ViewSonic představuje novou generaci All-in-One LED displejů

Publikováno: 8. května 2024 | autor Redakce
image1-news-photo-2nd-gen-ldm-in-meeting-room.jpg

Společnost ViewSonic oznamuje uvedení 2. generace LED displejů All-in-One (řada LDM). Tyto displeje druhé generace jsou určeny pro profesionální obchodní a vzdělávací sektor a navazují na úspěch svých předchůdců.

Řada LDM zvyšuje spolehlivost, audiovizuální výkon a flexibilitu instalace díky třem variantám velikosti s úhlopříčkou až 231 palců. Tyto displeje využívají technologii Glue-on-Board (GOB), která zvyšuje odolnost obrazovky. Tato řada je připravena změnit vizuální komunikaci díky kombinaci vynikající čistoty obrazu, funkcí pro spolupráci a velmi tenkého bezrámečkového designu, který zajišťuje bezproblémovou integraci do různých prostředí.

image2-news-photo-2nd-gen-ldm-in-school-common-area.jpg

„ViewSonic rozšiřuje svou řadu All-in-One LED displejů neustálými inovacemi a nabízí tak všestrannější a komplexnější řadu produktů, které splňují různé potřeby zákazníků. Naše nejnovější řada LDM představuje skok vpřed v poskytování profesionálních prostor s displeji, které jsou nejen vysoce spolehlivé, ale také estetické a flexibilní pro různé aplikace,“ říká Dean Tsai, generální ředitel divize projektorů a LED displejů společnosti ViewSonic. „Uvědomujeme si významnou roli, kterou velkoformátové displeje hrají v komerčním a vzdělávacím sektoru, a proto jsme se zaměřili na vylepšení audiovizuálních i provozních aspektů, abychom nabídli řešení, která zajistí snadné nasazení a nižší náklady na údržbu.“

Zvýšená odolnost a elegantní estetika

Vzhledem k širokému spektru použití LED displejů, od firemních vestibulů a školních společenských prostor až po přednáškové a víceúčelové místnosti, které často navštěvuje mnoho lidí, se použitím technologie povrchové úpravy GOB u této řady výrazně zvyšuje odolnost. Tento pokrok vede ke spolehlivějšímu provozu s lepší ochranou proti nárazům, prachu a vlhkosti, zachovává kvalitu obrazu v průběhu času, čímž snižuje dlouhodobé náklady na vlastnictví a zajišťuje konzistentní, optimální vizuální zážitek pro zákazníky.

image3-news-photo-2nd-gen-ldm-in-lecture-hall.jpg

Kromě zvýšené spolehlivosti se řada LDM 2. generace může pochlubit i vylepšeným estetickým vzhledem, neboť se oproti předchůdci snížila její tloušťka z 35 mm na 31 mm a šířka rámečku z 10 mm na 6 mm. Odnímatelný ovládací box lze navíc snadno oddělit od displeje, čímž je dosaženo pozoruhodného poměru 99 % obrazovky k tělu. Tato funkce umožňuje bezproblémovou integraci do různých interiérů, a bez problémů splyne s okolím.

Tato řada se zaměřuje na snadnou instalaci a provoz. K pohodlí přispívá i to, že odnímatelnou ovládací skříňku lze umístit až 10 metrů od displeje, což zajišťuje snadný přístup k ovládacím prvkům i v těžko přístupných instalacích.

Podmanivý audiovizuální a efektivní zážitek

Kromě spolehlivosti a tenkého designu nabízí řada LDM 2. generace vylepšené audiovizuální zážitky v různých prostředích. Displeje dostupné ve velikostech 136, 163 a 231 palců přinášejí vysoký jas 600 nitů s nastavitelnými 100 úrovněmi, což zvyšuje přizpůsobivost v různých světelných podmínkách. Vylepšený kontrastní poměr 6 500:1 navíc přispívá k ostřejším a jasnějším detailům a spolu se dvěma sadami 30W reproduktorů nabízí podmanivé audiovizuální zážitky.

image4-news-photo-2nd-gen-ldm-series-product-photo-with-detachable-control-box.jpg

Přidání režimů zobrazení Picture-by-Picture (PBP) a Picture-in-Picture (PIP) zvyšuje efektivitu zobrazení obsahu tím, že umožňuje současné sdílení více zdrojů, což je ideální pro hybridní schůzky, semináře pořádané v obchodních konferenčních místnostech nebo přednáškové sály, kde jsou dynamické a interaktivní prezentace klíčem k efektivní spolupráci a učení.

image1-news-photo-2nd-gen-ldm-in-meeting-room.jpg

LED displeje hrají klíčovou roli při prezentaci sdělení a image značky návštěvníkům a veřejnosti. ViewSonic se snaží poskytovat klientům širokou škálu vysoce kvalitních LED displejů typu All-in-One, které nabízejí jednoduchou instalaci, intuitivní ovládání a minimální údržbu, čímž zvyšují spolehlivost, přizpůsobivost a uživatelský komfort v různých aplikacích. Příkladem je řada LDM 2. generace, která svými inovacemi navazuje na stávající řady a zkoumá nové možnosti, aby splnila rozmanité požadavky v různých odvětvích.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.