Společnost TCL získala během veletrhu CES 2024 více než 40 ocenění

Publikováno: 28. ledna 2024 | autor Redakce
tcl-115inches-tv.jpg

115palcový televizor QM891G společnosti TCL, největší QD-Mini LED televizor na světě, získal od společnosti GTB (Global Top Brands) ocenění „Innovative Display Technology Gold Award of the Year“.

Společnost TCL Electronics, přední značka spotřební elektroniky a světová dvojka mezi televizory, dnes oznámila, že několik jejích produktů a technických řešení, včetně 115palcového LED televizoru QM891G QD-Mini LED, chytrých telefonů a tabletů s novou zobrazovací technologií TCL NXTPAPER 3.0, brýlí RayNeo X2 Lite AR Glasses a soundbarů TCL Q Class, získalo mnohá ocenění a uznání autoritativních médií a oborových organizací.

tcl-ces-2024-115-inches-tv-awarded.jpg

Společnost TCL získala šest ocenění na slavnostním předávání cen Global Top Brands Awards 2023-2024 (GTB), které pořádají Asia Digital Group a European Digital Group za podpory International Data Corporation a TWICE. Tato událost se vyznačovala profesionalitou a důvěryhodností v globálním odvětví spotřební elektroniky. Slavnostního ceremoniálu se zúčastnil Bill Jiang, viceprezident společnosti TCL Industries a generální ředitel Globálního marketingového centra, a jménem společnosti TCL ocenění převzal.

Za zmínku stojí, že 115palcový televizor QM891G společnosti TCL, největší QD-Mini LED televizor na světě, získal od GTB ocenění „Innovative Display Technology Gold Award of the Year“ za průlom v zobrazovací technologii. Nejnovější tablet TCL NXTPAPER 14 Pro a brýle RayNeo X2 Lite AR Glasses, které jsou součástí jednoho z prvních řešení zábavy pro chytrá propojená mobilní zařízení od společnosti TCL, si rovněž odnesly ocenění „Inovace v oblasti zobrazovacích technologií pro ochranu očí“, respektive „Inovace v oblasti brýlí AR Glasses“.

tcl-ces-2024-115-inches-tv.jpg

Kromě toho byla společnost TCL oceněna společností GTB jako „2023-2024 Global CE Brands Top 10“, „2023-2024 Global TV Brands Top 10“ a „2023-2024 Global CE Brands Top 50“.

Další z produktů TCL, smartphone TCL 40 NXTPAPER, byl vedle uznání od GTB oceněn také cenou CES 2024 Innovation Award v kategorii „Mobilní zařízení, příslušenství a aplikace“.  TCL 40 NXTPAPER je prvním smartphonem na světě a jedním z chytrých telefonů optimalizovaných pro lidské oči, který byl oceněn za to, že přináší do chytrých telefonů revoluční plnobarevný vizuální zážitek podobný papíru.

Mnoho inovativních technologií a chytrých produktů společnosti TCL napříč kategoriemi, které byly představeny na veletrhu CES 2024, navíc získalo ocenění „Best of CES 2024“ od mezinárodních médií. Celkem byla společnost TCL oceněna více než 34 uznáními od autoritativních technologických médií, včetně Digital Trends, Android Authority a dalších.

tcl-global-top-brands.jpg

Společnost TCL se může pochlubit nejlepší kvalitou ve své třídě a vynikajícími inovacemi ve svém rozsáhlém produktovém portfoliu, a proto byla také oceněna dalšími organizacemi. Její průkopnické řady televizorů X955 a C755 byly jako první na světě certifikovány společností TÜV Rheinland za realistický vizuální zážitek. Profesionální řada monitorů 27R83U/34R83Q získala na veletrhu CES 2024 uznání Pantone Validated, které je založeno na systému Pantone Matching System (PMS), jediné validaci s testováním reálných barev ve světě více než 2 000 barev.

tcl-115inches-tv.jpg

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.