Základní velkoformátové multifunkční tiskárny Canon nově se skenery

Publikováno: 21. července 2017 | autor Redakce
iPF670 MFP L24e_

Společnost Canon doplní nejprodávanější velkoformátové tiskárny imagePROGRAF MFP 770 a imagePROGRAF MFP 670 o nové skenery L36e a L24e.

Výrazně tak zvýší jejich efektivitu. Nová zařízení jsou ideální pro širokou škálu menších společností včetně například stavebních a subdodavatelských společností, projekčních kanceláří, reprografických firem, vzdělávacích institucí nebo maloobchodních prodejců. Všem jim přináší snadný způsob přímého kopírování velkoformátových předloh, aniž by museli použít osobní počítač. Inovované modely nahradí nejprodávanější tiskárny iPF770 MFP L36 a iPF670 MFP L24 již od září letošního roku.

Trh s multifunkčními zařízeními v kategorii inkoustových velkoformátových tiskáren v posledních letech roste a platí to zejména pro oblast počítačem podporovaného projektování[1] (CAD, Computer Aided Design). Zvyšující se nároky na produktivitu pracovišť a potřeba skenovat nebo kopírovat výkresy vedou k poptávce po kompaktních, ale dostatečně výkonných zařízení s jednoduchou obsluhou a vysokou efektivitou. Právě v reakci na tento trend vyvinul Canon modely iPF770 MFP L36e a iPF670 MFP L24e, které zajišťují rychlou velkoobjemovou produkci při konkurenceschopné ceně. Součástí robustního, ale zároveň elegantního designu těchto zařízení je panel skeneru s intuitivním dotykovým displejem, který nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní umožňující rychlé a snadné kopírování bez předchozích zkušeností.

Ve společnosti Canon se neustále snažíme o maximální porozumění specifickým požadavkům a problémům našich zákazníků. Zároveň pro tyto potřeby hledáme i efektivních řešení,“ říká Hiroaki Shirakawa, LFP Product Management Manager ve společnosti Canon Europe. „Skenery L36e a L24e jsou ideální pro menší společnosti nejen díky svým kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti, ale také díky snadnému používání. Výsledkem jejich spojení s velkoformátovými tiskárnami iPF770 a iPF670 je kvalita a funkčnost multifunkčního zařízení dostupná v podobě jednoho intuitivně ovladatelného balíčku.

Mezi další klíčové výhody inovovaných tiskáren patří perfektní barevná konzistence a přesnost výstupů, tedy vlastnosti zajišťované pětibarevným systém s pigmentovými inkousty s novým barevným spektrem.  Obě zařízení podporují i skenování do síťových složek a na USB a eliminují tak nutnost využívat osobní počítač. V režimech skenování a kopírování si navíc uživatelé mohou vybírat mezi náhledovou a nejlepší kvalitou podle zamýšleného výstupu. To platí například pro technické výkresy, velkoplošné plakáty i výukové materiály.  V případě úloh vyžadujících detailnější výstupy, jako je tomu například u počítačem podporovaného projektování, lze snadno nastavit i řadu dalších konkrétních parametrů.

Inovovaná zařízení jsou kompatibilní s řešením SmartWorks MFP Lite zajišťujícím pohodlnější práci. Díky softwaru Direct Print & Share je možná i integrace s cloudovými službami. Za vyšší produktivitou a snadným zpracováním dat v propojených kancelářích stojí i podpora nepřetržitého kopírování. Vytížená pracoviště ocení i to, že do stejné počítačové sítě mohou připojit více multifunkčních zařízení.

Nová multifunkční zařízení iPF770 MFP L36e a iPF670 MFP L24e budou v regionu Evropy, Středního východu a Afriky v prodeji od září 2017.[1] Worldwide Quarterly Large Format Printer Tracker. IDC. Březen 2017. Dostupný z:  http://www.idc.com/getdoc.jsp?containerId=prUS42334917&pageType=PRINTFRIENDLY

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.