Společnost Western Digital pomocí nového SSD disku rozvíjí představivost tvůrců digitálního obsahu a profesionálů.

Publikováno: 6. července 2023 | autor Redakce
sn580-lifestyle-10.jpg

V dnešním světě prudce roste poptávka po vizuální dokonalosti a tvorbě digitálního obsahu, což otevírá cestu k pokročilejším technologiím, které podporují produkci a konzumaci bohatého obsahu. Pro spotřebitele, studenty i profesionály jsou rychlé a spolehlivé nástroje nezbytnou součástí jejich fantazie.

Na základě svého oceňovaného portfolia SSD disků uvedla společnost Western Digital na trh SSD disk WD Blue SN580 NVMe.

wdc.blue-sn580-ssd.0b.prodimg...ww.front.png

Nový interní flash disk NVMe PCIe Gen 4.0 je určen pro komunitu kreativních nadšenců a profesionálů, kteří jej mohou využít při modernizaci stávajících počítačů nebo při vylepšování vlastních sestav.

„Jak se pracovní postupy tvůrců stávají robustnějšími a složitějšími s náročnými aplikacemi a velkými multimediálními zdroji, jako je video v rozlišení 4K, je snadné být frustrován dlouhou dobou načítání,“ řekl Eric Spanneut, viceprezident pro klientské a podnikové disky SSD společnosti Western Digital. „Nový SSD disk WD Blue SN580 NVMe zvyšuje produktivitu, takže se profesionálové a podnikaví tvůrci mohou soustředit na realizaci svých představ, aniž by museli dlouho čekat na přenos souborů nebo načítání programů.“

wdc.blue-sn580-ssd.0b.prodimg...ww.left.png

WD Blue SN580 je prvním diskem v portfoliu produktů WD Blue, který je vybaveným technologií nCache 4.0 a NVMe PCIe Gen 4.0. Profesionálové, stavitelé počítačů a tvůrci obsahu se tak mohou více soustředit na to, co dělají nejlépe, a nemusí se starat o dobu načítání a přenosu souborů.

wdc.blue-sn580-ssd.0b.prodimg...ww.oh.png

Mezi klíčové vlastnosti nového SSD disku WD Blue SN580 NVMe patří:

  • NVMe PCIe Gen 4.0: (1TB - 2TB modely): Zvyšte produktivitu a bez námahy vykonávejte více úkolů mezi projekty s rozsáhlými a složitými pracovními postupy s vyšší odezvou aplikací a dobou spouštění díky rychlosti čtení a zápisu až 4 150 MB/s .
  • Technologie nCache 4.0: Umožňuje neuvěřitelně rychlé kopírování velkých souborů a mediálních zdrojů s vysokým výkonem zápisu v sériích a hybridní vyrovnávací pamětí SLC pro optimalizovaný pracovní postup.
  • Elegantní design: Až 2 TB ‡‡ úložiště na tenkém formátu M.2 2280 pro spolehlivé ukládání aplikací, dat a médií včetně fotografií, videí v rozlišení 4K a hudby.
  • Spolehlivost: Mějte jistotu díky pětileté omezené záruce* společnosti Western Digital a odolnosti až 900 TBW** (2TB model).
  • Nízké nároky na napájení: Úložiště bez paměti DRAM s nízkou spotřebou energie pomáhá maximalizovat výdrž baterie notebooku a umožní vám pracovat bez přerušení.

Ceny a dostupnost

SSD disk WD Blue SN580 NVMe je nyní k dostání v obchodě Western Digital Store a u vybraných prodejců, e-shopů, prodejců a systémových integrátorů a je na něj poskytována pětiletá omezená záruka. Kapacity se pohybují od 250 GB až po 2 TB. Ceny začínají na 1 449 Kč včetně DPH u kapacity 250 GB.

Právě vychází
fotovideo-08-2024-stranka-01.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.