Společnost Epson představuje svou první UV LED flatbed tiskárnu

Publikováno: 6. října 2020 | autor Redakce
Společnost Epson představuje svou první UV LED flatbed tiskárnu

SureColor SC-V7000 nabízí vysokou kvalitu a rychlý tisk na různá média – výrobcům, kteří chtějí rozšířit svoji nabídku a vyrábět vysoce kvalitní UV výtisky, společnost Epson představuje svou první UV LED plochou signage tiskárnu. SureColor SC-V7000 staví na úspěchu oceňované řady signage tiskáren Epson SureColor SC-S, přináší vysokou kvalitu, rychlost a spolehlivé výsledky na celé řadě různých médií.

Model SC-V7000 byl navržen tak, aby splňoval potřeby dnešních výrobců signmakingu, kteří se soustředí na zrychlení výroby a nižší celkové náklady na vlastnictví, aniž by chtěli dělat kompromis v kvalitě výstupu.

Tato robustní a finančně dostupná signage tiskárna bude v prodeji od listopadu. Je vybavena tiskovými hlavami Epson Micro Piezo v kombinaci s nově vyvinutou sadou deseti originálních inkoustů, která obsahuje šedou, červenou, bílou a lak ve standardu. To zajišťuje přesné podání barev pro přímé a korporátní barvy – výstup, v němž nelze dělat kompromisy.

Model je ve standardu vybaven čtyřzónovým vakuovým systémem – takže obsluha používá pouze místo, které je pro tiskovou úlohu potřebné. Další prvky, k nimž patří ionizátor a registrační kolíčky, zajišťují snadnost použití, efektivitu a produktivitu. Software Epson Edge Print RIP společně s kontrolérem pro UV flatbed umožňuje obsluze urychlit tisk a snadno a opakovaně produkovat kvalitní výtisky.

Tato UV flatbed tiskárna nabízí možnost tisknout až do formátu 2,5 x 1,25 m přímo na široké spektrum médií o síle až 80 mm, vč. akrylu, polykarbonátu, PVC, skla, hliníku, kovu, polyesteru, pěnových desek, styrenu, dřeva a kamene.SureColor SC-V7000

Slávek Gross, Commercial & Industrial Printing Manager společnosti Epson Europe, uvedl: „Každou z vlastností modelu SC-V7000 jsme navrhovali s ohledem na spotřebitele. Tiskárnu jsme vybavili unikátními Epson vlastnostmi, abychom na trhu se signage tiskem vynikli a rozšířili naši nabídku. Tato odolná a finančně dostupná UV LED plochá tiskárna dokáže tisknout rychle a kvalitně na široké spektrum médií. SC-V7000 hrdě ohlašuje vstup společnosti Epson na trh s UV plochými signage tiskárnami.“SureColor SC-V7000

Klíčové vlastnosti modelu SC-V7000:

  • Nově vyvinutá desetibarevná sada inkoustů osahuje navíc barvy Light Cyan, Light Magenta a šedou, díky nimž nabízí nízkou zrnitost a také červenou pro zářivé a výrazné barvy tisku.
  • Vysokorychlostní tisk i při použití bílé barvy a laku díky unikátnímu uspořádání tiskové hlavy. Tyto dodatečné inkousty nabízejí možnost vylepšit speciální tisky bez ztráty produktivity.
  • Maximální velikost výtisku – š 2 500 x v 1 250 mm
  • Čtyřzónový vakuový systém
  • Registrační kolíčky pro snadné a pevné umístění
  • Maximální síla média je 80 mm s automatickou detekcí a úpravou výšky
  • Ionizátor ve standardu omezuje statický náboj, který může způsobit nepřesnosti při tisku
  • Software Epson Edge Print RIP

SureColor SC-V7000Model SureColor SC-V7000 bude dostupný od dubna 2021.

 

Už máte říjnové vydání časopisu FotoVideo? Nahlédněte do jeho obsahu a podívejte se na možnosti objednání...

FOTOVIDEO 2020 – číslo 10

Říjnové FotoVideo je tu pro vás! Vyberte si:

OSOBNOST: ONDŘEJ NEFF

Focení samo o sobě není žádná zábava!

ROZHOVOR: ERIK TOMAŠÁK

Keď všetko funguje, cítite nadšenie a energiu.

VÝSTAVA: MARTIN RAK PHOTOGRAPHS

Seznamte se s krásnou krajinou v podání opravdového mistra.

NÁŠ SERIÁL: DESÁTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Jak to bylo se začátky fotografické výuky a jak s FotoFESTEM?

TECHNIKA: UV A OCHRANNÉ FILTRY V TESTU

Chcete mimo jiné ochránit svůj objektiv? Třetí díl našeho největšího testu filtrů je tady!

FOTOGRAF ROKU: JAK JSTE BODOVALI?

Úžasné téma: Na horách, ve skalách a v kopcích za úsvitu je vyhodnoceno. Známe vítěze! Vyhodnoceno.

FOTOGRAF ROKU: JEDNADVACÁTÝ ROČNÍK SE RYCHLE ROZJEL

Vkládejte své soutěžní snímky do nových témat. Jsou pro vás otevřena!

SOUTĚŽNÍ TÉMATA ROČNÍKU 2021 najdete: ZDE.

S naším předplatným opravdu ušetříte, a ještě k němu dostanete dárek dle vašeho výběru zdarma! Máme nové dva dárky v nabídce. Vybírejte ale rychle, jsou jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce, jde to velmi rychle a můžete si vybrat, zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích, či… jak se vám to bude líbit

Vybírejte si například na těchto webových adresách:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

Trocha sci-fi v říjnovém FotoVideo

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.