Xiaomi nabízí stylové a sportovní hodinky Redmi Watch 3 Active

Publikováno: 30. července 2023 | autor Redakce
2-(2).jpg

Xiaomi má ve svém portfoliu hodinky Redmi Watch 3 Active, které jsou nabité jedinečnými funkcemi. Nová generace chytrých sportovních hodinek je navržena s důrazem na výkon, přesnost a moderní design, aby uspokojila potřeby aktivních jednotlivců, a splňovala optimální poměr ceny a výkonu.

Praktické a minimalistické

Velký 1,83“ displej se vyznačuje sytými barvami, jasným zobrazením a jednoduchým elegantním vzhledem. Díky němu máte přehled o všem, od zpráv až po údaje o tréninku. Navíc je vybaven zakřiveným 2,5D odolným sklem, které hodinky chrání před známkami opotřebení.

Hodinky jsou dostupné v černé a šedé barvě. Na výběr máte z více než 200 ciferníků, takže je můžete měnit dle vaší aktuální nálady.

1-(3).jpg

Hodinky nemusíte ani nikdy sundávat, ať už si užíváte chladivé šplouchání v mělké vodě nebo šnorchlování. Pyšní se totiž vodotěsností 5 ATM, díky které je každodenní nošení bez starostí.

Více než 100 fitness režimů

Hodinky Redmi Watch 3 Active vám nabízejí více než 100 sportovních režimů, včetně 10 profesionálních. Vestavěné senzory a profesionální sportovní algoritmy dokáží monitorovat a analyzovat vaše tělo při provozování oblíbených sportů a zobrazovat tak vaše úsilí v reálném čase.

Mějte přehled o vašem těle

Redmi Watch 3 Active jsou vybaveny řadou funkcí, abyste mohli sledovat své zdraví. Dokáží sledovat vaši tepovou frekvenci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, takže máte o všech změnách a výkyvech naprostý přehled. Hodinky vás navíc upozorní, když je vaše tepová frekvence vysoká.

Dále umožňují sledovat úroveň okysličení krve díky profesionálnímu optickému oxymetrickému snímači, který detekuje saturaci kyslíku v krvi a upozorní vás, pokud je hladina na nízké úrovni.

3.jpg

S Redmi Watch 3 Active budete mít dokonale pod palcem i svůj spánek. Hodinky dokáží přesně zaznamenávat délku a stav vašeho spánku díky nepřetržitému monitorování kyslíku v krvi a srdečního tepu v různých fázích, jako je hluboký a lehký spánek, a na základě monitorovaných údajů vám poskytnou návrhy na zlepšení spánku, abyste optimalizovali jeho kvalitu.

Telefonování pomocí Bluetooth

Připojte hodinky k chytrému telefonu přes Bluetooth. Ať už pracujete nebo cvičíte, můžete zvednout ruku a telefonní hovory přijímat pouhým klepnutím bez toho, aniž byste museli hledat svůj mobilní telefon.

Magnetické nabíjení

Redmi Watch 3 Active se dodávají se speciální magnetickou nabíječkou. Opatrně přiložte hodinky k nabíječce a ony se začnou automaticky nabíjet. Kombinace hardwaru a softwaru s nízkou spotřebou energie zajišťuje až 12denní výdrž baterie, takže nemusíte mít strach z malé výdrže.

2-(2).jpg

Cena a dostupnost

Redmi Watch 3 Active jsou k dispozici v černé a šedé barvě za 999 Kč na www.xiaomicesko.cz a prostřednictvím oficiálních prodejních kanálů společnosti Xiaomi.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.