FotoVideo - 02/2020 Datum vydání: 30.01.2020

Tištěná verze časopisu s dárkem Objednat na send.cz

Elektronické verze časopisů

přečíst na Alza M. přečíst na rajknih.cz

Námětů je spousta, píšete, nabízíte, ptáte se! Které vybrat, abychom vyhověli většině z vás? Spousta z vás žije technikou a docela těžkým rozhodováním, čím fotit a jak moc podlehnout svodům zrcadlové či bezzrcadlové technologie. Jiní správně řeší svůj osobní fotografický růst a my jsme tak trochu ta vrba u potoka. Ale věřte, že vás všechny rádi vyslechneme. Tak pište a pište!

 

V únorovém tištěném vydání také najdete výsledky soutěže PF 2020! Kterých pět z vás obdrží předplatné časopisu FotoVideo?

fotovideo-02-2020--titul-1000px.jpg

Začínáme jako vždy úvodníkem…

Jak jinak, že. Šéfredaktor si na úvod trochu zafilozofoval, samozřejmě v souvislosti s vaším focením a natáčením videa, kteréžto činnosti jsou hlavní náplní našeho časopisu, a o kterém mu píšete. Tvrdí, že bychom neměli podléhat módním svodům nabídkám nekonečné krásy a dokonalosti (a to nejen v technice), ani vidět svět jen černobíle, i když se právě v soutěži Fotograf roku zabýváme černobílým portrétem.

fotovideo-02-19-fotoskoda-1000px.jpg


Za vše mohou sociální sítě?

Ponoukání ke zlobě, podrazům a nenávisti, o kterém nám píšete, je okolo nás dost a to bychom měli ignorovat. Říká: „Záměrně píšu ignorovat, protože nesnáším ty nekonečné diskuze na sociálních sítích většinou vyprovokované nějakým škarohlídem či neználkem, který neumí nic jiného než sobecky pomlouvat a vidět svět negativně.“ Takže není nic snazšího, než se na Instagram či facebook vykašlat, pokud nemáte nervy na to se zabývat neznámými provokatéry. Je to jen o vás, jste svobodní lidé, je to na vašem klidném a uváženém rozhodnutí. Zkusme tedy ignorovat blbost a nesnášenlivost a plně se věnovat své tvorbě a bez obav soutěžení ve Fotografovi roku. Tam vás nikdo nepomluví! Vždyť tahle naše soutěž už „vytáhla“ velkou řadu těch, kteří se tvrdou prací a nápady vyšvihli mezi nejlepší. Důležité je se nebát, to nám věřte.

Takže únorové FotoVideo je pozitivně naladěno, s neználky a pitomci se vypořádalo a vy si v klidu vyberte, přečtěte, prohlédněte a zase nám napište. Bereme vaše náměty a nápady vážně.

fv-vice-casopisu-2020-01-v3.jpg

Únorové FotoVideo nabízí:

NA CESTÁCH: RUDOLF ŠVAŘÍČEK NEJEN U DALAJLÁMY
„Snažím se fotit od samého prvopočátku svých cest.“

MINIFOLIA:  DAVID ŠEDIVÝ a PAVEL KOZDAS
Dva mistři tématu „Tiché město a jeho architektura“

LIDSKÉ TĚLO: BARBORA LAZARCZYKOVÁ
„Fotím si tedy kamarádkám hanbaté fotky pro jejich muže,“

HISTORIE: FRANTIŠEK DOSTÁL – HONBA ZA BALONEM
„Fotografie vždy zastavuje čas, ale je dobře…“

NÁŠ SERIÁL: FENOMÉN FOTOŠKODA
A jak to tedy bylo dál v pasáži Lucerny, pane Škodo?

PRAXE: NAŠE FOTOPORADNA UDĚLÁ VAŠE SNÍMKY KRÁSNĚJŠÍ
Zaujměte na fotografiích unikátním bokehem!

TECHNIKA: ŠPIČKOVÉ BATOHY PRO PROFESIONÁLY
Seznamte se s Lowepro Pro Trekker AW II

TECHNIKA: CANON EOS-1D X MARK III
Zázraky se dějí! Představte si tento přístroj snů


20. FOTOGRAF ROKU MÁ DALŠÍ SKVĚLÉ VÍTĚZE
Téma „Tiché město a jeho architektura“ vám vyhovovalo!


Pokud časopis FotoVideo kupujete v trafice a občas se stává, že jej nemůžete sehnat u svých prodejců, tak právě v únoru je ten správný čas si objednat celoroční předplatné časopisu FotoVideo i s vybraným dárkem!

Předplaťte si nás! Je na čase ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Rok 2020 prožijte s naším časopisem, který vychází pravidelně koncem každého kalendářního měsíce. Objednáte si ho a dostanete po zaplacení výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednejte si tedy raději hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a také elektronicky například na:

>> iFotoVideo.cz/rubriky/predplatne/

>> SEND.cz/casopis/779/FotoVideo

>> FotoVideo.magaziny.cz/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, a k tomu navíc dárek, to se vyplatí.

fv-vice-casopisu-2020-02-v2.jpg


Napiště nám

Právě vychází
fv06-22-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.