ViewSonic oslavuje Halloween slevami až 2 600 Kč!

Publikováno: 31. října 2023 | autor Redakce
Viewsonic slevy main

Společnost ViewSonic ku příležitosti halloweenských oslav a blížícího se Black Friday, zahajuje slevovou akci, která bude probíhat až do 24. listopadu 2023 u vybraných prodejců. Mezi zlevněnými produkty nalezneme především herní monitory řady VX a přenosné projektory M2e, M1 Pro a M1+.

Viewsonic slevy 1

Oživte své halloweenské oslavy s monitorem VX2718-2KPC-MHD

Díky pohlcující zakřivené obrazovce a obnovovací frekvenci 165 Hz poskytuje monitor ViewSonic VX2718-2KPC-MHD ohromující zážitek ze sledování. Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz zajišťuje plynulé animace s minimálním vstupním zpožděním, zatímco funkce Adaptive Sync prakticky eliminuje trhání a zadrhávání obrazu a zajišťuje plynulý herní zážitek. Díky době odezvy 1 ms MPRT poskytuje monitor bezprecedentní kvalitu a rychlost. VX2718-2KPC-MHD je také vybaven exkluzivními předvolbami ViewMode společnosti ViewSonic, které nabízejí optimalizovaný výkon obrazovky pro různá použití, jako je sledování filmů, střih nebo hraní her. Kromě toho nabízí DisplayPort a dva vstupy HDMI flexibilní připojení pro běžné použití i zábavu.

Z původních 5 990 Kč je tento herní monitor zlevněn na skvělých 4 590 Kč.

Udělejte si hororový večer kdekoliv a kdykoliv s M1 Pro

M1 Pro je chytrý přenosný LED projektor s rozlišením HD 720p. Díky jeho lehké a přenosné konstrukci si můžete užít kvalitní projekci nejen u vás doma, ale klidně i na cestách nebo v přírodě. Vestavěná baterie vám zajistí hodiny zábavy, a v případě potřeby můžete k projektoru připojit powerbanku pomocí USB-C. M1 Pro nabízí až 100" obraz, svítivost 600 LED lumenů a životnost 30 000 hodin. Jeho inteligentní flexibilní stojan umožňuje projekci v rozsahu 360°. O zvuk se starají integrované reproduktory Harman Kardon.

Tohoto přenosného parťáka na cesty nyní pořídíte o 2 300 Kč levněji, tedy za 11 990 Kč.

Užijte si skvělý obraz projektoru M2e s děsivě nízkou cenou

M2e je chytrý přenosný LED projektor s rozlišením Full HD 1080p, který poskytuje okamžitou zábavu pouhým stisknutím tlačítka. Nastavení je snadné díky okamžitému automatickému zaostření a pokročilým funkcím automatického zkreslení a jeho ultralehká přenosná konstrukce vám umožní vychutnat si filmový zážitek odkudkoliv. Vychutnejte si křišťálově čistý obraz v rozlišení Full HD a filmové barvy pokrývající 125 % standardu Rec.709 podporované špičkovou LED technologií 2. generace společnosti ViewSonic. M2e kombinuje dokonalý obraz s výjimečnou kvalitou zvuku díky integrovaným stereo reproduktorům od společnosti Harman Kardon. Užijte si ještě více zábavy díky chytrým funkcím připojení, jako je Wi-Fi pro bezdrátové zrcadlení obrazovky, Bluetooth pro alternativní zvukové možnosti a USB-C pro přímé streamování jedním kabelem.

Na tento projektor se vztahuje nejvyšší sleva z celé akce. ViewSonic M2e mohou zákazníci zakoupit za 12 990 Kč, což je oproti původní ceně o 2 600 Kč levněji.

Viewsonic slevy in

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.