Zoner Photo Studio X nově nabízí měsíční platby za licence!

Publikováno: 16. dubna 2018 | autor Redakce
Zoner Photo Studio X

Všestranný program pro správu a editaci fotek Zoner Photo Studio X nabízí uživatelům novou možnost platby. Platby za roční licenci je možné nově rozložit rovnoměrně po měsících do celého roku.

“Chceme tak vyjít vstříc uživatelům, kteří nechtějí platit jednorázově větší sumu a je jim příjemnější mít platbu licence rozloženou do celého roku,” vysvětluje změny v modelech platby Michal Prouza, ředitel softwarové divize Zoner software, a.s.

Zoner Photo Studio X si tak uživatelé mohou pořídit za jednorázovou sumu 1188 Kč nebo nově za měsíční platbu 119 Kč. Roční platba tak zůstává o 17 % výhodnější a uživatelé s měsíčními platbami na ni můžou v dalších letech snadno přejít. Majitelé starších verzí ZPS mohou využít speciální zvýhodněnou cenu 69 Kč měsíčně na prvních 24 měsíců. Uživatelé mohou platit měsíčně i rodinný plán (dříve pojmenovaný jako rozšíření licence na všechny uživatele v domácnosti), ten je bude stát navíc 49 Kč měsíčně k základní licenci.

 

Měsíční platba (celkem za rok)

Roční platba

ZPS X -  licence pro jednoho uživatele

119 Kč (1428 Kč)

1 188 Kč

ZPS X - pro majitele starších verzí

69 Kč* (828 Kč)

*na prvních 24 měsíců

708 Kč

ZPS X - rodinný plán

příplatek 49 Kč (588 Kč)

příplatek 468 Kč

Měsíční platby budou strhávány automaticky, lze tedy využít jen platební metody, které toto dovolují - platební kartu nebo Paypal. Uživatelé najdou veškerou správu platebních metod a platebních dokladů v administraci svého Zoner účtu.

Během předplatného mají uživatelé nárok na průběžné aktualizace programu či jiné materiály a také na přednostní technickou podporu zdarma.

*Plná verze programu je ke stažení a vyzkoušení na 30 dní zdarma přímo zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.