SHARP demonstruje Windows collaboration display na celoevropském eventu

Publikováno: 18. září 2019 | autor Redakce
-nsc0765-48749360852-o.jpg

Propojením kanceláří Microsoft v Belgii, Francii, Itálii, Polsku, České republice a Spojeném království do jednoho společného eventu pomocí MS Teams prezentoval Sharp první videokonferenční a kolaborační platformu svého druhu – Windows Collaboration Display. Tato další generace 4K Ultra HD interaktivních displejů je navržena pro podporu a zlepšení týmové práce. Spojuje v sobě oceňovanou dotykovou technologii Sharp a senzory, jež umožňují práci s platformou Microsoft Azure Digital Twins pro monitoring prostor určených ke spolupráci.

Na této akci Sharp a Microsoft prezentoval přínos spolupráce z různých lokalit a demonstroval živou interakci mezi šesti mezinárodními kancelářemi. Byly zde simulovány jak Windows collaboration display od Sharpu, tak nástroje pro produktivitu od Microsoftu usnadňující týmovou spolupráci v jakémkoli podniku.

-nsc0763-48749361067-o.jpg

V rámci každodenní spolupráce byl Windows Collaboration Display navržen pro práci se známými nástroji pro produktivitu od Microsoftu, jež jsou mezi pracovníky společností již běžně rozšířeny, kupříkladu Office 365. Podnikům toto řešení zajišťuje digitální základnu pro spolupráci skrze Microsoft Teams, platformu, jež na jednom místě shromažďuje konverzace, obsah i příslušné nástroje.

wcd-slant-right-48749193781-o.jpg

70” Windows Collaboration Display od Sharpu je vybaven senzorem pro zařízení IoT (Internet věcí), jenž napomáhá monitorovat prostředí schůzek. Senzory jsou schopny vracet data zpět na platformu Azure Digital Twins, kde pomáhají facility manažerům monitorovat obsazenost jednání, kvalitu vzduchu, úroveň osvětlení, teplotu a vlhkost.

-nsc0778-48749180416-o.jpg

Tyto vyspělé funkce jsou součástí vize společnosti Microsoft přinést na pracoviště výkon inteligentního cloudu za využití AI a IoT a nástrojů pro produktivitu s cílem vytvořit produktivnější prostředí s vyšší mírou možnosti spolupráce. Podniky budou schopny využívat tyto informace pro zlepšené řízení systémů vytápění, klimatizace a rezervace místností na základě skutečně využitého prostoru.

-nsc0757-48749361252-o.jpg

Lukáš Krejčů, Visual Solutions Sales Manager CZ/SK, Sharp Electronics CEE, uvádí: „Je klíčové, že Windows Collaboration Display od Sharpu se snadno používá a snadno se k němu lze připojit – zkrátka přijdete, připojíte se a můžete spolupracovat – ale také monitoruje vaše prostředí a pomůže s optimalizací těchto podmínek. Displej představuje jednu ze základních komponent pro vytvoření opravdu inteligentní a funkční moderní kancelářské budovy. Je středobodem jednací místnosti a vaším oknem ke zbytku týmu i celému okolnímu světu.

Windows Collaboration Display od Sharpu bude k dispozici již brzy.

Sharp – „Be Original.“

Společnost Sharp Electronics CEE mění způsob, jakým organizace pracují s informacemi. Podporuje u zákazníků řešení toku dokumentů a integrace IT procesů, pomáhá jim rozvíjet, vizualizovat, řídit a sdílet informace.

Přináší služby na základě nejnovějších technologií, které pomáhají dosáhnout úplné kontroly nad informacemi používanými ve společnosti, což platí pro digitální i tištěné dokumenty.

Sharp vyrábí multifunkční tiskárny, produkční tiskové systémy pro kancelářské prostředí a digitální tiskárny nejvyšší kvality. Nabízí rovněž širokou škálu displejů pro nejrůznější účely, jako jsou video stěny, systémy digital signage a inovativní interaktivní dotykové displeje pro spolupráci a prezentaci, a to pro podnikatelskou sféru i pro školství.

Sharp vyvíjí nová řešení v souladu s mottem „Be Original.“, jež podporují individuální výraz a jedinečné potřeby zákazníků napříč celou oblastí CEE.

Další informace o řešeních nabízených společností naleznete na webu:

www.sharp.cz

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.