Samsung je oficiálním dodavatelem pro britskou královskou rodinu

Publikováno: 5. května 2022 | autor Rudolf Stáhlich
Samsung dodavatelem britské královské rodiny

Občas dostávám velmi zajímavé tiskové zprávy. Například tato:

Londýn 5. května 2022 – Společnosti Samsung Electronics UK byl prodloužen titul Royal Warrant, což znamená, že i nadále bude fungovat jako oficiální dodavatel spotřební elektroniky pro britskou královskou rodinu. Samsung jí navíc bude dodávat širší sortiment zboží a spotřebičů.

Do dnešního dne jsem nevěděl, že existuje nějaký oficiální seznam firem, od nichž britská královská rodina kupuje to, co k životu potřebuje. Ale má to logiku, že!

Samsung dodavatelem britské královské rodiny_in

Takže čtu dále:

"Jako oficiální dodavatel pro nejvyšší britské kruhy je společnost Samsung poctěna tím, že mohla dodávat královské rodině kvalitní produkty na základě původního jmenování v roce 2012. S obnoveným jmenováním se společnost ocitla na prestižním seznamu po boku dalších špičkových globálních značek.

„Opětovné získání titulu Royal Warrant pro nás znamená velkou čest a zároveň potvrzení o kvalitě našich produktů a služeb. Jsme hrdí na to, že se naše nabídka pro královskou rodinu oproti minulosti ještě rozšiřuje, zejména v roce, kdy Její Veličenstvo oslaví platinové jubileum,“ prohlásil Brian Ford, viceprezident divize zákaznických zkušeností britské a irské pobočky Samsungu.

Titul oficiálních nejvyšších dodavatelů královského dvora má kořeny již v 15. století, v současné době ho udílí královská rodina. Společnost Samsung si jmenování velmi cení a rozhodně jej nebere na lehkou váhu."

Tak zase příště a třeba opět u něčeho královského!

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.