Vadí vám hromady kabelů?

Publikováno: 26. června 2022 | autor Redakce
Yenkee h

Vadí vám hromady kabelů všude, kam se podíváte? Řešením k zamezení nepřehlednosti by mohla být třeba bezdrátová nabíjecí stanice Yenkee YAC 5310, která vám dovolí nabíjet až tři Samsung zařízení současně.

Chytrý telefon s možností bezdrátového nabíjení stačí pouze položit a je jedno v jaké poloze. Na stojánku se dobíjí položený vertikálně i horizontálně. Chytré hodinky Samsung si najdou místo ve vyvýšené poloze a díky praktickému magnetu nemusíte mít strach, že vám ze stojánku spadnou. Sluchátka mají místo hned pod hodinkami a při jejich nabíjení je dobré mít na paměti, že se „pecky“ musí nejdřív vrátit do pouzdra. O stavu vašich zařízení informuje LED signalizace, která se dá jedním stiskem zcela vypnout. Černé provedení bezdrátové nabíječky s výkonem 15 W navíc hezky zapadne do domácnosti i pracovního prostoru.

K dostání je od 1 499 Kč.

Yenkee 2

Poznámka:

Pokud nevlastníte chytré produkty společnosti Samsung, nevadí. Yenkee nabízí obdobný stojánek YAC 5300 typu 3v1 také pro zařízení značky Apple. Tento model je k dostání ve dvou barevných variantách – bílé i černé za maloobchodní cenu 999 Kč.

Yenkee čl

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.