Společnost Synology přichází s kamerou BC500

Publikováno: 28. května 2023 | autor Redakce
bc500-r2-768x768.jpg

Společnost Synology s potěšením oznamuje, že na český a slovenský trh přichází všestranná kamera BC500 pro inteligentní sledování vhodná do každého počasí.

Kamera Synology BC500 v provedení bullet nabízí pokročilé funkce umělé inteligence, výjimečnou kvalitu videa a plynulou integraci se systémem pro správu videa Surveillance Station.

„Model BC500 je vynikající IP kamera pro jakoukoli firmu nebo organizaci," říká Lori Hsieh, produktová manažerka pro kamery Synology. „Kombinace kamery se službou Synology Surveillance Station poskytuje bezkonkurenční uživatelské prostředí. Pokročilé funkce jsou zákazníkům snadno přístupné od nasazení přes monitorování až po archivaci záznamů a zajišťují neustálé plnění jejich potřeb v oblasti bezpečnosti."

bc500-l5-768x768.jpg

IP kamery do každého počasí pro ostré záznamy v noci i ve dne

Kamery BC500 používají 5megapixelové snímače se záznamem v rozlišení 2880 x 1620 pixelů při 30 snímcích za sekundu (FPS) a používají horizontální zorný úhel 110°, což umožňuje pořizovat detailní a plynulé videozáznamy se širokým pokrytím. Díky stupni odolnosti IP67 vůči vodě a prachu, nočnímu vidění s dosahem až 30 m a funkci HDR s více expozicemi jsou kamery vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Uživatelům umožňují monitorovat chodby, vstupní haly, velké otevřené prostory jako sklady a parkoviště a různorodá prostředí jako muzea, a to kdykoli během dne či noci.

Umělá inteligence integrovaná v kameře umožňuje inteligentní sledování

Kamery BC500 používají výkonné funkce integrované umělé inteligence, které uživatelům poskytují včasné a přesné výstrahy a umožňují tak rychlejší reakci na incidenty. Funkce včetně detekce osob a vozidel, detekce narušení a funkce Instant Search uživatelům umožňují spolehlivěji identifikovat potenciální hrozby, rychle vyšetřovat oblasti zájmu a dohledávat a načítat relevantní záznamy.

bc500-r4.jpg

Navrženo pro službu Surveillance Station, licence zařízení nejsou potřeba

Kamery BC500 jsou navrženy pro plynulou integraci do služby Surveillance Station. Veškerou konfiguraci a nastavení sítě kamery lze spravovat přímo v rámci prostředí zařízení Synology NAS. Kamery Synology navíc nevyžadují nákup nebo aktivaci licencí služby Surveillance Station, což zjednodušuje proces nastavení, umožňuje snadnou migraci a snižuje náklady na nasazení.

Spolehlivé a bezpečné řešení pro sledování

Nové kamery společnosti Synology se mohou pochlubit dočasným úložištěm pro případ selhání, díky čemuž zajišťují souvislé nahrávání v případě problémů s připojením. Snadné aktualizace firmwaru s konfigurovatelnými plány pomáhají správcům aktualizovat tyto pomocí nejnovějších bezpečnostních oprav, zatímco podpora protokolů HTTPS a SRTP zajišťuje bezpečnost a ochranu soukromí prostřednictvím šifrování videa a datových streamů.

bc500-r2-768x768.jpg

Kamery BC500 jsou kompatibilní s předpisy NDAA a TAA, což znamená, že splňují normy a bezpečnostní požadavky pro nákup federální vládou USA a představují bezpečnou volbu pro společnosti zajišťující instalaci systémů sledování a integraci bezpečnostních systémů.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.