Tamron oznamuje vývoj nového objektivu pro full-frame digitální zrcadlovky

Publikováno: 23. února 2018 | autor Redakce
a036---28-75mm-di-iii-rxd-productphoto-a036-style.jpg

Tamron  oznamuje vývoj nového vysokorychlostního standardního zoomového objektivu pro full-frame digitální zrcadlovky, 28-75mm F/2.8 Di III RXD (Model A036).Toto signalizuje plány Tamronu na další rozšíření a zlepšení řady objektivů pro digitální full-frame bezzrcadlovky, kromě objektivů pro digitální zrcadlovky a další bezzrcadlovky.

Model A036 přináší vynikající optický výkon včetně mimořádné kvality obrazu a krásných efektů rozostření pozadí /bokeh/. Fotografové mohou využívat dynamické širokoúhlé záběry jako nikdy předtím díky minimální zaostřovací vzdálenosti 0,19m při nastavení nejkratší ohniskové vzdálenosti zoomu.Užitečnost a všestrannost jsou vylepšeny kompaktním rozměrem (pouhých 117,8 mm) a nízkou hmotností (550g).

Model A036 obsahuje zcela nový vysokorychlostní a přesný pohonný systém AF. Jednotka krokového motoru RXD (Rapid eXtra-silent stepping Drive) pracuje s pozoruhodnou tichostí, což je ideální pro natáčenívidea. Objektiv je vybaven konstrukcí odolnou proti vlhkosti, kterou oceníte při fotografování venku, a hydrofobní fluorovou povrchovou úpravou, která je vysoce odolná proti otiskům prstů a nečistotám. Model A036 je navíc kompatibilní s funkcí systému Sony - “Direct Manual Focus (DMF)”- což umožňuje tomuto novému zoomu plně využít pokročilých funkcí, které zajišťují pohodlné uživatelské zážitky.

Hlavnívlastnosti:

  • Vynikající optický výkon, mimořádná kvalita obrazu a skvělé efekty rozostření pozadí /bokeh/, které jsou poskytnuty díky vysoké světelnosti F/2.8.
  • Nízká hmotnost (550 g) a kompaktní rozměry (117,8 mm).
  • Minimální zaostřovací vzdálenost 0.19m při širokoúhlém nastavení a 0.39 m na nejdelší ohniskové vzdálenosti.
  • Nový krokový RXD motor autofokusu je mimořádně tichý a díky tomu ideální pro nahrávání videa.
  • Vzrušující design nové generace
  • Konstrukce odolná proti vlhkosti a fluorová povrchová úprava proti nepříznivým povětrnostním podmínkám.
  • Kompatibilní s funkcí “Direct Manual Focus (DMF)”, která umožňuje fotoaparátům Sony okamžitě přepínat mezi automatickým a ručním ostřením.
Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.