti nejlepší dokazují, že v Čechách i na Slovensku se fotit prostě umí! Prohlédněte si snímky dvaceti nejlepších seniorů a sedmi výborných juniorů v tomto chutném tématu.

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma!

Předplaťte si nás, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!


Napiště nám

Právě vychází
FOTOVIDEO 2020 – číslo 10
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.