Už nyní si můžete předobjednat herní monitor Sony „INZONE“ M3

Publikováno: 27. listopadu 2022 | autor Redakce
1-px-overview--4k-x-fald-.jpg

Společnost Sony Europe oznámila dostupnost herního monitoru INZONE™ M3 v Evropě, ve vybraných zemích se již spouštějí předobjednávky.

Tato nová značka herního vybavení využívá zkušeností společnosti Sony jako významného průkopníka audiovizuálních technologií a přináší funkce, které hráče vtáhnou do akce a umožní jim naprosté soustředění. Řada INZONE byla navržena pro mimořádný výkon, umožňuje vám plně se ponořit do akce a dovést vás k vítězství.

gm-m3-s01-front-waist-level-high-002.jpg

Mimořádně plynulá a dynamická akce

Nový herní monitor INZONE M3 s podporou HDR nabízí rozlišení Full HD a vysokou obnovovací frekvenci 240 Hz s technologií 1 ms GtG (Gray to Gray) a variabilní obnovovací frekvencí, což hráčům umožňuje přesně zachytit pohyby soupeřů ve střílečkách. Díky více než 99% pokrytí spektra sRGB naplní monitor INZONE M3 vaši hru širokou škálou sytých a živých barev. Díky většímu počtu odstínů a barevných tónů jsou scény mimořádně realistické a umožňují dramatické hraní, které vás vtáhne do děje.

gm-m3-d01-ports-001.jpg

Navržen pro jedinečné herní styly

Jedinečný stojan s malou hloubkou poskytuje naprosté pohodlí při hraní a zároveň optimalizuje prostor pro periferní zařízení na stole. Díky malé ploše monitoru mohou hráči snadno umístit šikmou klávesnici a velkou herní podložku pod myš k monitoru nebo pod něj. Mezi další funkce patří nastavitelná výška a náklon a úhledné vedení kabelů, které udrží vaši pracovní plochu čistou.

Utility pro hraní her

Díky automatickému přepínači KVM (Auto USB Hub Switch) mohou uživatelé ovládat až dva počítače pomocí jediné klávesnice, myši a herních sluchátek připojených k monitoru. Díky režimu FPS Game Picture Mode jsou jas a kontrast optimalizovány tak, abyste viděli protivníky zřetelně. Funkce Black Equalizer navíc umožňuje odhalit detaily i ve stínech.

763728-220-sny-infographic-m9-white-background-gaming.jpg

Ideální pro PlayStation 5

Monitor INZONE M3 nabízí funkci automatického mapování tónů HDR, která spolupracuje s konzolemi PlayStation 5 a automaticky rozpozná monitor při počátečním nastavení a optimalizuje nastavení HDR. Kromě toho se monitor při sledování filmů na PlayStation 5 automaticky přepne do režimu kino a při hraní her do herního režimu.

Software INZONE Hub pro PC: přizpůsobte si hraní na míru

Počítačový software INZONE Hub od společnosti Sony byl vytvořen pro pohodlné ovládání monitorů a herních sluchátek INZONE a umožňuje uživatelům přizpůsobit si zážitky prostřednictvím široké škály funkcí, včetně různých nastavení zvuku a obrazu.

1-px-overview--4k-x-fald-.jpg

monitor INZONE M3 – klíčové specifikace:

  • Obnovovací frekvence až 240 Hz, IPS, doba odezvy 1 ms GtG (Gray to Gray) s technologií proměnlivé obnovovací frekvence, jako je NVIDIA® G-SYNC® Compatible, a VRR ve standardu HDMI 2.1.
  • Disponuje certifikací DisplayHDR™ 400 s pokrytím barevného prostoru sRGB 99 % a podporou 1,07 miliardy barev, takže poskytuje realistický herní zážitek s bohatými barvami.

Cena a dostupnost:

INZONE M3 doporučená cena 17499 Kč, k dispozici v polovině ledna 2023. Další informace o ceně a předobjednávkách naleznete na místních webových stránkách společnosti Sony.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.