Sony – nová Xperia L4 má výřez v displeji a trojitý fotoaparát

Publikováno: 22. února 2020 | autor Kateřina Davidová
Sony Xperia L4

Sony rozšiřuje svoji dostupnější řadu telefonů série „L“ o model v elegantním designu nově s poměrem stran 21:9 a zcela výjimečnými možnostmi záznamu ve své třídě.

Společnost Sony dnes představuje novou Xperii L4 – model, který doplňuje dostupnější řadu telefonů a obohacuje portfolio chytrých telefonů zaměřených na konzumaci hudby, videa a další zábavy.

Elegantní širokoúhlý displej o velikosti 6,2 ” s poměrem stran 21:9 přináší více možností nejen při surfování na internetu a sledování video obsahu, ale díky širokoúhlé konstrukci displeje nabízí efektivnější použití více aplikací najednou.

Trojitý fotoaparát s efektem rozostřeného pozadí „bokeh“ umožňující kreativní zachycení scény.

Výkonná 3580mAh baterie s podporou rychlého nabíjení.

Sony Xperia L4Nová Sony Xperia L4 přináší zásadní novinku pro vstupní řadu série L, která těží z elegantního 6,2” širokoúhlého displeje s poměrem stran 21:9, a přináší štíhlý design dokonale padnoucí do každé ruky. Poměr stran 21:9 vám umožňuje sledovat najednou větší plochu, takže nemusíte obraz tolik posouvat. Výborně jej doplňuje režim uživatelského rozhraní multi-window, díky němuž můžete spustit a plnohodnotně používat dvě aplikace současně, kdy obě aplikace poběží v oknech ve velikosti, která je pohodlná pro jejich používání. Další z funkcí, jež umocňují snadnost používání, je Side Sense nabízející snadný přístup ke všem vašim oblíbeným funkcím jednoduchým gestem vašeho palce.

Xperia L4 je prvním modelem série L od Sony, který je vybaven trojitým fotoaparátem a disponuje 13MPx hlavním fotoaparátem, 5MPx ultra širokoúhlým objektivem a 2MPx objektivem s malou hloubkou ostrosti, ideální pro portréty a bokeh fotografie, díky tomu můžete dát průchod své vnitřní kreativitě a zachytit tak vysoce kvalitní, umělecké fotografie a těžit z nádherného bokeh efektu.

Baterie s kapacitou 3 580 mAh a rychlým nabíjením vám pomůže snadno zvládnout i ten nejnáročnější den, a to skutečně celý, takže zvládnete ještě více toho, co máte rádi. Funkce adaptivního nabíjení telefonů Xperia od Sony sleduje, jak se telefon nabíjí, a zajistí, aby se baterie nepřetěžovala a zůstala v dobrém stavu, co nejdéle.Sony Xperia L4Xperia L4 bude na vybraných trzích od jara 2020 v nabídce ve dvou barevných variantách, a to v černém a modrém provedení.

Už jste četli únorové FotoVideo? V únorovém vydání najdete výsledky soutěže PF 2020! Kterých pět z vás obdrží předplatné časopisu FotoVideo?

fotovideo-02-2020--titul-1000px.jpg

Začínáme jako vždy úvodníkem…

Jak jinak, že. Šéfredaktor si na úvod trochu zafilozofoval, samozřejmě v souvislosti s vaším focením a natáčením videa, kteréžto činnosti jsou hlavní náplní našeho časopisu, a o kterém mu píšete.

fotovideo-02-19-fotoskoda-1000px.jpg

Za vše mohou sociální sítě?

Ponoukání ke zlobě, podrazům a nenávisti, o kterém nám píšete, je okolo nás dost a to bychom měli ignorovat. Říká: „Záměrně píšu ignorovat, protože nesnáším ty nekonečné diskuze na sociálních sítích většinou vyprovokované nějakým škarohlídem či neználkem, který neumí nic jiného než sobecky pomlouvat a vidět svět negativně.“ Takže není nic snazšího, než se na Instagram či facebook vykašlat, pokud nemáte nervy na to se zabývat neznámými provokatéry. Je to jen o vás, jste svobodní lidé, je to na vašem klidném a uváženém rozhodnutí. Zkusme tedy ignorovat blbost a nesnášenlivost a plně se věnovat své tvorbě a bez obav soutěžení ve Fotografovi roku. Tam vás nikdo nepomluví! Vždyť tahle naše soutěž už „vytáhla“ velkou řadu těch, kteří se tvrdou prací a nápady vyšvihli mezi nejlepší. Důležité je se nebát, to nám věřte.

Takže únorové FotoVideo je pozitivně naladěno, s neználky a pitomci se vypořádalo a vy si v klidu vyberte, přečtěte, prohlédněte a zase nám napište. Bereme vaše náměty a nápady vážně.

fv-vice-casopisu-2020-01-v3.jpg

Únorové FotoVideo nabízí:

NA CESTÁCH: RUDOLF ŠVAŘÍČEK NEJEN U DALAJLÁMY
„Snažím se fotit od samého prvopočátku svých cest.“

MINIFOLIA:  DAVID ŠEDIVÝ a PAVEL KOZDAS
Dva mistři tématu „Tiché město a jeho architektura“

LIDSKÉ TĚLO: BARBORA LAZARCZYKOVÁ
„Fotím si tedy kamarádkám hanbaté fotky pro jejich muže,“

HISTORIE: FRANTIŠEK DOSTÁL – HONBA ZA BALONEM
„Fotografie vždy zastavuje čas, ale je dobře…“

NÁŠ SERIÁL: FENOMÉN FOTOŠKODA
A jak to tedy bylo dál v pasáži Lucerny, pane Škodo?

PRAXE: NAŠE FOTOPORADNA UDĚLÁ VAŠE SNÍMKY KRÁSNĚJŠÍ
Zaujměte na fotografiích unikátním bokehem!

TECHNIKA: ŠPIČKOVÉ BATOHY PRO PROFESIONÁLY
Seznamte se s Lowepro Pro Trekker AW II

TECHNIKA: CANON EOS-1D X MARK III
Zázraky se dějí! Představte si tento přístroj snů

20. FOTOGRAF ROKU MÁ DALŠÍ SKVĚLÉ VÍTĚZE
Téma „Tiché město a jeho architektura“ vám vyhovovalo!


Pokud časopis FotoVideo kupujete v trafice a občas se stává, že jej nemůžete sehnat u svých prodejců, tak právě v únoru je ten správný čas si objednat celoroční předplatné časopisu FotoVideo i s vybraným dárkem!

Předplaťte si nás! Je na čase ušetřit a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Rok 2020 prožijte s naším časopisem, který vychází pravidelně koncem každého kalendářního měsíce. Objednáte si ho a dostanete po zaplacení výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednejte si tedy raději hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a také elektronicky například na:

>> iFotoVideo.cz/rubriky/predplatne/

>> SEND.cz/casopis/779/FotoVideo

>> FotoVideo.magaziny.cz/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve než se objeví ve volném prodeji a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, a k tomu navíc dárek, to se vyplatí.

fv-vice-casopisu-2020-02-v2.jpg

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.