Seznamte se s Huawei P smart 2019, model pro masy s funkcemi vyšší třídy

Publikováno: 19. prosince 2018 | autor Redakce
huawei.jpg

S novým rokem vstupuje na trh i vylepšený model Huawei P smart 2019 disponující velkokapacitní pamětí, celodenní výdrží baterie, velkou obrazovkou a duálním fotoaparátem s umělou inteligencí. Seznamte se se smartphonem, který má ambici vévodit prodejním žebříčkům střední třídy.

Huawei P smart 2019 posunuje o další kus technologické a designové hranice s důrazem na dynamické potřeby současných spotřebitelů. Horká novinka od Huawei je svými parametry určená především mladým spotřebitelům, kteří hledají cenově dostupný a přitom vysoce kvalitní smartphone.

Velký displej ve spojení s výkonným čipsetem Kirin 710 s podporou umělé inteligence dělají ze smartphonu P smart 2019 ideálního společníka pro hraní her nebo sledování filmů. O celodenní výdrž se postará baterie s kapacitou 3400mAh a veškerý potřebný software pojme přístroj díky 64 GB interní paměti. Mezi hraním her a sledováním filmů si uživatelé mohou pořizovat dokonalé fotografie, o které se postarají vysoce výkonné AI kamery na přední i zadní straně telefonu. Tento parádní hardwarový mix poběží na nejnovějším operačním systému Android 9 s nadstavbou od společnosti Huawei s označením EMUI 9.0.

Velkokapacitní paměť, celodenní baterie

Huawei P smart 2019 se standardně dodává s 64 GB interním paměťovým úložištěm. Přístroj je možné v případě potřeby rozšířit až o 512 GB externí paměti.

Design vlajkové lodi

Porovnáme-li model Huawei P smart 2019 se svým předchůdcem, okamžitě rozpoznáme podstatně větší displej o velikosti 6,21 palců, který je bezrámečkový a má pouze perlové vykrojení pro přední fotoaparát.

Odolná krása

Novinka bude k dostání ve dvou barevných provedeních, Midnight Black a Aurora Blue. 3D zakřivený design už u modelů Huawei nepřekvapí, zato lesklá zadní strana dodává přístroji prémiový vzhled.

Více informací naleznete přímo zde!

Právě vychází
fv10-23-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.