Sony LinkBuds – nová dimenze sluchátek

Publikováno: 19. února 2022 | autor Redakce
220113-sony-shot-02-bus-0520.jpg

Společnost Sony představuje nový způsob, jak si vychutnat oblíbenou hudbu a důležité životní okamžiky současně, a to díky zbrusu novým sluchátkům LinkBuds.

Díky otevřenému kruhovému ergonomickému designu s transparentním zvukem, mimořádně kompaktním rozměrům, křišťálově čistému zvuku a výjimečné kvalitě hovorů můžete být neustále současně přítomni a ve spojení s okolním světem.

220113-sony-shot-02-bus-0520.jpg

Díky jedinečnému designu sluchátek LinkBuds a technologiím senzorů a prostorového zvuku vytváří Sony společně se svými partnery nové zvukové zážitky, jako je hraní her s rozšířenou realitou, nový přístup k práci z domova, zvukovou navigaci s rozšířenou realitou a rychlý přístup k hudbě.

Všechny vaše světy v neustálém propojení

Sluchátka LinkBuds dostala jedinečný otevřený kruhový design. Můžete se naladit na okolní svět, kdykoli budete chtít, aniž by tím utrpěl zážitek z poslechu. Nově vyvinutá jednotka s kruhovým měničem má otevřený střed membrány pro zvukovou transparentnost, takže zřetelně uslyšíte okolní zvuky a vždy zaregistrujete, když vás někdo v okolí během telefonátu osloví, nebo si snadno popovídáte s přáteli při poslechu vašich oblíbených skladeb. Díky novému designu jsou sluchátka LinkBuds ideálním společníkem pro celou řadu použití, včetně práce z domova, hraní her, poslechu hudby a dalších.

linkbuds-w-case-open2-large.jpg

Díky novému, velmi malému a ergonomickému designu sluchátek LinkBuds je už nikdy nebudete chtít sundat. Tato sluchátka váží přibližně čtyři gramy a jsou zázrakem miniaturizace. Na rozdíl od běžných sluchátek je ochranná plocha kryjící membránu reproduktoru integrovaná do pouzdra, což šetří místo. Celkový tvar byl vytvořen na základě rozsáhlých údajů o tvaru ucha, které byly shromažďovány od roku 1982, kdy společnost Sony představila první sluchátka do uší na světě. Sotva si všimnete, že je máte v uších, čímž se stanou dokonalým společníkem na celý den.

Křišťálově čistý zvuk

Můžete telefonovat bez okolního hluku a vést křišťálově čisté hovory. Sluchátka LinkBuds jsou vybavena přesnou technologií snímání hlasu, která provádí pokročilé zpracování hlasového signálu. Algoritmus pro redukci šumu byl vyvinut společností Sony za pomoci strojového učení umělé inteligence a využívá více než 500 milionů hlasových vzorků k potlačení okolního hluku, aby zřetelně extrahoval váš hlas. Se sluchátky LinkBuds uslyšíte volající vždy, když to budete potřebovat, i když se zrovna ocitnete v hlučné situaci.

linkbuds-supplieditems.jpg

Sluchátka LinkBuds vám umožní vychutnat si vysoce kvalitní zvuk bez ohledu na to, jak je váš život hektický. Technologie DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) vylepší váš osobní soundtrack tak, abyste si skladby mohli poslechnout ve vysoké kvalitě. Integrovaný procesor V1 od společnosti Sony reprodukuje všechny detaily hudby s minimálním zkreslením, a zajišťuje tak úžasně autentický poslech, takže vaši oblíbení interpreti budou znít vždy skvěle. O bohatý a vyvážený zvuk se stará speciálně navržený 12mm kruhový měnič

Funkce Adaptive Volume Control  upraví automaticky hlasitost podle toho, kde se právě nacházíte, a hudba tak hladce splyne s prostředím. Díky tomu můžete poslouchat své oblíbené skladby s komfortní hlasitostí v různých prostředích, a umocnit tak zážitek z poslechu pod širým nebem.

Usnadní vám každodenní práci

Díky společnosti Sony můžete skloubit poslech svých oblíbených skladeb s děním v okolním světě, a přitom zůstat ve spojení a využívat celou řadu chytrých funkcí.Nenechte se zmást jejich velikostí, LinkBuds se velmi snadno používají a zároveň nabízí pokročilé funkce. Díky funkci Wide Area Tap  máte veškeré ovládání na dosah ruky. Dvojitým nebo trojitým poklepáním před levým či pravým uchem si můžete nastavit přehrávání podle svých představ – samotných sluchátek LinkBuds se nemusíte dotýkat.

linkbuds-g-front-large.jpg

LinkBuds vám pomohou, ať jste kdekoli, i když máte plné ruce práce. S funkcí Speak-to-Chat  můžete automaticky pozastavit hudbu, jakmile s někým promluvíte. Jakmile konverzace skončí, hudba se opět začne automaticky přehrávat, takže se nemusíte dotýkat žádných ovládacích prvků. Sluchátka LinkBuds jsou také vybavena hlasovým asistentem, takže můžete získávat informace, spojit se s přáteli, nastavovat upomínky a další funkce aktivací preferovaného hlasového asistenta .  Stačí říct „OK Google“ nebo „Alexa“.

Snadné připojení přes Bluetooth s funkcí Fast & Swift Pair

Sluchátka LinkBuds podporují novou užitečnou funkci rychlého párování Fast Pair od společnosti Google, která umožňuje snadné párování se zařízeními se systémem Android. Můžete také zjistit, kde jste sluchátka naposledy nechali. Funkce Swift Pair umožňuje rychlé a snadné spárování sluchátek LinkBuds s notebookem, stolním počítačem nebo tabletem se systémem Windows 11 nebo Windows 10.

linkbuds-g-case-open.jpg

Když sluchátka poprvé vyndáte z pouzdra, automaticky se zobrazí okno s možností párování. Ať jste kdekoli, můžete se snadno připojit. Sluchátka LinkBuds budou v prodeji v šedé a bílé barevné variantě od února 2022 za cenu 4 799 CZK.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.