Zvyšte svou pracovní produktivitu s monitory od ViewSonic

Publikováno: 2. května 2021 | autor Redakce
Zvyšte svou pracovní produktivitu s monitory od ViewSonic

ViewSonic nabízí rozmanité portfolio obrazovkových produktů, jako jsou monitory s integrovanými webkamerami, širokoúhlé monitory nebo přenosná zařízení, které uživatelům pomohou vybudovat vhodné pracovní prostředí a užít si svobodu práce odkudkoliv. Nabídku je možné rozdělit do čtyř kategorií podle rozdílných požadavků na zařízení, a to připojení pomocí jednoho kabelu, možnost snadných videokonferencí, přenosnost a potřeba velké obrazovky.

Požadavek 1: Připojení jedním kabelem

 • Problém: Samostatný kabel pro napájení, další pro přenos dat a jiný pro připojení periferních zařízení zabírají na pracovním stole prostor, překáží a ztěžují uživatelům přesun z jednoho místa na druhé.
 • Řešení od ViewSonic: Díky zdokonalenému připojení pomocí pouze jednoho kabelu mohou uživatelé přenášet data, zvuk, video, ale také připojit svůj notebook k více monitorům a různým periferním zařízením, jakou jsou tiskárny, skenery nebo externí pevné disky – to vše navíc s integrovaným ethernetovým připojením. Větší pracovní prostor a zjednodušená správa kabeláže umožňuje uživatelům přesouvat své notebooky snadno a rychle.
 • Produktový model: 34” VG3456
 • Produktový model: 34” VG3456

Požadavek 2: Videokonference

 • Problém: Základním požadavkem pro zapojení celého pracovního týmu z kteréhokoliv místa na světě jsou efektivní nástroje pro videokonference. Špatné ergonomické nastavení může negativně ovlivnit celkové vnímání práce z domu.
 • Řešení od ViewSonic: ViewSonic zlepší vaše pocity z virtuální komunikace pomocí vestavěné webové kamery. Monitory VG2440V a VG2740V nabízí vynikající možnost videokonference, kvalitní živé vysílání a ostrý zvuk prostřednictvím vestavěného mikrofonu a reproduktoru. Díky ergonomicky flexibilnímu stojanu a možnosti nastavit vertikální úhel monitoru mohou uživatelé obrazovku naklánět, otáčet nebo nastavovat její výšku, což umožňuje on-line interakci s ostatními účastníky konference v požadovaném úhlu.
 • Produktový model: 24” VG2440V, 27” VG2740V
 • Produktový model: 24” VG2440V

Požadavek 3: Širokoúhlý monitor

 • Problém: Nedostatečná velikost obrazovky může nejen snížit efektivitu práce, ale vede také k zbytečnému přeskakování mezi jednotlivými okny a dokumenty.
 • Řešení od ViewSonic: Širokoúhlý monitor ViewSonic VG3456 nabízí skvělé WQHD rozlišení a je navržen přímo pro multitasking. Díky instalaci softwaru vDisplay Manager je navíc možné rozdělit obraz do několika oken a mít otevřených více aplikací zároveň. Širokoúhlý monitor s poměrem stran 21:9 a WQHD rozlišením 3440 x 1440 nabízí o 35 % větší pracovní plochu než Full HD monitor stejné velikosti. Práce na větší obrazovce navíc snižuje námahu očí a šetří váš zrak.
  • Produktový model: 34” VG3456

Požadavek 4: Přenosnost

 • Problém: Vést prezentace jeden na jednoho pouze pomocí jedné obrazovky notebooku s sebou nese určitá omezení a těžkosti. Přenosné modely proto ocení především obchodní cestující, lidé pracující z domu nebo digitální nomádi, kteří jsou neustále na cestách.
 • Řešení od ViewSonic: Přenosná zařízení od ViewSonic fungují jako plnohodnotná obrazovka a umožňují snadno sdílet obraz z mobilních telefonů, tabletů nebo notebooků. Díky integrovanému zadnímu stojanu a otočnému displeji mohou uživatelé přizpůsobit zorný úhel svým potřebám a orientovat obrazovku jak na výšku, tak na šířku. Monitory se snadno se přenášejí a jsou ideální volbou pro překonání limitů jedné obrazovky bez ohledu na to, kde se zrovna nacházíte.
 • Produktový model: 16” TD1655, 16” VG1655, 16” VA1655

Produktový model: 16” TD1655


Už máte květnové rozšíření vydání časopisu FOTOVIDEO FOTOVIDEO?

Mistři fotografické reportáže

Obrovskou radost nám udělali dva skvělí fotoreportéři ověnčení spoustou fotografických ocenění, se kterými se nám poštěstilo udělat (v té době ještě z karantény na dálku…) neobvyklý dvojrozhovor. Michal Růžička a Jan Zátorský patří k naší naprosté novinářské špičce, a přestože ten rozhovor měl onu zvláštní lockdownovou atmosféru, tak se určitě stane jedním ze zlatých materiálů naší časopisecké historie. Doporučujeme!

DOBRODRUŽSTVÍ – PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Horká láva neměla šanci!

Další, naprostou „bombou“ tohoto květnového vydání je horká fotografická lekce a vyprávění neskutečného Petra Jana Juračky. Tento náš dlouholetý kolega si opět po čase dal laťku ještě trochu výš a vyrazil si povídat s několika drony a dalším fotografickým vybavením s aktuálně velmi žhavým vulkánem na Islandu. Fotografie této nádherné přírodní události jsou sice vidět na sociálních sítích, ale vytištěné na papíře jste je už viděli? A dokonce s neuvěřitelně vtipným textovým doprovodem Petra Jana Juračky? To určitě ne! A na závěr článku ještě jako přídavek najdete jeho skvěle nastříhané video, které si můžete přes QR kód přehrát ve vašem smartphonu.

A ještě jeden skvělý fotoreportér!

Když už byl úvodní rozhovor tohoto vydání s Michalem Růžičkou a Janem Zátorským skoro hotový, dostaly se nám do ruky nádherné velikonoční snímky špičkového fotoreportéra Reuters a Slovenské tlačové agentury, Radovana Stoklasy. To musíme mít, rozhodlo se téměř jednohlasně. A tak se volalo a psalo na Slovensko, Radovan byl velmi vstřícný a na svět přišla další nezapomenutelná radost s neskutečnými fotografiemi.

Fotograf roku má aktuální téma: Zlatá hodinka

Vkládejte do něj své fotografie! Je to úžasně barevné téma. Všichni se společně rádi zaměříme na hru světel a stínů a ikonickou zlatou hodinu – poslední hodinu denního svitu, kdy slunce svým měkkým světlem krásně maluje a stíny se stávají plastickými a vytvářejí neskutečné obrazce, které podněcují fotografovu představivost. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 30. 5. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

VE VLAKU

Mimochodem! Všimli jste si také této speciální kategorie Fotografa roku! Foťte ve vlaku, vkládejte své snímky na web fotografroku.ifotovideo.cz, vyhrajte kilometrickou banku na 2000 kilometrů a cestujte s Českými drahami, kam se vám zachce!  Více na stranách 102 a 103.

Je toho hodně, co vám v tomto vydání nabízíme.

Přejeme vám s naším květnovým vydáním hezké chvíle a vybíráme z jeho rozšířeného obsahu například následující články:

ROZHOVOR: Michal Růžička a Jan Zátorský

Tyto dvě velké osobnosti české fotožurnalistiky není třeba představovat. Prohlédněte si jejich úžasné snímky!

ROZHOVOR – Michal Růžička a Jan Zátorský

DOBRODRUŽSTVÍ: PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Davídci a Goliáš, aneb s drony do hrdla vulkánu? Myslíte si, že je to možné? Petr vás přesvědčí, že ano!

PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

RADOVAN STOKLASA: Bolo by to dlhé rozprávanie…

Asi jste si všimli, že dokumentární a reportážní fotografové si v tomto vydání udělali na dálku něco jako přátelské setkání.

RADOVAN STOKLASA – Bolo by to dlhé rozprávanie…

ROZHOVOR: Odpovídá pan Dayong Li

CEO Venus Optics o jeho začátcích, současnosti i o tom, že je to velmi příjemný a chytrý člověk. Krásně jsme si popovídali. Čtěte pozorně.

ROZHOVOR – Odpovídá pan Dayong Li

PRAXE: SVÍCENÍ A FOTOGRAFICKÝ PROJEKT

Stanislav Petera – Jak se fotila Studená válka? Standa má obrovské fotografické projekty a my představujeme jeden z nich.

Stanislav Petera – Studená válka

PRAXE: DALŠÍ VELKÁ VIDEOPORADNA

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa, dvě velmi důležité věci a rady pro videonadšence.

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa

TECHNIKA: Hasselblad 907X 50C

Podívejte se s námi, co umí tato lahůdka, kterou měli někteří členové naší redakce v rukou.

Hasselblad 907X 50C

POZOR, máme nový dárek k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Je tu velké květnové FotoVideo

Je tu velké květnové FotoVideo!

 

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.