Spojení technologie a streetové módy v podobě notebooku ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition

Publikováno: 13. srpna 2023 | autor Redakce
tech-meets-street-fashion-at-the-asus-vivobook-s-15-oled-bape®-edition-launch-event-.jpg

Legendární streetwearová značka BAPE dokonale doplňuje energický a dynamický styl řady notebooků Vivobook. Letos slaví BAPE 30. výročí od založení, což je ideální doba pro vydání velmi očekávané limitované edice BAPE v roce 2023.

Notebook bude obsahovat také příslušenství, včetně myši, brašny a figurky Baby Milo. Celé balení i notebook samotný má exkluzivní kamuflážní vzor navržený společností BAPE.

Díky této spolupráci společnosti ASUS a BAPE propojují módu a technologie a podařilo se jim vytvořit skutečně exkluzivní notebook. Tato speciální limitovaná edice zaujme jak streetwearové nadšence, tak ty technicky zdatné.

tech-meets-street-fashion-at-the-asus-vivobook-s-15-oled-bape®-edition-launch-event-.jpg

Spojením módního vzhledu s výkonem společnosti ASUS a BAPE posunují hranice a zvou vás, abyste odhalili tajemství designu notebooku ASUS Vivobook S 15 OLED BAPE Edition a vydali se s nimi na neobyčejnou cestu.

Představení novinky bude k vidění na YouTube, Facebooku a dalších sociálních sítích a bude obsahovat exkluzivní soutěž o ceny a mnoho dalších překvapení. Diváci se mohou zapojit také během akce na YouTube, zodpovědět otázky a použit hashtagy a získat tak šanci dostat se do exkluzivního slosování.

Sledujte aktuální informace a zapojte se do online akce u příležitosti uvedení notebooku Vivobook S 15 OLED BAPE Edition na tomto odkazu.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.