Smartphone odolný proti prachu, vodě a pádu – MOTOROLA DEFY

Publikováno: 3. července 2021 | autor Redakce
Smartphone odolný proti prachu, vodě a pádu – MOTOROLA DEFY

Nová éra odolných telefonů je zde a s ní i uvedení motorola defy, prvního zařízení do nové rodiny odolných telefonů. Aby tento telefon mohl vůbec vzniknout, spojila se Motorola se společností Bullitt Group, globálním lídrem ve výrobě odolných mobilních telefonů, který má na svém kontě řadu ocenění, a je schopný vyrobit zařízení dostatečně odolné pro každodenní život a dobrodružství v terénu. Nový motorola defy přináší plnohodnotnou ochranu telefonu pro zákazníky bez jakéhokoliv kompromisu ve výkonu, výpočetní síle nebo baterii.

Telefon motorola defy posiluje misi Motoroly přinášet smysluplné novinky a je otestovaný na nástrahy běžného života. Telefon je voděodolný, certifikovaný na IP68 a vydrží ponořený v hloubce 1,5 m až 35 minut, díky unikátnímu dvojitě uzavřenému pouzdru. Navíc je pádu odolný do 1,8 m a certifikovaný vojenským standardem MIL SPEC 810H, pro přežití v extrémních teplotních podmínkách, vibracích a pádech.

Smartphone odolný proti prachu, vodě a pádu – MOTOROLA DEFY

V posledních třech letech 34 % zákazníků zničilo nebo poškodilo svůj telefon, a proto přináší motorola defy kompletní ochranu proti každodenní frustraci. Pády ze střechy auta, vyklouznutí z kapsy, polití kávou nebo ponechání telefonu na rozpáleném slunci patří mezi situace, které tento odolný telefon hravě zvládne. A s ohledem na hygienu, která je teď důležitější než kdy dřív, odolnost motorola defy zaručuje, že ho můžete mýt mýdlem stejně často, jako si myjete ruce.

Pořizujte ostřejší a jasnější fotky v jakýchkoliv podmínkách díky senzoru s 48 MP, f/1.8 a technologií Quad Pixel. Senzor je perfektní pro východy a západy slunce, nebo cokoliv mezi tím a kvalita snímků se zcela vymyká v kategorii odolných telefonů.  Fotografie si můžete prohlédnout na 6.5” HD+ displeji chráněným silným Corning® Gorilla® Glass Victus™. Navíc nikdy neminete nic důležitého díky dvěma dnům používání na jedno nabití baterie, která se honosí kapacitou 5 000 mAh a podporuje TurboPower™ nabíjení. Toto je telefon pro lidi, kteří vzdorují každému dni a požadují telefon, který s nimi dokáže držet krok.

Smartphone odolný proti prachu, vodě a pádu – MOTOROLA DEFY

motorola defy je dostupný v zelené a černé barvě se štíhlým texturovaným designem, který podporuje lepší úchop a odpojitelným poutkem kolem zápěstí. Poutko umožní lepší ukotvení telefonu k ruce a trochu klidnější mysl, pokud jste v náročné situaci a váš úchop není jistý.

Dostupnost a cena

motorola defy bude dostupný ve vybraných zemích Evropy a LATAM v následujících týdnech s doporučenou maloobchodní cenou 7999 Kč. Ceny se mohou lišit mezi jednotlivými státy. Pro kompletní specifikace prosíme navštivte www.motorolarugged.com. Obrázky telefonu jsou k nalezení na našich stránkách (při stažení snímků a videí souhlasíte s našimi licenčními podmínkami)

Smartphone odolný proti prachu, vodě a pádu – MOTOROLA DEFY

Technické specifikace Moto Defy

●       Voděodolnost – až do 1,5 m po dobu 35 minut, dvojitě uzavřené pouzdro

●       Odolný vůči písku, prachu, hlíně, vlhkosti a slané mlze – certifikace IP68

●       Splňuje vojenské standardy MIL-SPEC 810H přežití extrémních teplot, vibrací a pádů

●       Opakovaně testovaný na pád z 1,8 m na ocel, strukturálně zesílené tištěné spoje a kvalitní poutko na redukci pádů

●       Odolný pro běžné použití, omyvatelná mýdly a jemnějšími dezinfekčními prostředky

●       Silná nevýměnná baterie s kapacitou 5000 mAh, nabíjení 20 W TurboPower ™, USB Typ C s voděodolným konektorem, až dva dny při provozu při běžném použití

●       Displej velikosti 6,5“ HD+ chráněný Corning® Gorilla® Glass Victus™ tloušťky 0,7 mm a odsazením 0,5 mm, pouřitelné i s mokrými prsty

●       Android™ 10 (s updatem na 11)

●       4 GB RAM, 64 GB ROM, rozšířitelné úložiště (microSD™)

●       Osmijádrový procesor Qualcomm SD662 2 GHz

●       Hlavní snímač 48 MP f/1.8, 2 MP hloubkový snímač, 2 MP makro snímač, 8 MP přední kamera

●       LTE Cat 4, VoLTE, VoWiFi

  • kanály:

▪         LATAM: 1/2/3/4/5/7/8/19/28/66

▪         EMEA: 1/2/3/5/7/8/18/19/20/26/28/38/40/41

  • 3G HSPA+ (kanály: 1/2/4/5/6/8 nebo 1/2/5/8/19)
  • 2G GSM (kanály: 2/3/5/8)

●       Texturovaný design pro lepší úchop

●       Programovatelné tlačítko pro režim Push to Talk (PTT)

●       Bluetooth 5.0, NFC

●       Jack konektor 3,5 mm (voděodolný)

●       Dual SIM – Nano SIM + microSD™

●       Záruka 2 roky

●       Podpora Android Enterprise

●       Krytí bezpečnostními updaty na 2 roky

●       Podpora Zero-touch

●       Dostupný v zelené a černé barvě


Už máte červencové vydání časopisu FOTOVIDEO?

Tento rok je pro nás velmi důležitý, nejen tou celoroční oslavou našeho čtvrtstoletí, ale i tím, že se snad jeho podstatná část odvine v normálních časech, a tak i časopisecká distribuce se po dvou letech ještě o něco zlepší. Tím chceme současně moc poděkovat všem, kteří si nás nově předplatili (a těm, co si předplatné obnovili určitě a ze srdce také!), díky nimž nám počet předplatitelů zase o dost stoupl.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Má to logiku, zvykáme si všichni na doručování všeho až domů, a tak proč ne také pravidelné dodávky časopis FotoVideo, když ho dostanu až domů, o den dříve, levněji a bez poštovného, navíc s vybraným dárkem zdarma při objednání (mimochodem, podívejte se na náš web do sekce předplatného, máme nové, letní dárky v limitovaných edicích a také nové, paměťové karty).

Využíváte QR kódy na přehrávání videí a webových stránek? Najdete je v tomto vydání skoro v každém článku! A když už tedy jsme u tohoto vydání: Je v něm hodně praktických článků. Je léto, jste určitě mnohem častěji venku, a tak jsme vám do tohoto červencového vydání připravili velký mix fotografické praxe a technických informací tak, abyste se třeba i poučili a inspirovali. Současně přinášíme docela zajímavé informace ze světa foto a video i díky, že jsme v řadě zajímavých akcí a událostí mediálními partnery. Ostatně, když jsme už u toho: pořádáte nějaké větší fotografické setkání, soutěž, výstavu, prezentaci? Pokud ano a je to vaše akce nevonící příliš komerční náplní, určitě nám o ní včas napište. Rádi o ní v některém z našich médií napíšeme. On ten náš web a časopis mají přeci jenom poměrně velký dosah. Stačí se jen podívat například na ty tři desítky tisíc fotografů registrovaných do soutěže Fotograf roku.

Fotograf roku má aktuální téma: Řada, řady

Řada čísel, stromů, lidí, věcí, zvířat… posloupnosti, události, exponenciální… Kde všude dokážete najít řadu? Doma, v zaměstnání, před obchodem, v obilí, na letišti, před kinem? Řada znamená určité uspořádání a někdy i nutnost… Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 31. 7. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

Óda na domácí spotřebiče, Pavel Hujíček

Vybírejte z červencového FotoVideo například:

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

Vnímám studenty jako budoucnost fotografie…

ROZHOVOR: EVA KUČMÁŠOVÁ

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

Tak kdopak asi zvítězil v národním kole?

SOUTĚŽ: EISA MAESTRO 2021

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

Extrémní fotograf v Irsku

DOBRODRUŽSTVÍ AŽ NEUVĚŘITELNÉ

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

Jak se fotí kroje na Chodsku?

FOTOUDÁLOST: VÁCLAV ŠILHA

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

A dál na plný plyn s programem a workshopy

PRAXE: FOTOŠKODA WEEK JE ZA NÁMI

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

TAMRON 150-500 mm F / 5-6,7 Di III VC VXD

TECHNIKA: OCUTNÁVKA NOVÉHO ULTRATELEZOOMU

… a další a další praktické, inspirativní i technické články

POZOR, POZOR, přidali jsme nové dárky! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém? Vyberte si! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Pětadvacáté léto s časopisem FotoVideo

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.