TCL na veletrhu CES 2022 představuje nejtenčí 85palcový televizor Mini LED a další inovace v zobrazování

Publikováno: 6. ledna 2022 | autor Redakce
TCL na veletrhu CES 2022 představuje nejtenčí 85palcový televizor Mini LED a další inovace v zobrazování

Společnost TCL, se vrací na veletrh CES 2022, kde představí prototyp nejtenčího 8K Mini LED televizoru, 34palcový Mini LED monitor WQHD 165 Hz R1500 a brýle pro rozšířenou realitu TCL LEINIAO AR a TCL NXTWEAR AIR. Společnost TCL prezentuje dále nejnovější zobrazovací technologie, televizory Mini LED a QLED, mobilní zařízení a celou řadu zařízení pro chytrou domácnost. Veletrh CES 2022, Central Hall #17017, Las Vegas Convention Center, do 5. do 8. ledna 2022.

TCL se po léta zaměřuje mimo jiné na vývoj technologie Mini LED a stala se během uplynulých let firmou s vedoucím postavením v odvětví televizních displejů. Na veletrhu CES 2022 společnost TCL představila prototyp 85palcového televizoru Mini LED 8K, nejtenčího televizoru Mini LED s tloušťkou 3,9 mm, vysokým kontrastem s více než 2 000 zónami lokálního stmívání a technologií super wide color gamut.

TCL na veletrhu CES 2022 představuje nejtenčí 85palcový televizor Mini LED a další inovace v zobrazování

Na stánku TCL na veletrhu CES 2022 budou prostřednictvím interaktivních obrazovek představeny také nejnovější chytré nositelné technologie a vysoce výkonný monitor TCL pro e-sport:

TCL LEINIAO AR – první ve svém odvětví, plně barevný Micro-LED displej pro obě oči využívá nejnovější holografickou optickou technologii elektromagnetických vln. Toto zařízení, první ve svém odvětví, má plně barevný displej v kombinaci s odlehčenými chytrými brýlemi.

TCL na veletrhu CES 2022 představuje nejtenčí 85palcový televizor Mini LED a další inovace v zobrazování

TCL NXTWEAR AIR – přenosný filmový zážitek s ekvivalentem 140palcové obrazovky ze vzdálenosti čtyř metrů. Toto zařízení pozdvihuje zážitek ze sledování filmů, mobilních her nebo umožňuje kancelářskou práce z domova. S hmotností jen 75 g a standardními čočkami mají brýle NXTWEAR AIR navíc i dva páry měnitelných předních čoček pro pohodlí a styl.

34palcový Mini LED monitor TCL CSOT WQHD 165 Hz R1500 – monitor speciálně navržený pro e-sport má 1 152 lokálně stmívatelných zón podsvícení ve velikosti 34palců a poskytuje ohromující kontrast a detailní zobrazení. Obnovovací frekvence 165 Hz nabízí nadšeným hráčům her rychlou odezvu systému, ostré zobrazení a plynulou hru.

Společnost TCL na svém stánku na veletrhu CES 2022 nabízí také ukázky protokolu Matter. Matter je sjednocující standard, který je zárukou toho, že chytrá zařízení budou bez problémů spolupracovat.


Už jste četli nové vydání časopisu FotoVideo leden 22 | iFotoVideo.cz?

Šéfredaktor ve svém úvodníku děkuje všem, kteří nám píšou, kteří nás čtou a hodně i těm, kteří přispívají. Vždyť se na stránkách FotoVideo bavíme o našich společných koníčcích, které se nedají dělat se zamračenou tváří ani násilím, ať už se jedná o fotku či video. I ta sebemenší chmura či nepokoj by se hned do těch našich výtvorů promítla a přenesla na čtenáře, a to by opravdu nebylo dobře.

Časopis FOTOVIDEO 2022 obsah 01

Výborným příkladem je třeba Petr Jan Juračka (přečtěte si ho určitě v tomto vydání), který si i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip, který nezamrzá, i když coby fotograf přestane na chvíli vidět. Nebo třeba Luděk Bouška s Michalem Houdkem v jejich dokonalých živých streamech ze studia Centra FotoŠkoda (taky je sledujete jako my?), kteří se dokonce na svůj nedávný pořad „Jak si vybavit domácí i profesionální studio pro natáčení videa“ nechali dokonale ostříhat, aby tak ještě více vylepšili již vysoce estetickou stránku jejich zajímavého a pro nás všechny jistě objevného povídání.

Je fajn, když se smějeme, nebo alespoň usmíváme a svým kolegům přejeme úspěch a chceme, aby to tak bylo i nadále! Ostatně o všech foto a video úspěších rádi píšeme, tedy i v tomto vydání…

V nastávajícím roce toho máme v plánu opravdu hodně a náladu nám nezkazí ani drastické zvýšení cen papíru a dalších věcí kolem výroby časopisu, které chceme spolu s vámi zvládnout. Budeme se těšit, že si nás i na další období předplatíte (to vás vyjde mnohem nejlevněji a nejpohodlněji) a přečtete si tak v klidu své FotoVideo každý měsíc.

Časopis FOTOVIDEO 2020 01 obsah

Mějte hodně zdraví, spousty úsměvů a krásných zážitků, ke kterým vám všem přeji vám Dobré světlo po celý rok 2022.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu už naprosto pravidelně. Dozvíte se další zajímavé věci!

Věnujte se také pokud možno pilně hned dvěma tématům 22. ročníku soutěže Fotograf roku.

Černobílý příběh – má uzávěrku 31. 12. 2021

Portrét je o lidech – má uzávěrku 30. 1. 2022

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Vybírejte s námi z prvního vydání časopisu FotoVideo roku 2022:

OUTDOOR: FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

Aneb když fotograf najednou nevidí!

FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

ROZHOVOR: FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

Jak zvládá několik činností najednou tento aktivní fotograf?

FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

SOUTĚŽ: VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON?

Úplné výsledky fotografické soutěže Mysli na lesy.

VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON

PRAXE: FOŤTE KRAJINU POMALU!

Marek Ondráček doprovází rady svými fotografiemi.

FOŤTE KRAJINU POMALU

TECHNIKA: BORIS STOJANOV – GITZO INSPIRUJE

Rande s baletkou-Gitzo Traveler GK1545T-82TQD.

GITZO inspiruje – JIŘÍ KRÁLOVEC

FOTOGRAF ROKU: MÁME PRO VÁS NOVOU SOUTĚŽNÍ KATEGORII

Přečtěte o nádherných cenách na stranách, které věnovali naši partneři.

… a samozřejmě další na jeho stránkách…

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete fotografickou knihu, batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, módní tašku, knihu, nebo předplatné sofrware ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

FotoVideo leden 22

 

 

 

 

 

 

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.