ViewSonic představuje světově první projektory určené pro herní konzoli Xbox

Publikováno: 3. dubna 2023 | autor Redakce
2.jpg

Společnost ViewSonic uvádí na trh světově první projektory speciálně navržené pro herní konzoli Xbox.

Nové LED projektory X1-4K a X2-4K s krátkou projekční vzdáleností přinášejí hladký a plynulý obraz v rozlišení 4K UHD se 100" velkým obrazem v kombinaci se zvukem na kinematografické úrovni zajištěný reproduktory Harman Kardon, díky čemuž je hraní her pohlcující a vzrušující jako nikdy předtím.

x1-4k.jpg

„ViewSonic se snaží inovovat svá řešení s ohledem na uživatele a poskytovat maximální audiovizuální požitek. Kromě toho, že jsme jako první značka projektorů na světě získali certifikaci TÜV SÜD pro nízkou hladinu modrého světla, která chrání oči, představujeme nyní také v tomto odvětví první řešení projektoru vytvořené speciálně pro Xbox,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Microsoft a přinést všem hráčům Xboxu nejlepší herní zážitek díky našim nejnovějším LED projektorům řady X. Budeme pokračovat v inovacích našich projektorových řešení, abychom zpřístupnili zážitek z domácí zábavy pro všechny.“

Kompatibilita s herní konzolí Xbox pro nezapomenutelný herní zážitek

LED projektory X1-4K a X2-4K nabízejí nejlepší možný zážitek z her pro Xbox a jsou černozelené, čímž kopírují design konzole Xbox řady X. Kromě toho se mohou pochlubit exkluzivními kombinacemi rozlišení, ultra rychlým vstupem 4,2 ms a obnovovací frekvencí 240 Hz, takže si všichni mohou vychutnat dokonale plynulé hraní.

Kromě dynamického herního zážitku jsou projektory navrženy s intuitivním ovládáním pro okamžitou zábavu. Jsou kompatibilní se systémem CEC (ovládání spotřební elektroniky) konzole Xbox, což znamená, že po spuštění konzole se současně zapne i projektor. Po připojení konzole přes rozhraní HDMI 2 se navíc projektor automaticky přepne do herního režimu a poskytne nejlepší obraz s vylepšenými barvami.

x2-4k.jpg

Vše pro domácí zábavu

Modely X1-4K a X2-4K nabízejí v kombinaci s rozlišením 4K HDR a reproduktory Harman Kardon komplexní audiovizuální zážitek. Díky využití LED technologie 3. generace poskytují tyto projektory vylepšený jas 2 900 lumenů, což zajišťuje křišťálově čistý obraz v jakémkoli prostředí a roky nenáročné údržby díky životnosti 30 000 hodin. Projektory navíc získaly certifikaci TÜV SÜD pro nízkou hladinu modrého světla, takže jsou oba vyrobeny tak, aby minimalizovaly poškození očí a nepohodlí způsobeného dlouhodobým sledováním.

Kromě toho tyto projektory umožňují velkou flexibilitu při instalaci v prostorách různých velikostí a s různým uspořádáním. Projektor X1-4K se standardním poměrem projekční vzdálenosti je primárně určen pro instalaci na strop, čímž šetří podlahovou plochu a nepředstavuje žádnou překážku. Naproti tomu projektor X2-4K s krátkou projekční vzdáleností lze pohodlně umístit na konferenční stolek a promítat široký 100" obraz ze vzdálenosti pouhých 1,5 m.

Projektory nevyžadují centrální polohování při nastavení díky možnosti horizontálního/vertikálního lichoběžníkového zkreslení a nastavení 4 rohů. Uživatelé tak mohou získat dokonale tvarovaný obraz z boční projekce bez nutnosti přestavovat nábytek. Díky těmto funkcím snadného nastavení jsou projektory ideálním řešením pro vytvoření pohlcující herní místnosti nebo domácího kina.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.